Henna Urtekram
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e81c9ea200428cbd1070b4dc2b2a7b38Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 4:12 pm    Předmět: Citovat

Janis napsal:
ty čtyři bych viděla jako ideální Idea


nuž tedy dobrá, druhý pokus udělám hned jak to bude nejdříve možné Laughing a dám tedy 4 hodiny. A nějakou tmavší bych k tomu ale mohla přimíchat, že? Smile Myslíš, že by stačilo k této barvě přidat tu indigo z DM, přeci jen je levnější, a když je to jen na dotónování, tak by to nemuselo vadit.....

Díky za bleskovou pomoc Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 12:24 pm    Předmět: Citovat

Já teda patřím k "delším hennovačům", nechávám to na hlavě pokud možno kolem těch osmi hodin, fakt mám pocit, že to tak líp chytá i líp regeneruje, a možná i líp drží. Přidávám různý věci, ale pokaždý tam dávám trochu oleje - jednou jsem to neudělala a vlasy sice nebyly vysloveně přesušený (jak se tady někomu stalo), ale s tím olejem jsou prostě lepší a takový regenerovanější. Ale každý vlasy se s hennou chovají jinak. Čtyřma hodinama působení určitě nic nezkazíš. Ještě mě napadá, že bys mohla pro ztmavení tu hennu zalejt místo vody třeba silným černým čajem. Indigo z DM můžeš zkusit, ale mám pocit, že si ho tady lidi moc nechválili. Indigo prodává i Urtekram - ale odzkoušeno nemám, já barvím na zrzavo (a na šedinách mi to dělá tak pěknej zrz melír- skoro lituju, že jich nemám víc Wink ).
Jinak henna většinou hezčejc chytá po víc použitích, tak doufám, že to bude fungovat i tobě. Držím palce! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 10:28 am    Předmět: Citovat

hanele napsal:
Blondorezka napsal:
Tak to by šlo, ať to mám všechno od jedné značky... v pondělí jdu do obchůdku pro šampon a kondicionér, tak přiberu ještě reg.hennu Very Happy A jéje, zas záchvat megalomanie, to se peněženka zatřese Twisted Evil


a prosimtěě odkud jsi nebo v jakem obchodě to všechno kupuješ?..
ja jsem tady v ostravě prolezla asi všecky zdrave vyživy a tak ale nikde nic neměli od urtekramu..


Já jsem z Prahy, tak to mám v pohodě. Ve Vinohradský je prodejna biomarket Vítek a tam mají od Urtekrammu kde co (šampony, deodoranty, zubní pasty...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 11:46 pm    Předmět: Re: šediny a henna Citovat

hadecko napsal:
Použila jsem od Urtekram hennu brown. Mám melírované vlasy (naposled barvené před 4 týdny). Postupovala jsem dle návodu, jen přidala trošku citronu. Za dvě hodiny smyla a výsledek téměř žádný, krom zrz odlesků. Na šedivé vlasy a na odrosty(moje přírodní barva) to nechytlo vůbec Question
Můžete mi poradit, jak zvýšit barevný účinek. Ještě mi zbyla polovina sáčku, mám ji zkusit smichat s trochou indiga nebo s černou od Urtekramu (pokud ji tedy vyrábějí)? Nebo to mám zkoušet dále a po více použitích se to zlepší?

Děkuji za radu. Razz


cernou vyrabeji, ale mne vubec nechytla. jako zadna jina. krom bezbarvy na zrzavo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: pá září 26, 2008 1:58 pm    Předmět: Re: Henna Urtekram Citovat

[quote="Marion"]Nenašla jsem žádnou diskusi o henně Urterkram. Znáte ji někdo? ...

Poprvé jsem dnes vyzkoušela bezbarvou Hennu Urtekram. Koupila jsem si ji,protože o ní píšou, že může dávat zlatavé odlesky,o to mi šlo, já je chci. Smile Smíchala jsem ji s ricinovým olejem, který se mi velmi osvědčil, medem a silným rooibosem s přísadou sedmi bylin. Musím říct,že je to zatím nejlepší henna,kterou jsem použila (znám z DM a Hennecolor).Vůbec nestékala,vytvořila takovou hustou hmotu(něco jako sliz z vetřelce Laughing ), výborně se nanášela a neštípala, jako bych na hlavě neměla nic... Smyla jsem ji jenom vodou, cítila jsem, že ani nepotřebuju mýt. Barvička s odlesky je krásná a vlasy jsou opravdu odpočaté, takové hebké a sypké...Asi stojí zato zainvestovat. Stála myslím 130 korun a mám ji nadvakrát. Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 4:49 pm    Předmět: Citovat

Já si tu bezbarvou od Urtekramu právě objednala , tak jsem na ní moc zvědavá a natěšená. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arwy Kraft
8-20
8-20


Založen: 13.4.2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 6:05 pm    Předmět: Citovat

Já používám Mahagon a Černou(původní barva světle hnědá, taková nemastná neslaná). A jsem vážně spokojená. Přidávám k tomu ještě lžičku kokosáku, pytlík červený papriky, citron a zalívám silným černým čajem. Barva se mi nijak nevymývá, jen odrůstáSmile Moje maminka, která má dobře 30% vlasů šedivých používá kombinaci černé a hnědé a šediny jí to kryje tak na 95%Smile Na hlavně to necháváme tak kolem 6-8 hodin. Zrovna dneska máme hennovej den:) Předím jsem cca 5 let používala hennecolor, ale dost se mi třepily konečky a barva se rychle vymývala..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
starlight
81-160
81-160


Založen: 23.1.2009
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 2:32 pm    Předmět: Citovat

Tak mi vcera konecne prisla urtekrammi henna neutral, zrovna cekam jak dopadne testacni praminek Very Happy snad ne do zelena Very Happy (test delam na pramenu s melirem Smile)
mamka kdyz to videla, tak hned resila, jestli pry takova znacka jako urtekram(pro ni naprosto neznama) ma neco jako doklad o shode? Jestli rucej za to ze to co maj napsany na krabicce je taky ve skutecnosti vevnitr....
(mamka je farmaceut, takze hned resila buhvi co mi to poslali za prasek Smile )
docela uprimne by me to taky zajimalo, mimo jine teda i z ktere zeme tu hennu maji .
tak a ted jeste neco uplne off topic...pardon Embarassed kdesi tady na foru sem se docetla o nejakych picramatech v souvislosti s hennou, co to je??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MoniqueM
8-20
8-20


Založen: 17.1.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 7:09 am    Předmět: Urtekram Ohnivě červená Citovat

Za sebe mohu napsat, že s touto hennou jsem byla spokojená nejvíce ze všech (vyzkoušela jsem ještě 4 další značky + tu z DM). Barva chytla po cca 8 hodinách krásně zářivě/ohnivě Smile Mám tu, myslím, i foto...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 6:18 pm    Předmět: Citovat

S.O.S ! Nevíte kde bych Urtekram Neutral sehnala v Praze ? Lítám už týden po městě a nikde ji nemají Evil or Very Mad
Potřebuju ji nutně spěšně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.