Henna Urtekram
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6a8e30ac01cb78ff8b0c49a13559aa50Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 8:55 pm    Předmět: Citovat

Hmm, to Ti asi moc neporadím - já naposledy Urtekram neutrál viděla v BioMarketu Vítek na Vinohradský - ale jednak už je to tak rok a půl (od tý doby jsem tam nebyla, ne že by to tam od tý doby neměli Wink ) jednak už jsi tam asi byla, viď? Tož akorát přeju hodně štěstí v pátrání. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 5:31 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem byla ve 4 Exclamation obchodech a nic. Nakonec jsem musela koupit DMku. Ach jo. Plácnu tam nějaký ďábelský mix olejů a snad to bude aspoň na něco Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 1:46 pm    Předmět: Citovat

Škoda, tak snad se povede sehnat příště. Vůbec mi přijde, že tyhle zahraniční přírodní kosmetiky mají od času výpadky v dodávkách (vzpomínám, jak jsem se kdysi na lávovku chodila ptát skoro dva měsíce, než konečně dorazila do ČR). Anebo už jsou regenerační účinky cassie tak profláklý, že po dovolený u moře všechny dámy spěchali do krámu a neutral hennu od Urtekramu vykoupily Wink .
Nidméně bych řekla, že ta DMkovka nebude tak zlá - já teda bezbarvnou nezkoušela, ale u barevnejch jsem měla spíš výhradu, že blbě barví, regeneraci obstarala dobře, takže s regeneračním účinkem bezbarvý by to mělo bejt podobný. Držím palce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlene
161-320
161-320


Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: út prosinec 15, 2009 4:32 pm    Předmět: Citovat

Nevíte náhodou někdo, kde by se dala sehnat Urtekram henna v Brně? Doposud jsem tu nikdy ani nenarazila na jiné výrobky této značky Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenkahrabalkova
81-160
81-160


Založen: 28.6.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 6:02 pm    Předmět: Citovat

Ahojky. Chci se zeptat. Mohu smíchat bezbarvou hennu Urtekram (Cassia Auriculata ) s barvící egyptskou hennou herb? Nechci šílený barevný rozdíl, jen nějaký hezký barevný lesk. Tak bych do té bezbarvé přidala 2 až 3 lžíce té egyptské. Má to někdo vyzkoušené? A jde to? Děkuji za rady. A je lepší bezbarvá Urtekram nebo Hennacolor? Děkuji moc Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po leden 11, 2010 4:06 pm    Předmět: Citovat

Vlastní zkušeností neposloužím, můžu jenom říct, že na hennaforhair to dámy míchaly bez problémů. Pokud jde o Urtekram versus Hennecolor, tak bych asi o něco víc věřila Urtekramu. Nicméně snad se Ti ozve někdo, kdo má ozkoušeno na vlastní hlavu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenkahrabalkova
81-160
81-160


Založen: 28.6.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: po leden 11, 2010 6:14 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za odpověď . Já to asi zkusím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2010 2:12 pm    Předmět: Citovat

lenkahrabalkova napsal:
Ahojky. Chci se zeptat. Mohu smíchat bezbarvou hennu Urtekram (Cassia Auriculata ) s barvící egyptskou hennou herb? Nechci šílený barevný rozdíl, jen nějaký hezký barevný lesk. Tak bych do té bezbarvé přidala 2 až 3 lžíce té egyptské. Má to někdo vyzkoušené? A jde to? Děkuji za rady. A je lepší bezbarvá Urtekram nebo Hennacolor? Děkuji moc Very Happy


Mám odzkoušené bezbarvé henny od Logony ,Hennecoloru i Urtekramu a do všech jsem si přidávala trochu barvící egyptské henny . Dávala jsem jí jenom 2 polévkové lžíce a vždycky to dopadlo dobře . Vlasy zůstaly stejně zabarevné jako před aplikací , jen se více leskly. Mám je už dlouhé pod zadek a tak používám dvě balení bezbarvé henny- takže dávám 2 polévkové lžíce barevné na 2 balení bezbarvé. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenkahrabalkova
81-160
81-160


Založen: 28.6.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2010 2:29 pm    Předmět: Citovat

Děkuji Damayanti za odpověď. A jaká bezbarvá henna ti připadala nejlepší? Asi to přece jen smíchám. A přidáváš trochu oleje? A čím zalíváš? Černým čajem nebo ibiškovým? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 12:03 pm    Předmět: Citovat

Mě přišly dobré všechny tři , ale nejvíc přeci jen ta od Logony . Je hodně jemně namletá a dělá se z ní lepší hennové " bláto ". Laughing Ta od Hennecoloru je taky fajn . Urtekram je maličko hrubší , ale co se "barvícího " efektu týče , jsou na tom stejně všechny. Zalévám většinou jen horkou vodou s trochou šalvěje ( jen pro tu vůni ) nebo heřmánkovým čajem . Wink Oleje už teď nepřidávám .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.