Henna Urtekram
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4472d31d4eef4c8769279d8ecb324e68Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
yvette
8-20
8-20


Založen: 14.5.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 7:19 am    Předmět: Citovat

Ponukame Vam hennu Urtekram uz aj na:
http://www.hennayvette.sk/henna-c-7_8_10.html?page=2&sort=20a
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: ne květen 30, 2010 8:33 am    Předmět: Citovat

Takže táto henna je absolútne parádna Cool Skvelo sa nanášala a po asi 10 hodinách na vláskoch je výsledok takýto - nádherná farba (použila som ohnivo červenú, nemiešala som odtieň a dobre som urobila tento je krásny). Regenerácia taktiež luxusná Smile naozaj som spokojná dávam jej *****. uvidím ako sa odtien zmení za také tri dni, ale najradšej by som bola keby zostal taký aký je teraz Embarassed Ps - mám vlasy kúsok nad pás, pouižla som 50 g tejto henny a 50 g kapoor kachli, a bolo to akurát ...takže ak dá niekto čisto len hennu vystačí len na 1 použitie Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thelvyn
8-20
8-20


Založen: 2.7.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po červen 14, 2010 9:59 am    Předmět: Citovat

Vetala napsal:
Takže táto henna je absolútne parádna Cool Skvelo sa nanášala a po asi 10 hodinách na vláskoch je výsledok takýto - nádherná farba (použila som ohnivo červenú, nemiešala som odtieň a dobre som urobila tento je krásny). Regenerácia taktiež luxusná Smile naozaj som spokojná dávam jej *****. uvidím ako sa odtien zmení za také tri dni, ale najradšej by som bola keby zostal taký aký je teraz Embarassed Ps - mám vlasy kúsok nad pás, pouižla som 50 g tejto henny a 50 g kapoor kachli, a bolo to akurát ...takže ak dá niekto čisto len hennu vystačí len na 1 použitie Crying or Very sad

myslím že dokonce například na návodu k Logoně píšou, že je těch 100g tak na vlasy po ramena, nebo po lopatky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: po červen 14, 2010 11:10 am    Předmět: Citovat

[/quote]
myslím že dokonce například na návodu k Logoně píšou, že je těch 100g tak na vlasy po ramena, nebo po lopatky Wink[/quote]

Hej je to napisane aj tu , ale niekedy to tak nieje, trebars z lushu mi vystaci na celu dlzku kocka a pol, co je malicko v podstate Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so únor 05, 2011 3:06 pm    Předmět: Citovat

Prosím vás, jak je to s hennou Urtekram? Přijde mi, že na netu nikde není, pusto prázdno... (nebo neumím hledat). Znáte někdo eshop, který prodává hennu Urtekram - barevnou? Confused Díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: so únor 05, 2011 4:01 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Prosím vás, jak je to s hennou Urtekram? Přijde mi, že na netu nikde není, pusto prázdno... (nebo neumím hledat). Znáte někdo eshop, který prodává hennu Urtekram - barevnou? Confused Díky!


je to zvláštne ale obchody odkial som ju objednávala ju nemajú - ani tam nemajú spomenuté že vypredané , proste zmizla Surprised.
aj český shop urtekram online je momentálne nedostupný. Zvláštne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VlasyMěBaví
81-160
81-160


Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 1:31 pm    Předmět: Citovat

odrusta mi melir (posledni melirovani 2.11. a zaroven asi posledni v mem zivote) a jsem jinak celkem svetla blond, kdyz nedavam koprivy a hennu, byt jen bezbarvou... takze ted jsem se tomu uz nejakej cas vyhla a skutecne mi odrusta docela svetla a ne takova mysina co jsem mela z henny atd, jiste ale prispelo i letni slunicko... jenze zase me laka henna a to od urtekramu. tenkrat jsem mela vitaminovou z dm, ale ta urtekram bude stoprocentne kvalitnejsi, a urcitne o hodne.. ale, kdo z blondynek, pokud mozno hodne svetlych blondynek, ji pouzivate a jak moc ztmavuje??? pry ma hazet zlate odlesky, to by bylo super, navic me opet laka zase takova ta blondzrzava, ale treba tenkrat z hennecoloru zlate plus trochu medene jsem mela praminky zluty jak tenisak. takze pokud bezbarva hazy zlaty odlesky, bylo by to paradni v pripade, ze by nebarvila do tmava... Sad
prosim prosim holky blondynky, jak moc bezbarva urtekram ztmavuje????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VlasyMěBaví
81-160
81-160


Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 1:39 pm    Předmět: Citovat

pisou u ni, ze muze dodat mirny odstin... ale jaky??? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VlasyMěBaví
81-160
81-160


Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2011 6:02 pm    Předmět: Citovat

takze vcera jsem davala bezbarvou Urtekram... zkosela jsem to jeste o den driv na jednom pravenu vlasu, kde jsem nechala hennu radeji jen dve hodiny, protoze jsem se bala ztmaveni do mysiny... kdyz jsem pramen oplachoval, byl krasne lesklej,jako tenkrat po medenej DM. ovsem po uschnuti jsem nedokazal ani ten pramen na tom miste najit,jak se nekonala zadna zmena.. tak byla vlastne docela rada, ze se mi nic nestane, kdyz dam na vsechny vlasy. jenze zrejme jsem to prehnala s medem, nebo ja nevim. proste vcera jsem na vlasech mela bezbarvou urtekram necele 3 hodiny, zase pri splachovani byly vlasy neuveritelne leskly, ale po uschnuti???!!! ani jediny znamka po henne ani na jasnym slunicku!! ani odlesk, na kterej jsem se tesila... nastesti ani to ztmaveni, ale jakobych tam zadnou hennu vubec nemela, zadne zpevneni, podle me ani zadne obaleni vlasu, se nekonalo.. myslite, ze ty necely tri hodiny byli malo??? na zrzavou mi stacilo 20 minut a tenkrat se to snad ani nevymylo ale odrostlo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VlasyMěBaví
81-160
81-160


Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2011 6:04 pm    Předmět: Citovat

na hlave jsme mimochodem mela pulku henny urtekramu, v tom hodne ricinovyho oleje, nevim kolik ale moc a moc, a asi 3 mozna 4 rovny lzice medu... jo a destilovanou vodu, kterou jsem vlasy i namocila... je neco z toho spatne:::
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.