Lybar a Aveflor
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0e7cc65ce3b1e4244a3ced87570cb643Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 2:29 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
*Leontýnka* napsal:
Před nedávnem jsem si zakoupila tu novou bezoplachovku od Lybaru a jako fakt dobrý. Vlasy se fakt zregenerovaly,ale zase ji nemůžu používat pořád protože mi ztěžknou vlasy. Ale nastříkaná do vlasů po umytí je docela dobrá. Pořád si říkám že to je lepší než Garnier nebo některé silikonové masky. Jo a taky docela pěkně voní. Vlasy se krásně rozčesávají a drží tvar

ty, leontýnko, a kolik jí tam stříkáš? já ji mám taky, vždycky po umytí a trochu vysušení do vlasů asi 7x 8x stříknu, ale nevidím nějaký výsledek...


Tak já to přesně nikdy nepočítala-vždy nejdřív postříkám vlasy z vrchu,pak se předkloním a stříkám to do jednotlivých vrstev. Jinak taky už moc nějaký výsledek nepozoruju ale mi je to teď tak jedno já si to stříkám spíš tak pro svůj dobrý pocit že si ty vlasy nezjemňuju jinýma přípravkama. Ony jsou na omak vážně trochu pevnější. Jo a já jinak stříkám vždy tak dlouho až jsou vlasy lehce vlhké-stříkám hlavně na suché.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 5:18 am    Předmět: Citovat

Tak Lybar má opět novinku.....lak a tužidlo pro objem, je to z té řady která neobsahuje silikony, takže asi vyzkouším Smile To tužidlo je tuším i bez alkoholu, takže by nemělo vysušovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 1:03 pm    Předmět: Citovat

V jakých drogérkách mívají Aveflor? Docela bych ráda zkusila tužidlo s tím meruňkovým olejem Smile A neobsahuje to silikony?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cerena
8-20
8-20


Založen: 21.9.2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 6:43 pm    Předmět: Citovat

Taky prosím o info, kde koupit Aveflor...ráda bych zkusila jejich pomerančovou řadu...Hledala sem to už před rokem a nikde sem nesehnala Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 6:46 pm    Předmět: Citovat

top drogerie určo, teta myslím taky (resp. u nás je to martina) nebo jestli je to něco jiného.... ta drogerie myslím, aveflor vím, že mají určo Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 9:55 am    Předmět: Citovat

Tak jsem ty pěnové tužidla od Avefloru viděla dokonce v Rossmanu.. jen by mě zajímalo, jak dobře josu tužící? Akorát škoda, že tam neměli ten s meruňkovým olejem ale nějakej kopřivovej a heřmánkovej... bych zkusila ten kopřivový, ale nevím, jstli pak fakt ty vlasy budou aspoň trochu držet?
Máte někdo zkušenost? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bumbrlik
8-20
8-20


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 10:39 am    Předmět: Aveflor Citovat

Tak po 2 umytích, 2 kůrůch atd. super.... ale zničeho nic pak vlasy suché fujjjj.......... takže meruňková řada letěla z okna Rolling Eyes

Naposledy upravil bumbrlik dne po červenec 07, 2008 11:42 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 12:04 pm    Předmět: Citovat

Tak já zkušenost zatím nemám, ale jak mi dojde moje silikonové tužidlo na vlasy, koupím si to kopřivové... těším se na to jak babka na důchod.. snad bude opravdu tužit a nebude mi srmdět Laughing
jinak tu meruňkovou řadu jsem u nás zatím nikde neviděla, jen ty tužidla kopřivové a heřmánkové... jinak nic víc Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 12:21 pm    Předmět: Citovat

Používala jsem tuto vitalizační pěnu a tehdy se mi zdála fajn, ale mám takový dojem, že obsahuje nějaký silikon (ale nejsem si jistá na 100 %, můžu se podívat doma).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 11:25 am    Předmět: Citovat

to kopřivové jsem dneska koupila mamce a voní fakt pěkně a jemněSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.