Přejetí plyšáci
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=714d8b9fe5ed6e4fc5f598627ea4d5cdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 4:09 pm    Předmět: Citovat

no, první dojem jsem se zasmála, druhý... nedokážu si představit člověka, který si to koupí a bude to mít doma na poličce nebo to nedej bože koupí druhému. a třetí, že recese je to vcelku dobrá, ale very very morbid. Smile jako fakt si nedokážu představit, že někdo přijde a uvidí to a bude se ptát, co to je, a já řeknu: to je zajetej azuritek od mého drahého k vánocům... příští rok se budou prodávat naložené plody... ale lidské Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 6:05 pm    Předmět: Re: Přejetí plyšáci Citovat

dana napsal:
http://www.novinky.cz/clanek/127839-vanocnim-hitem-budou-prejeta-plysova-zvirata.html

Lidičky, tak mi řekněte, co si myslíte o tomhle. Já možná nemám syls pro humor, ale přijde mi to už moc. A to třeba koukám na HappyTreeFriends, ale tohle je podle mě něco trochu jiného.


Pokud to bude hit, tak určitě ne u děcek ... nevím, které dítě by mělo radost při pohledu na pejska, kterýmu lezou střeva! Takže úspěch zaručen jedině u Adamsových...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 6:20 pm    Předmět: Citovat

Já věřím, že tohle bude hit mezi odbojnou pubertální mládeží a na vysokoškolských kolejích, tam vždycky bují recese dost a dost. Ale jako vážně míněný dárek - ee.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 6:23 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Já věřím, že tohle bude hit mezi odbojnou pubertální mládeží a na vysokoškolských kolejích, tam vždycky bují recese dost a dost. Ale jako vážně míněný dárek - ee.


Tak to jo - znám pár -náctiletých, kteří by po obdržení takového dárku ucvrkávali blahem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 6:29 pm    Předmět: Citovat

A pro ty kolejní morbiďáky přidat stylovou láhev kečupu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 6:32 pm    Předmět: Citovat

Lidi...já si nemůžu pomoct, ale....mě se to prostě líbí Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 6:36 pm    Předmět: Citovat

Cílová skupina se ozvala Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil (to nemyslím nijak zle, jen mě prostě před chvílí napadlo, kdože to tu na sebe veřejně práskne Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 6:42 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Cílová skupina se ozvala Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil (to nemyslím nijak zle, jen mě prostě před chvílí napadlo, kdože to tu na sebe veřejně práskne Wink )


Jo, asi jo, já budu asi ta cílová skupina Twisted Evil
Jsem občas trochu...morbidní? ale nemyslím to zle Wink (jak je tu hned vedle téma o vánocích, tak už se těším, jak budu kuchat kapra Twisted Evil A co takhle rozkuchat si plyšového pejska? A pak ho zase složit....to musí být úžasné Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 6:44 pm    Předmět: Citovat

Myslíš jako 3D puclíky? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 6:53 pm    Předmět: Citovat

To je teda drsný! Jak může mít někdo takový nápad?! Nevím, být tvůrcem, tak bych si nebyla tak jistá, jestli na tomhle vydělám. Hodně lidí asi bude o přejetém plyšákovi mluvit, ale kdo si ho ve skutečnosti koupí? Svému dítěti asi nikdo, možná tak kamarádovi, pokud máme podobný - morbidní - smysl pro humor. Ale takových kamarádů není moc, já za sebe vůbec netuším komu bych tuhle "hračku" koupila. Shocked
Ale ten pes na obrázku mi nepřišel zas tak hrozný, určitě by se daly udělat i ošklivější a naturalističtější. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.