Přírodní mýdla
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 2:58 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
dana napsal:
Na fr. fóru jsem narazila na to, že si ty holky kupujou nějakou základní mycí bázi (přírodní, bez silikonů, samozřejmě) a potom k tomu přidávají různé esenciální oleje, podle toho, jaké mají vlasy. Koukala jsem po něčem takovém, ale našla jsem jenom takový základ pro krém, ale ne pro šampon. Nevíte, jestli se u nás dá něco takového sehnat? Ze zahraničí to objednávat nechci:(


Já jsme se taky dívala na netu a našla jsem taky jenom základ na tělovou kosmetiku (možná jsme viděly to samé: jakési Nobilis Tilia), ale na vlasy nic Confused

Jj, tak přesně to jsem našla. Tak to asi vypadá beznadějněSad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 2:59 pm    Předmět: Citovat

Třeba se ozve někdo další, úspěšnější než my. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 3:03 pm    Předmět: Citovat

mě napadlo použít jako tu zákaldní bázi mýdlové ořechy?
Nevím, jesi to znáte, jsou to ořechy z nějakého indického stromu a pužívají se hlavně k enviroment-šetrnému praní, ale nejenom k němu.... docela to bylo jednu dobu hodně populární.....
Tam žádné silikony nebudou a přidat se do toho taky dá cokoliv, pokud vím,....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 3:08 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
mě napadlo použít jako tu zákaldní bázi mýdlové ořechy?
Nevím, jesi to znáte, jsou to ořechy z nějakého indického stromu a pužívají se hlavně k enviroment-šetrnému praní, ale nejenom k němu.... docela to bylo jednu dobu hodně populární.....
Tam žádné silikony nebudou a přidat se do toho taky dá cokoliv, pokud vím,....

A to je tekuté? A nebude to třeba moc vysušovat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 3:10 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
mě napadlo použít jako tu zákaldní bázi mýdlové ořechy?
Nevím, jesi to znáte, jsou to ořechy z nějakého indického stromu a pužívají se hlavně k enviroment-šetrnému praní, ale nejenom k němu.... docela to bylo jednu dobu hodně populární.....
Tam žádné silikony nebudou a přidat se do toho taky dá cokoliv, pokud vím,....


Cha cha, já jsem si to pořádně nepřečetla a nejdřív sem bádala, jak se asi těma ořechama pere - představovala jsem si ty obyčejné, z ořešáku Wink Razz Laughing No, ale nevím, dívala jsem se na to a našla jsem použití spíš do domácnosti - dát to na vlasy...? Fakt nevím Confused Question To by nemuselo dopadnout dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 3:20 pm    Předmět: Citovat

Jo, Indky si z toho prý dělají šampony,... a když si najdete víc odkazů na netu, tak se tam docela často tahle možnost zmiňuje ... Prý to moc nepění, ale myje to:)
(sem s tim kdysi chtěla prát, tak si něco málo pamatuju z dsikusí, co jsem tehdy četla:)
Ale jak by potom vypadaly vlasy,...to těžko říct... zas je to čistá příroda, tak snad by to nenapáchalo nenapravitelné škody ... Nevím, osobní zkušenost nemám...
Vlastně si teď ještě vzpomínám, že se tam někde objevilo, že člověk toho šamponu musí dát málo, jinak jsou vlasy hrubé,...ale to už je úplně všechno.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 3:23 pm    Předmět: Citovat

No v každém případě dík za zajímavou informaci, zkusím se po tom podívat a i kdyby to neklaplo, tak snad jeden experiment moje vlasy přežijí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 3:25 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Nika napsal:
Jo, Indky si z toho prý dělají šampony,... a když si najdete víc odkazů na netu, tak se tam docela často tahle možnost zmiňuje ... Prý to moc nepění, ale myje to:)
(sem s tim kdysi chtěla prát, tak si něco málo pamatuju z dsikusí, co jsem tehdy četla:)
Ale jak by potom vypadaly vlasy,...to těžko říct... zas je to čistá příroda, tak snad by to nenapáchalo nenapravitelné škody ... Nevím, osobní zkušenost nemám...
Vlastně si teď ještě vzpomínám, že se tam někde objevilo, že člověk toho šamponu musí dát málo, jinak jsou vlasy hrubé,...ale to už je úplně všechno.....

No v každém případě dík za zajímavou informaci, zkusím se po tom podívat a i kdyby to neklaplo, tak snad jeden experiment moje vlasy přežijí.


Kočky, Vy jste fakt expertky... aby vám nakonec ta domácí kosmetika nevyšla na víc, jak nakupovaná Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 3:27 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:

Kočky, Vy jste fakt expertky... aby vám nakonec ta domácí kosmetika nevyšla na víc, jak nakupovaná Wink

na tom něco je, Clondyku, ale aspoň je sranda, ne? Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 3:28 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Nika napsal:
Jo, Indky si z toho prý dělají šampony,... a když si najdete víc odkazů na netu, tak se tam docela často tahle možnost zmiňuje ... Prý to moc nepění, ale myje to:)
(sem s tim kdysi chtěla prát, tak si něco málo pamatuju z dsikusí, co jsem tehdy četla:)
Ale jak by potom vypadaly vlasy,...to těžko říct... zas je to čistá příroda, tak snad by to nenapáchalo nenapravitelné škody ... Nevím, osobní zkušenost nemám...
Vlastně si teď ještě vzpomínám, že se tam někde objevilo, že člověk toho šamponu musí dát málo, jinak jsou vlasy hrubé,...ale to už je úplně všechno.....

No v každém případě dík za zajímavou informaci, zkusím se po tom podívat a i kdyby to neklaplo, tak snad jeden experiment moje vlasy přežijí.


no, teď sem z toho dostala úplně strach,...radši to nezkoušej, se bojím, že pokud ti slezou vlasy enbo něco, tak to bude na me,... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.