Přírodní mýdla
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 3:33 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:

no, teď sem z toho dostala úplně strach,...radši to nezkoušej, se bojím, že pokud ti slezou vlasy enbo něco, tak to bude na me,... Very Happy

Ale nebude, jsem svéprávná Wink A na netu vážně píšou, že se to dá používat na vlasy, tak co bych to nezkusila. Akorát, že to už se bude blížit nějakým pokusům s myslicí, kdežto ta mycí báze, co jsem původně chtěla, to už je vlastně jakýsi (chemický) šampon, akorát neutrální, aspoň si to myslím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 3:39 pm    Předmět: Citovat

No jo a mydlice je jeste k tomu zadarmo, co? Smile
Coz mi pripomina- co kdybychom si my, co jsme z Brna, nekdy udelali spolecny vylet za mydlici do prirody ???
Takova nejaka akce by mi byla blizsi nez sraz v hospode (nic proti hospodam teda)Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 3:57 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
No jo a mydlice je jeste k tomu zadarmo, co? Smile
Coz mi pripomina- co kdybychom si my, co jsme z Brna, nekdy udelali spolecny vylet za mydlici do prirody ???
Takova nejaka akce by mi byla blizsi nez sraz v hospode (nic proti hospodam teda)Smile


Se stydím, ale jsem asi blbá - nevím, co je to mydlice... Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 4:02 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

Se stydím, ale jsem asi blbá - nevím, co je to mydlice... Embarassed Embarassed Embarassed

Já bych to taky nevěděla nebýt ještěrčina článku o přírodních šamponech:) Teda ani teď to nevím nějak přesně, ale je to nějaká kytka Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 4:03 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
No jo a mydlice je jeste k tomu zadarmo, co? Smile
Coz mi pripomina- co kdybychom si my, co jsme z Brna, nekdy udelali spolecny vylet za mydlici do prirody ???
Takova nejaka akce by mi byla blizsi nez sraz v hospode (nic proti hospodam teda)Smile

To není špatný nápad, sraz v brně stejně nebude... ale chce to aspoň jednoho zkušeného bylinkáře, já tu mydici nepoznám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 4:06 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Nika napsal:
No jo a mydlice je jeste k tomu zadarmo, co? Smile
Coz mi pripomina- co kdybychom si my, co jsme z Brna, nekdy udelali spolecny vylet za mydlici do prirody ???
Takova nejaka akce by mi byla blizsi nez sraz v hospode (nic proti hospodam teda)Smile


Se stydím, ale jsem asi blbá - nevím, co je to mydlice... Embarassed Embarassed Embarassed


Jee, a už to taky vím. Tu kytku jsem snad i někde viděla Razz Ještě k těm mýdlovým ořechům - mám pocit, že o něčem podobném je řeč i V Robinsonovi - že mu Pátek ukáže jakousi rostlinu, s kterou pak něco šudlí (myslím, že košili...) Wink Wink Wink Ale nejsem si jistá, že je to totéž.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 4:07 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

Jee, a už to taky vím. Tu kytku jsem snad i někde viděla Razz Ještě k těm mýdlovým ořechům - mám pocit, že o něčem podobném je řeč i V Robinsonovi - že mu Pátek ukáže jakousi rostlinu, s kterou pak něco šudlí (myslím, že košili...) Wink Wink Wink Ale nejsem si jistá, že je to totéž.

Robunsona už si teda moc nepamatuju, ale možné to je. Anebo to byla nějaká příbuzná rostlinka - přírodní mýdlo. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 4:07 pm    Předmět: Citovat

Jestli je to ta mydlice, co se dává na skalky, tak tu znám - dělá takové polštáře, přepadá přes zídky a má malé růžové kvítky, je moc hezká.

Naposledy upravil Daniela dne čt březen 29, 2007 4:09 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 4:08 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Nika napsal:
No jo a mydlice je jeste k tomu zadarmo, co? Smile
Coz mi pripomina- co kdybychom si my, co jsme z Brna, nekdy udelali spolecny vylet za mydlici do prirody ???
Takova nejaka akce by mi byla blizsi nez sraz v hospode (nic proti hospodam teda)Smile

To není špatný nápad, sraz v brně stejně nebude... ale chce to aspoň jednoho zkušeného bylinkáře, já tu mydici nepoznám.


Dívala jsem se na fotku na netu a tahle květina mi připadá dost povědomá. Ale kde přesně roste, to nevím Crying or Very sad Jinak takový bylinkářský výlet by nemusel být tak úplně od věci...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 4:15 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

Dívala jsem se na fotku na netu a tahle květina mi připadá dost povědomá. Ale kde přesně roste, to nevím Crying or Very sad Jinak takový bylinkářský výlet by nemusel být tak úplně od věci...

Ještěrka tvrdí, že roste u trati (mydlice, ne ještěrka). Snad nás nezajede vlak Shocked hlavně nesmíme zkoušet ten trik s pokládáním hlavy na koleje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.