Přírodní mýdla
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=907aa7d4e1bcd856d3a7918ab8ee8280Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so září 04, 2010 3:15 pm    Předmět: Citovat

já viděla na cestě přírody mýdla Emma Noel...znáte? cenově jsou docela dostupná co se týče množství x cena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ariella
21-40
21-40


Založen: 6.10.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 2:00 pm    Předmět: Citovat

kdysi dávno (2-3 roky zpátky) jsem si v obchůdku se zdravou výživou pořídila černé mýdlo, protože si ho tam pochvalovala jedna zákaznice. To jsem ještě ani neměla moc povědomí o přírodní kosmetice, ale když si to pochvalovala, že má po tom super pleť, tak jsem si řekla, že to zkusím taky... pubertální věk dávno za mnou, ale ty pupínky mě trápí pořád...

Bohužel na něj nemůžu pět takové ódy, jako všichni tady... Nevím, jestli mám výrobek s nižší dávkou bambuckého másla, ale mě teda vysušuje opravdu šíleně... pokud se do 3 minut po umytí nenamažu, pleť se mi hrozně moc vypne a začne nepříjemně pálit Sad

proto jsem ho přestala používat a držela ve skříňce ze soucitu, že když bylo tak drahé, tak ho nemůžu vyhodit... no a teď... po těch cca 2 letech jsem ho už šla vyhodit, když jsem se zde dočetla, že by šlo použít na vlasy... tak bych to možná prubla... mám hodně mastící se vlasy - musím mýt každý den, takže kdyby to mělo stejný účinek na vlasy, jako na obličej, tak bych se vůbec nezlobila Very Happy

akorát přemýšlím, jestli se za tu dobu nemohlo zkazit...?? vypadá teda pořád stejně a voní (nebo teda mně spíš nevoní Very Happy ) stejně, jako když jsem ho kupovala... Co myslíte??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 2:53 pm    Předmět: Citovat

ariella napsal:
akorát přemýšlím, jestli se za tu dobu nemohlo zkazit...?? vypadá teda pořád stejně a voní (nebo teda mně spíš nevoní Very Happy ) stejně, jako když jsem ho kupovala... Co myslíte??

Na mýdle se imho nemá co zkazit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ariella
21-40
21-40


Založen: 6.10.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 2:58 pm    Předmět: Citovat

já jsem si to říkala... opravdu nevypadá, že by se nějak změnilo ode dne nákupu... jenom jsem se chtěla ujistit... asi by mě to samotnou ani nenapadlo, ale jak občas slýchám o omezené trvanlivostí přírodní kosmetiky, začala jsem nad tím uvažovat Very Happy

dík za odpověď Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ariella
21-40
21-40


Založen: 6.10.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 12:41 pm    Předmět: Citovat

Nedávno jsem navštívila prodejnu Horoskop a narazila jsem tam na úžasně vonící mýdla

HANSLEY nebo Nesti Dante

někde se píše, že jsou přírodní ale kompletní složení se mi nepovedlo na netu najít a v obchodě jsem na to zapomněla mrknout... myslíte, že jsou 100% přírodní??? obávám se, že i kdybych se na to složení podívala, moc by mi to neřeklo... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 12:54 pm    Předmět: Citovat

http://www.botanikplzen.cz/eshop/mydla/bylinna-mydla/mydlo-hansley-aloe-vera-200g.htm zde je komplet složení Hansley? kdo to posoudí? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ariella
21-40
21-40


Založen: 6.10.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 12:57 pm    Předmět: Citovat

jéé dík Smile asi neumím hledat Embarassed Embarassed

moc tam toho neznám, ale je tam SLES, takže to asi čistě přírodní nebude... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ariella
21-40
21-40


Založen: 6.10.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 3:25 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem objevila složení některých mýdel Nesti Dante:

Nesti Dante - Emozioni in Toscana - Villages & Monasteries Soap - 250 g

Ingredients:
Sodium palmate, Sodium cocoate/Sodium palmkernelate, Aqua(water), Parfum(fragrance), Glycerin, Sodium chloride, Tetrasodium etidronate, Tetrasodium EDTA, Butylphenyl methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Linalool.

Zde jsou ještě jiné látky, které se liší podle druhu mýdla
Citrus Limonum, Tetrasodium Etidronate, Citral, Limonene, Hydrolized sweet almond protein, Titanium dioxide, Citronellol, Limonena, Geraniol

Najde se někdo, kdo pozná, jestli jsou ty látky nepřírodní??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 5:11 pm    Předmět: Citovat

já teda nejsem úplný odborník, ale co se týče parfumu tak ten zaručeně je umělý a to by u přírodní kosmetiky být neměl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nermeen
161-320
161-320


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 319

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 2:58 pm    Předmět: Citovat

Ahoj! chci se zeptat, jestli jste pri svem patrani po prirodnim mydle nenarazily na neco, co by se mohlo jmenovat Syrske mydlo nebo Mydlo z Aleppa...privezla jsem si takovy pred rokem ze Syrie, bylo uplne bajecny, pouzivala jsem ho i na oblicej a vubec nevysusovalo, sice nema zadnou uzasne aromatickou vuni, ale vlastnosti fakt super, je uplne prirodni, delaj ho tam stejne uz stovky let, koukala jsem na netu, ze ho prodavaj treba v Nemecku, ale u nas jsem ho nenasla a ve zdravejch vyzivach na me teda koukali tak dost divne...je to takova hneda tvrda kostka, uvnitr krasne tmave zelena, smes olivovyho oleje a vavrinovyho, tusim...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.