Přírodní mýdla
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c83883d20ff69f7d92449f691d904ed2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 3:28 pm    Předmět: Citovat

http://www.najadashop.cz/francouzska-rodinna-biokosmetika-oleanat/rostlinna-mydla/4648-mydlo-alep.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mesalinda
21-40
21-40


Založen: 1.2.2011
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 12:12 am    Předmět: Citovat

ariella napsal:
Tak jsem objevila složení některých mýdel Nesti Dante:

Nesti Dante - Emozioni in Toscana - Villages & Monasteries Soap - 250 g

Ingredients:
Sodium palmate, Sodium cocoate/Sodium palmkernelate, Aqua(water), Parfum(fragrance), Glycerin, Sodium chloride, Tetrasodium etidronate, Tetrasodium EDTA, Butylphenyl methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Linalool.

Zde jsou ještě jiné látky, které se liší podle druhu mýdla
Citrus Limonum, Tetrasodium Etidronate, Citral, Limonene, Hydrolized sweet almond protein, Titanium dioxide, Citronellol, Limonena, Geraniol

Najde se někdo, kdo pozná, jestli jsou ty látky nepřírodní??




Je tam chemka 100% přírodní tedy není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mesalinda
21-40
21-40


Založen: 1.2.2011
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 12:16 am    Předmět: Citovat

Ale pro ty co si na 100% přírodní nepotrpí můžou být fajn.

Naposledy upravil Mesalinda dne po únor 07, 2011 12:45 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mesalinda
21-40
21-40


Založen: 1.2.2011
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 12:17 am    Předmět: Citovat

[quote="Mesalinda"][quote="Mesalinda"]
ariella napsal:
Tak jsem objevila složení některých mýdel Nesti Dante:

Nesti Dante - Emozioni in Toscana - Villages & Monasteries Soap - 250 g

Ingredients:
Sodium palmate, Sodium cocoate/Sodium palmkernelate, Aqua(water), Parfum(fragrance), Glycerin, Sodium chloride, Tetrasodium etidronate, Tetrasodium EDTA, Butylphenyl methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Linalool.

Zde jsou ještě jiné látky, které se liší podle druhu mýdla
Citrus Limonum, Tetrasodium Etidronate, Citral, Limonene, Hydrolized sweet almond protein, Titanium dioxide, Citronellol, Limonena, Geraniol

Najde se někdo, kdo pozná, jestli jsou ty látky nepřírodní??




Je tam chemka 100% přírodní tedy není. Měla jsem od nich asi 15 druhů voněla krásně , trochu vysušovala což mě od nich odradilo , ale můj přítel na ně nedal dopustit. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mesalinda
21-40
21-40


Založen: 1.2.2011
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 12:43 am    Předmět: Citovat

Tak ted jsem někde něco zmastila , že se mi to otisklo 3x Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes moc se omlouvám Embarassed Embarassed

Nevíte někdo , kde se dá na netu sehnat český eshop na tohle mýdlo ? Obsahuje 27 bylin a před pár lety jsem si ho koupila a zapoměla adresu toho shopu a nedaří se mi jej najít . Sad Sad

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: so březen 12, 2011 2:53 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
ariella napsal:
akorát přemýšlím, jestli se za tu dobu nemohlo zkazit...?? vypadá teda pořád stejně a voní (nebo teda mně spíš nevoní Very Happy ) stejně, jako když jsem ho kupovala... Co myslíte??

Na mýdle se imho nemá co zkazit.


Zdravím, má se na něm co zkazit, jestli je to opravdu přírodní, tedy bez konzervace, pořádně dělané s přebytkem oleje, tak kolem roku od data výroby může mít tendenci žluknout. Ale myslím, že tohle mýdlo na pleť s akné, pokud to mastnou pleť dočista vysušilo, tak už účinná látka bude takový zabiják, že se tomu vážně asi nic nestane Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lenkahrabalkova
81-160
81-160


Založen: 28.6.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 10:33 am    Předmět: Tuhé bylinkový šampon formy Rubens Citovat

Ahojky. Používáte někdo toto mýdlo na vlasy? Tuhé bylinkový šampon firmy Rubens http://www.mydlarnarubens.cz/produkty/sampony/. Dost mě to láká já a příroda Very Happy Jaké s tím máte zkušenosti? Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2011 11:45 am    Předmět: Re: Tuhé bylinkový šampon formy Rubens Citovat

lenkahrabalkova napsal:
Ahojky. Používáte někdo toto mýdlo na vlasy? Tuhé bylinkový šampon firmy Rubens http://www.mydlarnarubens.cz/produkty/sampony/. Dost mě to láká já a příroda Very Happy Jaké s tím máte zkušenosti? Děkuji


Ano - já ho mám - to kopřivové a jsem s ním moc spokojenáSmile! Vlasy jsou samozřejmě jiné než po šamponu, ale střídám to, takže fajn;)!
Mimo to mám ještě ovocné a to zbožňuji já i můj syn:)!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenkahrabalkova
81-160
81-160


Založen: 28.6.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2011 8:27 pm    Předmět: Citovat

Taky si dělám zálusk na to kopřivové mýdlo na vlasy. A to mydlíš vlasy dvakrát nebo jen jednou? Já jsem zvyklá mýt vlasy 2x, tak nevím, jak dopadnou s mýdlem. Navíc si před mytím olejuji vlasy, tak nevím, jak si s tím mýdlo poradí. Asi nejprve umyji přírodním šamponem (jiný už ani nepoužívám Very Happy ) a druhé mytí dám mýdlo. A jaké jsou vlasy? nejsou slepené? Nebo ulepené? Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2011 11:12 am    Předmět: Citovat

lenkahrabalkova napsal:
Taky si dělám zálusk na to kopřivové mýdlo na vlasy. A to mydlíš vlasy dvakrát nebo jen jednou? Já jsem zvyklá mýt vlasy 2x, tak nevím, jak dopadnou s mýdlem. Navíc si před mytím olejuji vlasy, tak nevím, jak si s tím mýdlo poradí. Asi nejprve umyji přírodním šamponem (jiný už ani nepoužívám Very Happy ) a druhé mytí dám mýdlo. A jaké jsou vlasy? nejsou slepené? Nebo ulepené? Děkuji


No já mydlím vždy 1x (na ty moje 3 chlupy to stačí bohatě Laughing ). Ale ty máš vlasy určitě hustší než já, tak 2x jistě nebude problém Wink . Mydlím si tím průběžně ruce a pak to postupně vmasírovávám do vlasů. Suché pak nejsou nikdy - spíš bych se bála, že na smytí oleje to bude slabé....ale nevím - nezkoušela jsem před tím olejovat:). Slepené vlasy nejsou, ale jiné než po šamponu ano. Máme tvrdou vodu, tak to taky dělá hodně. Jinak po mytí VŽDY opláchnu roztokem jablečného octa;)!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.