Tvrdá voda a vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4580a8b304b51ae07b15b9fc38c56cc2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte doma tvrdou vodu?
Ano
70%
 70%  [ 87 ]
Ne
11%
 11%  [ 14 ]
Nevím
18%
 18%  [ 23 ]
Celkem hlasů : 124

Autor Zpráva
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2007 9:43 pm    Předmět: Citovat

Do haje, ted jsem se vratila z jiznich Cech, kde jsem myla hlavu vodou ze studne, vlasy byly paradnic, pevny, kroutily se, dvakrat tak vic objemu- na pohled.
A ted zpatky v Praze myju tou kohoutkovou a vlasy hruza- oproti tomu minulemu tydnu. Asi je tam naprano tolik chemie, ze to vlasy silene uhladi a splacne. Uz vic lidi mi potvrdilo, ze po prazske vode jsou vlasy jemnejsi a uhlazenejsi.

Ja vim, ze s tim nic nenadelame, ale musela jsem si postezovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2007 9:46 pm    Předmět: Citovat

galadriel ja myslim ze to bude tou tvrdosti vody v praze,na to je rada myslim v prirodni kosmetice nebo domacich preparatech(nevim presne kde),ale kdyz posledni oplach udelas vodou s par kapkama citronu nebo s jablecnm octem,tak to na sebe ma navazat ty spatne veci z kohoutkove mestske vody a ma to dodat vlasum kyselost a efekt by pak mel byt podobny jako kdyz si vlasy mejes ve studni ci v prameni Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2007 10:05 pm    Předmět: Komentar Citovat

Galadriel, naprosto vazne me napada, ze my bychom byli schopni si na myti vlasu privazet i "nezavadnou" vodu ze studni mimo Prahu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2007 7:50 am    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Do haje, ted jsem se vratila z jiznich Cech, kde jsem myla hlavu vodou ze studne, vlasy byly paradnic, pevny, kroutily se, dvakrat tak vic objemu- na pohled.
A ted zpatky v Praze myju tou kohoutkovou a vlasy hruza- oproti tomu minulemu tydnu. Asi je tam naprano tolik chemie, ze to vlasy silene uhladi a splacne. Uz vic lidi mi potvrdilo, ze po prazske vode jsou vlasy jemnejsi a uhlazenejsi.

Ja vim, ze s tim nic nenadelame, ale musela jsem si postezovat.


No tak ja musim rict, ze prazaci si nemaji na co stezovat!! Voda v severnich Cechach je MNOHEM tvrdsi. Vzdy kdyz jsem u rodicu, nepoznavam svoji hlavu, mam po umyti na hlave takove to blebajzovate detske chmyri Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2007 10:02 pm    Předmět: Tvrdá voda a vlasy Citovat

Teď jsem se zrovna brouzdal po internetu a napadlo mě kouknout se jak tvrdá voda účinkuje na vlasy.Zdá se,že to pro ně není to pravé.Zvyšuje se lámavost,třepivost,snižuje účinek vlasové kosmetiky,atd.. Evil or Very Mad .Zohledňujete účinek tvrdé vody (pokud ji doma máte) při péči o vlasy Question .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2007 10:11 pm    Předmět: Citovat

Také jsem si všimla, že má tvrdá voda na kvalitu vlasů vliv. My naštěstí v městě tvrdou vodu nemáme, ale každý rok jezdíme v létě na dovolenou daleko od různých měst, a většinou v těch nezabydlených a málo osídlených prostorách tvrdá voda bývá. No je to děs běs. Mám dost "citlivé vlasy", takže se na nich tvrdá voda podepisuje přesušováním, zvyšováním lámavosti, třepivosti, vypadáváním, a celkově vypadají víc chemlonově.

Vždy mi na to pomohly přípravky na zvýšení hydratace a pružnosti, například Gliss Kur mi tehdy hodně pomohl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mauell
161-320
161-320


Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2007 11:10 pm    Předmět: Re: Tvrdá voda a vlasy? Citovat

Kafin napsal:
Teď jsem se zrovna brouzdal po internetu a napadlo mě kouknout se jak tvrdá voda účinkuje na vlasy.Zdá se,že to pro ně není to pravé.Zvyšuje se lámavost,třepivost,snižuje účinek vlasové kosmetiky,atd.. Evil or Very Mad .Zohledňujete účinek tvrdé vody (pokud ji doma máte) při péči o vlasy Question .


Shocked Doma máme dost tvrdou vodu a vlasy se mi tedy třepí šíleným způsobem a lámou se, že by za to mohla skutečně ta tvrdá voda? Evil or Very Mad Sad Jsem to přisuzovala dřívějšímu zanedbávání péče o vlásky a taky že jsem se jeden čas dost fénovala, teda ta voda mi ale nedá spát!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 10:35 am    Předmět: Citovat

My máme hodně tvrdou vodu (pořád se nám něco zanáší a ucpává tím vodním kamenem), ale s vlasy mi to nedělá nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 11:19 am    Předmět: Citovat

Asi budu za hlupáka, ale - jak zjistím, jakou mám doma vodu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 11:35 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Asi budu za hlupáka, ale - jak zjistím, jakou mám doma vodu?




Tvrdou vodu poznáš třeba podle toho , že máš pořád ucpané odtoky v umyvadlech a vaně a na dvířkách sprchového koutu se ti tvoří takový bělavý plak . Jako od prášku. To samé se dělá na bateriích a všech odtocích . Prostě to vydrhneš čistícím prostředkem a za chvilku už to tam zase je . Evil or Very Mad Tady v Jablonci je voda tvrdá jak "beton".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.