Tvrdá voda a vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fdc8785bbe293f5be378fdb14fddc428Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte doma tvrdou vodu?
Ano
70%
 70%  [ 87 ]
Ne
11%
 11%  [ 14 ]
Nevím
18%
 18%  [ 23 ]
Celkem hlasů : 124

Autor Zpráva
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2009 9:59 pm    Předmět: Citovat

Naštěstí máme v Holešově celkem měkkou vodu. V Brně jsme měli o dost tvrdší, ale tehdy jsem si rozdílu moc nevšimla. Možná nebyla tak tvrdá jako ve Zlíně, ale když jsem si tam umyla vlasy, byly hrozné. I pokožku mně vysušuje.
Pro vlasy jde něco udělat, opláchnout roztokem s jablečným octem nebo citronovou šťávou, převařenou vodou; na Long Hair Community hodně lidí oplachuje destilovanou vodou - to by ale asi vyšlo draho. Také tam psali o nějakém filtru, který vodu změkčí, což je ale drahé. Ale co dělat pro pokožku, to nevím.
_________________
http://prirodni-kosmetika.blogspot.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gabis
8-20
8-20


Založen: 29.3.2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 1:19 pm    Předmět: Citovat

já jsem si ze Zlína odskočila na týden do Prahy a hrůza děs. Vlasy si myju každý den a doma je to v pohodě, ale v Praze se mi začaly vlasy vysoušet, uzlíkovatět a konečky parádně třepit a na 100% to bylo tou vodou. Nevím, jestli je to takhle všude, ale kdybych to věděla, tak snad radši ten týden přetrpím bez mytí Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tallulah
81-160
81-160


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 3:52 pm    Předmět: Citovat

silenazena napsal:
Nazdar vlasoví fanatici:-) T Kvůli VŠ jsem se musela přestěhovat na střední Slovensko, kde je voda tak tvrdá, že to je úplná hrůza!!!!


vedela som ze mame dost tvrdu vodu ale ze az takto Very Happy tak to este mozem byt rada ze mam vlasy (a plet) ake mam, ale citim na nich ze im ta voda moc neprospieva. asi vyskusam aspon ten citron.. : ((
_________________
(( Spr??vn??? vid?????????????????????­me jedin??? srdcem ))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2010 10:03 am    Předmět: Citovat

Tam kde študujem,he voda strašne tvrdá.Snažia sa to spraviť tým,že do nej pridávajú chlor,takže zakaždým mám pri sprche pocit,ako keby som sa umývala v bazéne Evil or Very Mad Pleť sa mi vysušuje,následkom čoho sa ešte viac mastí,výražky mám aj tam,kde som ich takmer nikdy nemávala,vlasy mám suché a pri korienkoch sa rýchlejšie mastia Crying or Very sad Celkovo vyzerám hrozne!

Dnes som dala na vlasy hennu s oliváčom,snažím sa ich dať aspon cez víkend dokopy. Cítala som o nejakej zelenej Shaume,čo by mala zmäkčovať vodu.Skúšal to niekto? Smile.

Každopádne prírodné šampony sa aj bojím použiť,že by presušili ešte viac.Nechcem zas strihať po zime 10cm vlasov Crying or Very sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zuzu_vlocka
41-80
41-80


Založen: 4.9.2010
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: ne říjen 10, 2010 3:57 pm    Předmět: Citovat

také máme tvrdou vodu (Olomouc), ale neměla jsem zatím moc příležitostí si vlásky umýt měkkou vodou... u babičky je hodně měkká voda, a tam než mýdlo z ruk smyju, tak to trvá i půl minuty Very Happy ale vlásky jako takové jsem v měkké vodě hodně dlouho neumývala... ale na pití máme vodu dobrou Smile aspoň něco Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berušák
321-600
321-600


Založen: 3.12.2009
Příspěvky: 376

PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2010 9:18 am    Předmět: Citovat

Je možné, že by tvrdá voda způsobovala i lupy?? Před pár týdny jsem se přestěhovala z centra na skoro okraj města, kde není voda tak tvrdá, a jako zázrakem během pár umytí mám vlasy bez lupů. A to i po alverde šamponu, po kterém mi vždy z hlavy pořádně sněžilo. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2010 2:48 pm    Předmět: Citovat

Berušák napsal:
Je možné, že by tvrdá voda způsobovala i lupy?? Před pár týdny jsem se přestěhovala z centra na skoro okraj města, kde není voda tak tvrdá, a jako zázrakem během pár umytí mám vlasy bez lupů. A to i po alverde šamponu, po kterém mi vždy z hlavy pořádně sněžilo. Shocked


A nie sú to tie lupiny len zvyšky vodného kameňa? Tiež mi to z tvrdej vody trochu ostáva vo vlasoch,lupiny som nikdy nemala Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: po listopad 22, 2010 6:19 pm    Předmět: Citovat

Já teda nevím, jaká voda je v Praze, jestli přítelova babička má tvrdou či měkkou, ale když jsem si tam včera umyla vlasy, po uschnutí mi elektrizovaly a byly tak nepříjemně rozlítané. Rolling Eyes
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po listopad 22, 2010 7:47 pm    Předmět: Citovat

V praze by měla být voda měkká Wink Aspoň my takovou máme Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út listopad 23, 2010 12:58 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
V praze by měla být voda měkká Wink Aspoň my takovou máme Laughing


To je možné, protože mi mamka řekla, že my doma máme vodu spíš tvrdou... Asi mi měkká nedělá na vlasy dobře. Very Happy
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.