Hydrocolonterapie,detoxikace a jiné těla čištění
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 36, 37, 38  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=58ee3071f276b03446c0027f9516c54dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Pomohl vám půst?
Ano
53%
 53%  [ 8 ]
Ne
26%
 26%  [ 4 ]
Nic se mnou neudělal
20%
 20%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 15

Autor Zpráva
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 3:06 pm    Předmět: Hydrocolonterapie,detoxikace a jiné těla čištění Citovat

Zajímalo by mě, jestli někdo z vás (nebo vašich známých) má s touto metodou zkušenosti. Dnes mi ji doporučila kosmetička, na jednu stranu mě to láká, na druhou se toho bojím... takže by mě zajímalo úplně všechno: jestli je to nepříjemné, jak rychle a jaké výsledky lze pozorovat, jestli jsou nějaké nežádoucí účinky... A i celkově váš názor na tuhle metodu.

Naposledy upravil Slunéčko dne st prosinec 05, 2007 10:12 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 7:29 pm    Předmět: Re: Čistá střeva jsou základ .o) anebo hydrocolonterapie Citovat

Slunéčko napsal:
Zajímalo by mě, jestli někdo z vás (nebo vašich známých) má s touto metodou zkušenosti. Dnes mi ji doporučila kosmetička, na jednu stranu mě to láká, na druhou se toho bojím... takže by mě zajímalo úplně všechno: jestli je to nepříjemné, jak rychle a jaké výsledky lze pozorovat, jestli jsou nějaké nežádoucí účinky... A i celkově váš názor na tuhle metodu.


Slunéčko, já to tedy nezkoušela, ale kdysi jsem našla na netu přípravek, který má prý podobný účinek. Více o tom zde http://www.drnatura.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 7:51 pm    Předmět: Re: Čistá střeva jsou základ .o) anebo hydrocolonterapie Citovat

Káťa napsal:
Slunéčko napsal:
Zajímalo by mě, jestli někdo z vás (nebo vašich známých) má s touto metodou zkušenosti. Dnes mi ji doporučila kosmetička, na jednu stranu mě to láká, na druhou se toho bojím... takže by mě zajímalo úplně všechno: jestli je to nepříjemné, jak rychle a jaké výsledky lze pozorovat, jestli jsou nějaké nežádoucí účinky... A i celkově váš názor na tuhle metodu.


Slunéčko, já to tedy nezkoušela, ale kdysi jsem našla na netu přípravek, který má prý podobný účinek. Více o tom zde http://www.drnatura.cz/


No tak to je fakt konec! Co to je za hrůzu! Viděli jste ty fotky? Co těm ,,dámám" vylezlo ze střev? Jedna věc je, že to v sobě měly, ale druhá je vytáhnout to na tyčce ze záchoda, fotit a ukazovat přátelům. Uááááá!!! Mad Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 9:16 pm    Předmět: Citovat

Slunecko ja se vzdy podle lunarniho kalendare procistim zajecickou horkou vodou,je to hnusny na chut,ale kdyz se prida citronova stava(chutna to jak horky grep)a je to prirodni zpusob projimani strev a ne nijak drasticky a musim rict ze to funguje,u me az moc rychle,navod na piti sem nasla na biosfere(tam se da ta voda take sehnat a u ni je navod)ja ji koupila v lekarne za necelych tricet korun.Pak jeste pouzivam krvecistici extrakt od nadeje,je take moc fajn,oboji jsou nenasilne prirozene cesty k procisteni strev a celeho organismu a je pravda ze na pleti je to znat,je hladka a pekna. Wink ale do nejakych drastaren ci tvrdych projimadel bych rozhodne nesla Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 11:01 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si napřed musela vyhledat, co to ta hydrocolonterapie je. Já bych do toho popravdě nešla, přijde mi to až moc drastické, tělo by si podle mě mělo s takovými věcmi poradit samo, neříkám ho podpořít nějakou detoxikační kúrou nebo ještě lépe změnoui špatných návyků (teoreticky se to říká hezky), ale až tak daleko jako je výplach střev bych nešla.
Btw jw to prý taky dost drahé, jedna kúra totiž nestačí.
Byl o tom nedávno článek v Reflexu, teda ne že bych své názory formulovala podle redakce Reflexu, ale tenhle článek si pamatuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 11:20 pm    Předmět: Citovat

jo jo taky bych nesla do takove metody,je to neprirozene a prijde mi to az drasticke,ale je to samozrejme vec nazoru.myslim ze mineralky s projimavymi ucinky,jemna detoxikacni kura neuskodi a spis je to plus pro organismus,ale vyplachy nene Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 12:39 am    Předmět: Citovat

Děkuju za názory! Já se toho právě taky celkem obávám, přijde mi to nepřirozené, a radši bych volila jemnější metody... ale na druhou stranu ta kosmetička se na mě koukla, pak mrkla do nějaké své knížky o Reiki a řekla mi, že mám zanesenou dráhu střev a že na hydro-colon mám určitě jít a ... jsem teď z té pleti taková špatná, že bych o tom i uvažovala. Takže jsem ráda že to tu můžu s vámi probrat. Wink Tady přidávám jeden odkaz na stránky o metodě.
Co se týče ceny, není to až tak hrozné, 700 Kč za jedno "sezení", které se opakuje dva až třikrát a pak po půl roce, je to dost, ale když si vezmu kolik vrazím do kosmetiky. Rolling Eyes
Ale máte pravdu, začnu mírněji, psyllium mi docela chutná Very Happy , taky mrknu na tu zaječickou vodu... a přestávám s čokoládou a plísňovými sýry Crying or Very sad ... no ale pořád mi přijde lepší hydro-colon než používat nějaké drastické přípravky přímo na akné.
(Mám na mysli třeba Roaccutane, jestli jste o něm neslyšeli - je to retinoid který se užívá vnitřně, má spoooustu vedlejšího účinků - říkala mi o něm dnes MUDr. Tak než to, radši výplach střev. Confused )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 9:58 am    Předmět: Citovat

Citace ze zmiňovaného článku v Reflexu (netvrdím, že to tak musí být, pouze cituji, co jsem se dočetla):
<citace>
"Kůra zahrnuje obvykle šest výplachů po sobě, je to ovšem individuální," vysvětluje doktorka Münzová. "Záleží na tom, za jak dlouho se dostaneme s výplachem až na horní konec střeva. Obvykle je nejlepší absolvovat všechny výplachy brzy po sobě, nejlépe v intervalu jednoho čí dvou dnů." Pro představu, jeden výplach vyjde na 700 Kč, celýá kůra potom na necelé čtyři a půl tisíce. K tomu je potřeba koupit si doplňky stravy, hlavně přípravky s lactobacily, jež mají za úkol střevo znovu osídlit mikroorganismy.
</citace>
Takže mi přijde, že je to docela drahé.
Záleží, jak moc té kosmetičce věříš, já bych se možná ještě poradila s nějakým lékařem, zkusila nějaký mírnější detox a tohle volila až jako poslední záchranu, pokud teda vůbec. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 10:10 am    Předmět: Citovat

dana napsal:

Záleží, jak moc té kosmetičce věříš, já bych se možná ještě poradila s nějakým lékařem, zkusila nějaký mírnější detox a tohle volila až jako poslední záchranu, pokud teda vůbec. Confused


Dani, přesně to plánuji. Kosmetička se na pročištění střev chystá jít i sama, tak počkám jak dopadne, a zatím budu spíš měnit stravu, jde to tedy ztuha, ale asi je to přirozenější a pro tělo přijatelnější.

Když nad tím uvažuji, říkám si, že tahle terapie je jako dělaná pro dnešní lidi, kteří chtějí všechno rychle a vidět výsledky pokud možno hned a pokud možno bez námahy. Detoxikací, změnou stravy se dá možná dosáhnout podobných výsledků, ale stojí to spoustu práce, odříkání, úsilí. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 10:31 am    Předmět: Citovat

no delas dobre slunecko,ze si to tak rozmyslis,ja bych ti taky radila nechat to jako posledni moznost,myslim ze dieta poti plisnim,neco na procisteni krve(bud bylinne tintktury a nebo jablecny ocet)a jemne projimave prirodni a prirozene pripravky muzou udelat zazraky,vim nemam nejaky vetsi problem s pleti ani jinak(teda krom toho ze kdyz uz mam nejaky pidi bolacek tak ho nhorazne moc rozdrbu a je z toho poradna ranka Embarassed Crying or Very sad ) ,ale to asi dela i muj prirozeny zpusob stravovani,teda krom cokolady,tu bych asi mela jako prevenci omezit,ale nejde mi to.
Cetla jsem ze pri takove diete,se nema jist s ani sladke ovoce,ma se jist pouze zelenina a ovoce nesladke,jako jsou grepy apod.
ja osobne bych mela kolem toho vyplachu strach ze dvou veci:
za prve je to urcite hrozne neprijemny zakrok,sice nemusi bolet,ale musi to byt ponizujici a neprijemny(alespon pro me) a za druhe mela bych spis strach z toho ze laktobacily dodavane do tela umele pri teto terapii se nemusi nutne uchytit a utvorit znovu strevni mikrofloru a to by byl pak mnohem vetsi problem-telo tak vlastne neni vubec chranene.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 36, 37, 38  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.