Hydrocolonterapie,detoxikace a jiné těla čištění
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4e55ee4c168a4216823df790deeca3f2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Pomohl vám půst?
Ano
53%
 53%  [ 8 ]
Ne
26%
 26%  [ 4 ]
Nic se mnou neudělal
20%
 20%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 15

Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2012 12:31 pm    Předmět: Citovat

anonymous2 napsal:
Ilonko: a delas s tim neco - jako mysleno treba nejaky ty specialni cajiky nebo beres nejaky leky ci tak podobne? nebo nejakou detoxikaci?
mam z ni prave tady z techto duvodu (ze nejsem az tak "normalni" Very Happy nebo jak to nazvat - v tom ze mi nesedi a nemuzu nektery jidla trochu strach) jak by to dopadlo tak se do toho moc nechci poustet aby mi to ve vysledku vic neuskodilo nez pomohlo.
Nebo si proste jenom davas pozor na jidelnicek a je to v pohode?


Čaje - ano - sem-tam si koupim čaj ve zdravé výživě - bud nějaký od Grešíka, nebo některý z čajů na zažívání z řady Himalajské ajurvedské čaje :
http://www.salvia-zdravavyziva.cz/?himalajske-ajurvedske-caje,121

Jednou jsem si koupila od Podhorné sadu na detoxikaci - byly to 4 tinktury . Sada se jmenovala K 27- ale to mi vyloženě přitížilo,nevím jak je to možné.Bylomi pak docela dlouho špatně,nemohla jsem nic moc jíst. Aby tintury nepřišly vniveč,naplácal jsem je na pokožku hlavy Laughing
Od té doby dělám nějakou očistu pouze pomocí čajů - nejlépe čerstvých kopřiv. Tinktury už riskovat nebudu.
Musím si fakt dávat pozor na to co jím. Mám třeba moc ráda bramboraky - tak to si můžu dát maximálně kousek doma, hned z toho prvního usmaženého kousku, ale dát si bramborák na nějakém jarmarku se už neodvážím. Mám výhodu, že mi nechutnají uzeniny, maso - jim pouze ryby nebo drubež. Vida - ted jsem si vybavila, že na Vánoce jim smažené filé - a z toho mi většinou nic není.
Jo a tvrdý alkohol- to taky ne. Pouze víno. Dost lidí říká, že je fajn dát si po tučnějším obědě sklenku piva - ale mně zas vadí ty bublinky v pivu.
Ono to vypadá, že jím dost zdravě, stravuju se racionálně - což je snad i pravda, ale kazí mi to ty kvanta sladkého, které sním - a které mi se zažíváním nic nedělá. Laughing
Mám vyzkoušené, že na jaře jsou problémy se zažíváním nejhorší, druhé horší období je podzim - to se člověk opravdu musí hlídat. Dietní chyby, které udělám třeba v létě nebo v zimě mi projdou třeba bez povšimnutí, ale na jaře - to poznám každé špatné sousto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diamanta
81-160
81-160


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2012 1:08 pm    Předmět: Citovat

anonymous2 napsal:
Ale to je normalně doporučovaná a prováděná metoda detoxikace jater :/ .. tři dny "dieta" - buďto jablka.. nebo jablečné šťávy a zelenina. a pak vypít citronovou šťávu a olivový olej - pak má dojít k detoxikaci.

Tuhle metodu znám a momentálně ji už asi dva měsíce praktikuju - tedy ráno nalačno lžička olivového oleje, lžička medu a lžička cintronové šťávy a mám s tím docela dobré zkušenosti. Pleť se trochu zlepšila a i se cítím víc nabitá energií. Ale pokud vím, tak tahle detoxikace má vyčistit játra v rozmezí půl roku až roku (v závislosti na zaneřádění), takže nějakým rychloreceptům bych už z principu nevěřila a hlavně nemám žádné potíže s játry, kvůli které bych měla držet dietu, to pak může fungovat úplně jinak, pití oleje mi nikterak nevadí a lžička oliváku denně si nemyslím, že by byla nějak škodlivá. Je také rozdíl mezi kvalitním olejem za studena a smaženým olejem či tukem..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2012 1:13 pm    Předmět: Citovat

Diamanta: Takhle malé množství se taky bere jako detoxikace jater? Já si teda občas lžičku nebo i polévkovou lžíci nějakého za studena lisovaného oleje po ránu taky zblajznu (zapíjím většinou šťávou z pomeranče), ale dělám to spíš proto, že po ránu nalačno bude nejlepší vstřebatelnost těch prospěšných látek z oleje. Vůbec mě nenapadlo, že se to dá brát jako detox jater... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diamanta
81-160
81-160


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2012 1:21 pm    Předmět: Citovat

Taru: nesjem odborník na detoxikaci, takže přesně nevím, ale podle mě když se něčemu dá čas (a podpoří se to i dalšími věcmi jako jsou čaje, nepřecpávat se sladkým, slaným a mastným a apod), tak by to mohlo taky fungovat. Někde jsem tenhle recept četla a mně to přijde méně drastické než ty rychlorecepty s litry oleje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2012 1:27 pm    Předmět: Citovat

Aha, no každopádně jestli funguje i takhle malé množství, tak je to fajn, spojím dvě užitečné věci v jednu Cool Teď už jen vyřešit to požírání sladkého a bude úplně nejlíp Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diamanta
81-160
81-160


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2012 1:32 pm    Předmět: Citovat

Chce to možná vyzkoušet a pozorovat, jestli to něco dělá nebo ne. Jinak na detox jater jsem ještě zkoušela od Pátera Ferdy na drobno nakrájenou cibuli a přikládat na oblast jater, ale to se přiznám, že nějak nemám pocit, že by něco dělalo, ale taky jsem to zkoušela jen chvilku a podle žádných testů to porovnat nemůžu (i když třeba jeho křenová placka přes noc na hrotech plic vyléčí zánět průdušek přímo ukázkově - až na tu spálenou kůži od křenu tedy Smile
Jinak dobré zkušenosti mám i s Yuccou (jen to chce při ní opravdu hoooodně pít) a chlorellou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2012 1:49 pm    Předmět: Citovat

Přikládání cokoliv kamkoliv, toho nejsem moc velký příznivec, kamarádka si takhle přiložila česnek (na chviličku) na pupínek a pak si celý týden léčila spáleninu.
Jinak chlorellu beru tak nějak průběžně po celý rok, s pauzami samozřemě, tak uvidím, jestli nepřihodím ještě něco Smile Díky za tipy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jabra1
0-7
0-7


Založen: 20.5.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 11:09 pm    Předmět: detoxikace Citovat

Ahoj, nevím zda to patří do této diskuze, ale potřebuju poradit s detoxikací k cvičení a dietě. Moc o tom nevím, na jednom eshopu jsem našla http://www.wellneo.cz/produkty-pro-hubnuti/detox-produkty/detox-total-cleanser-celkova-ocista-tela.html - máte s tím někdo bližší zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2012 10:06 am    Předmět: Re: detoxikace Citovat

jabra1 napsal:
Ahoj, nevím zda to patří do této diskuze, ale potřebuju poradit s detoxikací k cvičení a dietě. Moc o tom nevím, na jednom eshopu jsem našla http://www.wellneo.cz/produkty-pro-hubnuti/detox-produkty/detox-total-cleanser-celkova-ocista-tela.html - máte s tím někdo bližší zkušenost?


Na šetrné vyčištění ideální, ale radši si kup zvlášť psyllium a jablečnou vlákninu a pak to míchej, vyjde tě to podstatně levněji a budeš to mít i bez zbytečných konzervačních blbostí - 100 g psyllia je asi za 70 Kč a pytlík jablečné vlákniny cca za dvacku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2012 3:44 pm    Předmět: Citovat

V neděli, o úplňku, začínám letošní podzimní čističku. Už mám nakoupený detox čaj od Grešíka, k tomu zelený ječmen na nápoj. Dnes vyjedeny poslední závadné zásoby a v neděli startuju půstem. Asi jsem divná, ale už se těším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.