Proč jsou vlasy druhý den sušší?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bb0ac69c2fce3fce8b4fa3f450a06e76Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 10:21 am    Předmět: Proč jsou vlasy druhý den sušší? Citovat

Někdy se mi zdá po umytí, že jsou vlasy dobré, ale třeba za pár hodin nebo druhý den jsou suché. Vím, že je to asi špatným šamponem (nebo se mi to stane, když nepoužiju kondicioner), ale zajímalo by mě proč jsou sušší místo toho, aby se mastily?
A je pak lepší je nechat co nejdéle odpočinout a umýt až když je to nutné, nebo třeba olejovat za tu cenu, že se musí znovu umýt?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 10:34 am    Předmět: Re: Proč jsou vlasy druhý den sušší? Citovat

Marion napsal:
Někdy se mi zdá po umytí, že jsou vlasy dobré, ale třeba za pár hodin nebo druhý den jsou suché. Vím, že je to asi špatným šamponem (nebo se mi to stane, když nepoužiju kondicioner), ale zajímalo by mě proč jsou sušší místo toho, aby se mastily?
A je pak lepší je nechat co nejdéle odpočinout a umýt až když je to nutné, nebo třeba olejovat za tu cenu, že se musí znovu umýt?


Taky se mi stává, že mám druhý den vlasy suchý, zejména konce teda někdy stojí za to. Zrovna teďka to řeším, ke všemu mě ještě příšerně svědí hlava. Ale vzhledem k tomu, že jsem použila novej šampon i masku, bude asi problém někde tam. Teď ještě zbývá zjistit, co z toho mi dělá neplechu na hlavě..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 11:37 am    Předmět: Citovat

ja mam vlasy celkove spis suche a pomaleji se mi masti a jelikoz pouzivam ciste prirodni sampony a nebo lavovou zemi,pouzivam take i olje.takze pokud myju lavovou zemi(viz forum o lavove zemi),tak konecky neolejuju,neni to potreba,protoze par kapek jojoboveho oleje pridavam do toho blaticka.Pokud meju samponem,tak pred mytim na libovolnou dobu jak mam cas(kdyz nikam nemusim treba i na pul dne a kdyz nestiham tak jen na pet minut)navlhcene konecky naolejuju vetsi davkou oleje a do myti necham byt,pak umeju vlasky a hned po sundani rucniku vetru dve tri kapky oleje(jojoboveho,nebo ruzoveho a driv kokosoveho)vlasky jsou pak pekne bez suchych koncu a jelikoz mam suche vlasy tak dve kapky vmazavam treba i trikrat denne,myslim,ze to vlaskum prospiva,mam mnohem min roztrepenych konecku nez driv.v lete kvuli slunci jsem to resila preolejovavanim i za cenu toho ,ze si vlasy nebudu mit jednou za tyden ale dvakrat,takze vlasy byly vlastne neustale v zabalu a ocividne jim to prospelo.kondicionery nepouzivam.myslim,ze to treba muzes prostridavat,nekdy je nechas byt a das opravdu jen kapicku do konecku a zas priste je olejujes mnohem vic i za cenu drivejsiho myti,pokud jsou totiz vlasy naolejovane,myti pro ne neni takova zatez Wink snad sem alespon trochu pomohla Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 12:15 pm    Předmět: Citovat

to je dobrá otázka, myslim že největší problém s tím máme my co máme kudrnatý a vlnitý vlasy a myslim že tomu nic nepomůže, kromě těch vajíček(teda asi jak komu).... myslim si že hraje roli to kde a načem spíme a jak moc se převalujeme, protože vlasy když se hodně šoupou o polštář tak se zdeformujou a zchlupatěj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 12:25 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
to je dobrá otázka, myslim že největší problém s tím máme my co máme kudrnatý a vlnitý vlasy a myslim že tomu nic nepomůže, kromě těch vajíček(teda asi jak komu).... myslim si že hraje roli to kde a načem spíme a jak moc se převalujeme, protože vlasy když se hodně šoupou o polštář tak se zdeformujou a zchlupatěj.


Já mám teda háro rovný, ale máš pravdu, Tree, že když jdu spát s vlhkýma vlasama, tak ráno je to místo vlasů sláma jak vyšitá. Přeleželý, chlupatý, přesušený ( přijde mi, jak kdyby z těch vlasů ten povlak na polštáři vycucal všechnu vláhu )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 12:27 pm    Předmět: Citovat

no s tim soupanim o polstar:cetla jsem,ze kdyz si vlasy zabalis do hedvabneho satku(a mozna by to slo i vetsi hedvabny satek omotat pres polstar)tak se ty vlasky min mechanicky nici a casto maji po tom rano i pekny neprelezely tvar Very Happy uz se pekne dlouho dokopavam k tomu ,ze to zkusim Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 12:36 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
no s tim soupanim o polstar:cetla jsem,ze kdyz si vlasy zabalis do hedvabneho satku(a mozna by to slo i vetsi hedvabny satek omotat pres polstar)tak se ty vlasky min mechanicky nici a casto maji po tom rano i pekny neprelezely tvar Very Happy uz se pekne dlouho dokopavam k tomu ,ze to zkusim Embarassed Very Happy


Já mám hedvábnej jenom malej Sad Ale taky jsem to četla. Podle mýho bavlněný povlečení vlasy fakt vysouší, protože bavlna obecně hodně saje tekutiny..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 12:52 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
lučnívíla napsal:
no s tim soupanim o polstar:cetla jsem,ze kdyz si vlasy zabalis do hedvabneho satku(a mozna by to slo i vetsi hedvabny satek omotat pres polstar)tak se ty vlasky min mechanicky nici a casto maji po tom rano i pekny neprelezely tvar Very Happy uz se pekne dlouho dokopavam k tomu ,ze to zkusim Embarassed Very Happy


Já mám hedvábnej jenom malej Sad Ale taky jsem to četla. Podle mýho bavlněný povlečení vlasy fakt vysouší, protože bavlna obecně hodně saje tekutiny..


Toz ja nevim, ja vzdycky vezmu hlavu, prehodim vlasy pres polstar z postele a vysusi se mi tak akorat..akorat semotamo jsou na zemi rezave kapky po cerstvem barveni.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 1:21 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za odpovědi.
K hedvábí: pokud nemám na noc olejový zábal, spím pokaždé na hedvábném šátku. Rozhodně je to lepší, předtím jsem přímo cítila, jak mi bavlna vysává z vlasů vlhkost. Ale nestačí to, stejně jsou suché.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 3:33 pm    Předmět: Citovat

A co rovnou saténové povlečení?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.