Pure Fiji - Reniu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aldariel
41-80
41-80


Založen: 12.8.2010
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 12:09 pm    Předmět: Citovat

Reniu tělový mlíko používám už strašně dlouho a nemůžu si ho vynachválit. krom toho, že se trochu hůř vsakuje (jako asi všechny přírodní mlíka) na něm nenajdu jedinou chybičku. a jak voní. měla sem kokosový, melounový a ananasový, vždycky podle ročního období. mám nějakou utkvělou představu, že kokos je na zimu, protože je výživnější, meloun je jarní a ananas letní... Very Happy . plácam ho samozřejmě i na vlasy a ty se ho taky nemůžou nabažit, jsou pak lesklé, hebké, voňavé. na obličej už několik let používám jako denní krém dilo rescue gel (vůně divná, ale není nepříjemná, časem už mi i voní a myslím, že mi vyléčil beďary...) a na noc pure fiji máslo kokosový nebo medový. nevzdám se jich za nic na světě, protože mi táhne na třicítku a nemám jedinou vrásku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atra.Dark
161-320
161-320


Založen: 31.8.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 11:19 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky, sháním mamce něco extra hydratačního, má extrémně suchou pokožku, jednu dobu se dokonce patlala sádlem a teda nic moc...Objevila jsem právě firmu Reniu Fiji a docela se mi to líbí Smile Jen se chci zeptat, co byste doporučovaly víc na suchou pokožku, jestli to máslo, nebo mléko? Dost jí vyhovuje bambucké máslo od Saloosu, takže kdyby něco z toho bylo podobně hydratační, tak by se to hodilo Very Happy
Mimochodem, je ta ananasová vůně opravdu ananasová? Very Happy Mamka ananas zbožňuje...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrejka10
21-40
21-40


Založen: 25.9.2012
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 7:24 pm    Předmět: Citovat

Atra.Dark napsal:
Ahoj holky, sháním mamce něco extra hydratačního, má extrémně suchou pokožku, jednu dobu se dokonce patlala sádlem a teda nic moc...Objevila jsem právě firmu Reniu Fiji a docela se mi to líbí Smile Jen se chci zeptat, co byste doporučovaly víc na suchou pokožku, jestli to máslo, nebo mléko? Dost jí vyhovuje bambucké máslo od Saloosu, takže kdyby něco z toho bylo podobně hydratační, tak by se to hodilo Very Happy
Mimochodem, je ta ananasová vůně opravdu ananasová? Very Happy Mamka ananas zbožňuje...Smile

Ano, ananasová vůně připomíná ananas. Osobně se mi líbí víc meloun.
Právě dnes jsem dělala další objednávku olejíků Reniu.
Na suchou pokožku doporučuji tělové máslo, je úžasné.
Ještě tady přidám jeden poznatek. Mám olej Reniu i Pure Fiji z www.pacifika.cz.Oba jsou v koupelně a ten Reniu je tuhý a Pure Fiji tekutý, tudíž je naředěný jiným olejem. Mám PURE Fiji bílý zázvor,nedokázala jsem si představit, jak voní a vřele doporučuji. Tu vůni miluju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrejka10
21-40
21-40


Založen: 25.9.2012
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 7:50 pm    Předmět: Citovat

Pardon.Nevšimla jsem si,jak jsou příspěvky staré.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.