Kozí kosmetika La Chévre
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=624f03f142f2b0965c733a2779a5a043Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 5:41 pm    Předmět: Kozí kosmetika La Chévre Citovat

Máte některá zkušenosti s touto kosmetikou? Uvažuji o koupi nějakého krému mamce pod stromeček, nerada bych kupovala zajíce v pytli... Mají i šampon s kozí syrovátkou, o tom jsem zase se uvažovala já. Prodavačka v drogerii mi říkala, že začali nově dělat zcela přírodní produkty - mají novou řadu Bio, která neobsahuje žádné parabeny apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 6:05 pm    Předmět: Citovat

Nějaký krém od La Chévre používá moje babička, která má citlivou pleť na obličeji a různé problémy (pigmentové skvrny atd.). Používá ho na doporučení kožní lékařky, a je spokojená.
Já jsem měla kdysi taky nějaký krém, už si to moc nepamatuju, ale myslím že se od té doby dost rozjeli a rozšířili sortiment, mají už i řadu pro problematickou pleť atd., což dřív nemívali.
A že mají i bio, s tím jsi mě potěšila. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 6:08 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Nějaký krém od La Chévre používá moje babička, která má citlivou pleť na obličeji a různé problémy (pigmentové skvrny atd.). Používá ho na doporučení kožní lékařky, a je spokojená.
Já jsem měla kdysi taky nějaký krém, už si to moc nepamatuju, ale myslím že se od té doby dost rozjeli a rozšířili sortiment, mají už i řadu pro problematickou pleť atd., což dřív nemívali.
A že mají i bio, s tím jsi mě potěšila. Smile


Našla jsem to i na netu: http://zbozi.cz/searchScreen?q=la%20ch%C3%A9vre%20symbio&r=hint
Takže je to vhodné na citlivou pleť, to jsem ráda, mamka ji má hodně citlivou a suchou, takže by ji mohla kosmetika vyhovovat.... Že bych taky nějaký krém vyzkoušela? Very Happy Láká mě ten jahodový...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 6:41 pm    Předmět: Citovat

Kamoška má hodně citlivou pleť , mastnou, v zimě loupací a tyhle kremy si chválí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 7:15 pm    Předmět: Citovat

Ilona napsal:
Kamoška má hodně citlivou pleť , mastnou, v zimě loupací a tyhle kremy si chválí.


Opravdu? A nevíš jaký krém přesně používá? Začíná se mi ta kosmetika hodně zamlouvat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 10:17 pm    Předmět: Citovat

Já si ho pamatuju z doby asi před 15ti lety Laughing Už tenkrát byl dobrý, jenom tehdy dost smrděl, co si pamatuju. Ale myslím, že teď už by to mělo být lepší Smile Jinak spokojenost, je to dobrej výrobek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 12:52 am    Předmět: Citovat

Ja mela telove mleko a na leto to nejlepsi, nadherne chladilo Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
piskotek
81-160
81-160


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2008 7:29 pm    Předmět: Citovat

Maminka požívala od téhle firmy krém s kozí syrovátkou, teď už sice používá od yves rocher, ale tamten si pamatuju, protože úplně nádherně voňěl..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 8:04 am    Předmět: Re: Kozí kosmetika La Chévre Citovat

Llucy napsal:
Máte některá zkušenosti s touto kosmetikou? Uvažuji o koupi nějakého krému mamce pod stromeček, nerada bych kupovala zajíce v pytli... Mají i šampon s kozí syrovátkou, o tom jsem zase se uvažovala já. Prodavačka v drogerii mi říkala, že začali nově dělat zcela přírodní produkty - mají novou řadu Bio, která neobsahuje žádné parabeny apod.


Llucy: Vyzkoušela jsi nakonec ten šampon s kozí syrovátkou? A pokud ano, tak jaký byl? Nebo zkusil už jste jej někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: st červen 04, 2008 3:37 pm    Předmět: Citovat

mám teraz denný hydratačný krém s tvarohom, vonia pekne, pokožka je po ňom hydratovaná, ale nie mastná, perfektne ukľudňuje... akurát sú v ňom nejaké hrudky, asi od toho tvarohu, hehe. tak ho používam na noc.
ešte mám Sensibilité K od Le Chaton, ten má tiež podobné účinky, ale strašne mi vadí tá aróma, nejak divne smrdí, asi je neparfémovaný (je určený na veľmi citlivú pokožku, ale tie ostatné sú na ňu tiež dobré).. ak by mal oň niekto záujem, môže mi napísať a pošlem, použila som ho asi dva krát.

Llucy: mamina má teraz regeneračný nočný krém a ešte jeden od Le Chaton na zrelú pleť, tiež jej vyhovujú. bežne používa Vichy, alebo podobné drahé srandy z lekárne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.