30 dní nemyté vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aa151d3dcec57e1403c32be2276b2e1fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kačenka5
81-160
81-160


Založen: 29.8.2008
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 7:04 am    Předmět: Citovat

Na mně osobně to funguje Smile Rozhodně čím dýl častěji za sebou myji později, tak vlásky vydrží dýl a dýl ... Ale mně se moc nemastí. Když je dvakrát za sebou umyju po týdnu, mohla bych je pak mýt za 5 dnů ... a stejně je to hrůza, protože zrovna po mytí je to chvíli blbé, než se mi srovnají.

Zkušennost od manžela - tomu se v mládí vlasy mastili hodně moc. Ale jednou si řekl, že je prostě nebude mít tak často a přes Vánoce, kdy se nešlo do školy, to vydržel 3 týdny (asi z mytí co 2 dny). Vlasy se mu srovnaly a od té doby je mohl mýt tak po 14 dnech. Teď je nosí krátké a myje jen, když mu je stříhám. Tzn. tak jednou za měsíc (u mně rekord u něj a u dětí běžné). Nemastí se mu, nemá je suché. Má je hezké. A naše děti to samé.

Ale možná jsme jen výjimka. Na druhou stranu, takováhle zkouška asi nikomu neublíží. Krásný den. Katka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanazykova
41-80
41-80


Založen: 5.2.2009
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 7:40 am    Předmět: Citovat

Tedy, já jak to tu poslouchám, tak hrozivě závidím Shocked
Já si musím mít vlasy obden, někdy teda vydržím ty 3 dny, ale to mááálo.
Hrozně mi to vadí, je to otrava, a pro vlasy to asi taky není dobré. Ale já mám mastnou jak pokožku, tak i vlasy Wink

Kačenko, pokud jsou tohle tvé vlay po 30 dnech nemyté, jak vypadají umyté? Shocked Laughing Ty máš opravdu nádhernou hřívu. Závidím!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 7:48 am    Předmět: Citovat

Katko, s tím prodlužováním intervalu mytí mi to taky funguje. Nezkoušela jsem to tedy na tak dlouho, ale z mytí ob den je v pohodě týden, kdy i po 6ti dnech můžu nosit vlasy v pohodě rozpuštěné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 9:26 am    Předmět: Citovat

Pro mě mytí 1x za měsíc vůbec nepřipadá v úvahu (teda v běžném provozu, v krizových situacích bych to ustát musela, že). Teď myji obden, po hennění 1x za 3 dny a to už je mazec. Vlasy si myju ráda, protože mám ráda pocit čerstvě umytých vlásků, takže mi nevadí časté mytí. Navíc v den mytí, myji ráno, jsou nejlepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alienor
161-320
161-320


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 202

PříspěvekZaslal: út srpen 10, 2010 9:57 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Slunéčko napsal:
Kathory napsal:
Mně se tež mastí víc, když je mám rozpuštěné. Častěji si na ně šahám, odhazuju je pryč apod. V culíku prostě jsou a nevšímám si jich.


Mám to úplně stejně.

Confused mě se nemastěj vůbec


tak to teda závist Smile já musím umývat hlavu obden, zkouším to protáhnout na 1x za 3 dny, ale to už vypadá příšerně a navíc mě z toho už začíná svědit hlava, takže zatím nic. A vlasy raději zapletené, nebo alespoň falešňák, abych nemusela pořád odhazovat vlasy lezoucí mi do pusy a očí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: út leden 11, 2011 4:12 pm    Předmět: Citovat

30 dní nemyté vlasy hrozná představa Shocked Musim mít 2x týdně, po měsíci by to byl šok..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: út leden 11, 2011 7:12 pm    Předmět: Citovat

páni 30 dní nemyté vlasy, já se obávám, že ty moje by mi z toho asi radši slezly Laughing Je to opruz mýt je často, na druhou stranu můžu zkoušet furt nové a nové šamponové a balzámové směsice, což mě docela baví Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: út leden 11, 2011 7:17 pm    Předmět: Citovat

já obden, max. 3dny (ven jen s čepicí)..je to spíš vlasy..jemné splihnou a umastí se dřív než vlasy hodně silné (aspoň to tak vidím v okolí)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: út leden 11, 2011 7:28 pm    Předmět: Citovat

katul napsal:
páni 30 dní nemyté vlasy, já se obávám, že ty moje by mi z toho asi radši slezly Laughing Je to opruz mýt je často, na druhou stranu můžu zkoušet furt nové a nové šamponové a balzámové směsice, což mě docela baví Smile
obzvlášť po Vánocích kdy kosmetiky na kila přibude:D!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: út leden 11, 2011 7:31 pm    Předmět: Citovat

pop.art napsal:
katul napsal:
páni 30 dní nemyté vlasy, já se obávám, že ty moje by mi z toho asi radši slezly Laughing Je to opruz mýt je často, na druhou stranu můžu zkoušet furt nové a nové šamponové a balzámové směsice, což mě docela baví Smile
obzvlášť po Vánocích kdy kosmetiky na kila přibude:D!

no přesně tak. A samozřejmě všechno je "POTŘEBA" vyzkoušet, a to nejlépe hned Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.