Nový make-up od Loreal
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1647677c749ca2667fa320990de202cdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne prosinec 16, 2007 8:51 pm    Předmět: Nový make-up od Loreal Citovat

Viděli jste v reklamě tohleto? Hraje tam Penelope Cruz...



Píšou, že je to první make-up s blahodárnými účinky a že obsahuje 95% minerálů, žádnou parfumaci a žádné konzervanty. Přemýšlím, jestli si ho mám koupit. Sice existují i o dost dražší, ale i tak není cena nejnižší - 360Kč.

Myslíte, že může být opravdu tak dobrý, jak se říká?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: ne prosinec 16, 2007 8:54 pm    Předmět: Citovat

Ehm, no já nevím... 95 procent minerálů zní jako slušný reklamní slogan. Ale třeba říkají pravdu: nenašla jsi někde složení, abys to mohla zkontrolovat? A neexistují od něj nějaké vzorečky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne prosinec 16, 2007 9:43 pm    Předmět: Citovat

Mi se to líbí. Jen je mi líto že jsem nenašla vzorek na můj barevný typ pokožky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne prosinec 16, 2007 10:14 pm    Předmět: Citovat

No, když říkají v reklamě, že něco má blahodárné účinky a až x procent toho nebo onoho, tak to myslím můžeš rovnou pustit jedním uchem tam a druhým ven Very Happy Ale co já vím, třeba je opravdu dobrý Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: ne prosinec 16, 2007 10:30 pm    Předmět: Citovat

Toš já nevím, mě odrazuje už jen ten štěteček a to, že je sypký.. Jsem celkem nešikovná po ránu a už vidím, jak by to všude padalo a sypalo se. Loreal značka není špatná, ale reklama je reklama. Zas tak moc bych od toho asi nečekala, těžko ale říct, nezkoušela jsem ho. Může být dobrý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne prosinec 16, 2007 11:16 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Toš já nevím, mě odrazuje už jen ten štěteček a to, že je sypký.. Jsem celkem nešikovná po ránu a už vidím, jak by to všude padalo a sypalo se. Loreal značka není špatná, ale reklama je reklama. Zas tak moc bych od toho asi nečekala, těžko ale říct, nezkoušela jsem ho. Může být dobrý.


No, segra ho zkousela v parfumerce na ruce a nemohla ho dostat dolu cely zbytek dne Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 9:58 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
No, segra ho zkousela v parfumerce na ruce a nemohla ho dostat dolu cely zbytek dne Laughing


Teď je ještě otázka, jestli je to dobře, nebo špatně. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 10:18 am    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Morganna napsal:
No, segra ho zkousela v parfumerce na ruce a nemohla ho dostat dolu cely zbytek dne Laughing


Teď je ještě otázka, jestli je to dobře, nebo špatně. Laughing


to ti nevim, ale zkousela ten nejsvetlejsi odstin a i ten byl takovy jako oranzovy Shocked Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 2:09 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Slunéčko napsal:
Morganna napsal:
No, segra ho zkousela v parfumerce na ruce a nemohla ho dostat dolu cely zbytek dne Laughing


Teď je ještě otázka, jestli je to dobře, nebo špatně. Laughing


to ti nevim, ale zkousela ten nejsvetlejsi odstin a i ten byl takovy jako oranzovy Shocked Confused


TAky jsem zpozorovala že ty barvy jsou nějaké moc do oranžova-všechny. No a já mám takovou olivovou pleť(nádech do zelena) a žádné oranžové ani moc růžové make-upy mi nesedí. Jediný který mi barevně sedí je od Rimmelu nude barva toho make upu co se má použít když člověk propaří celou noc a nejde ani spát,tak aby vypadal svěže. Nevím teď ten název no Embarassed Ale já ho používám jako normal make up a jen přepudruju. To je jediný který mi sedí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 3:01 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Morganna napsal:
Slunéčko napsal:
Morganna napsal:
No, segra ho zkousela v parfumerce na ruce a nemohla ho dostat dolu cely zbytek dne Laughing


Teď je ještě otázka, jestli je to dobře, nebo špatně. Laughing


to ti nevim, ale zkousela ten nejsvetlejsi odstin a i ten byl takovy jako oranzovy Shocked Confused


TAky jsem zpozorovala že ty barvy jsou nějaké moc do oranžova-všechny. No a já mám takovou olivovou pleť(nádech do zelena) a žádné oranžové ani moc růžové make-upy mi nesedí. Jediný který mi barevně sedí je od Rimmelu nude barva toho make upu co se má použít když člověk propaří celou noc a nejde ani spát,tak aby vypadal svěže. Nevím teď ten název no Embarassed Ale já ho používám jako normal make up a jen přepudruju. To je jediný který mi sedí


Ten jsem mela taky, je skvely super bozi!!!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.