prostě zničené vlasy:-(
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 10:07 pm    Předmět: Citovat

ZDRAVÍM,
mnozí z vás jste mi doporučovali hennu. Výsledek opravdu stojí za to. Nevím zda-li to lze vidět z fotek, ale na omak je to rozhodně cítit. FOTO V GALERII Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 10:12 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Kikuška napsal:
jinak na podhol si dávám bioaquanol abyrychle vyrostlo Laughing
Jo, v těch kraťoučkých milimetrových délkách to roste fakt rychle. Občas přítele sjedu strojkem na tři milimetry a za týden má přírůstek tak půl centimetru určitě. A ty sis vlasy naposled zastřihovala sama, nebo jsi byla u kadeřnice? Pokud sama, tak taky pozor na nůžky, musí být fakt ostré a kvalitní, jinak se ty konce budou třepit. Už jsi krom domácích masek zkoušela i nějaké jiné masky? Za mě je třeba dobrá Genera http://www.lekarna.cz/genera/ (ty horní tři zábaly) - já mám zelený, aby moc nevyživoval, ale i tak krásně uhladí, vyživí


Zkoušela jsem gestil wonder. Jinak podholení pohodově narostlo. Zastřihuji se sama a nůžky nejsou zdaleka tak ostré- tupé také nejsou (ale ostré bych neřekla) kadeřnice mi vlasy ostříhá vždycky o hrozně moc a snaží se mivytvořit nějaký sestřih(mám s kadeřnicemi opravdu hrozné zkušenosti) takže tam už nikdy nepáchnu.Děkuji podívám se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kikina88
41-80
41-80


Založen: 8.11.2011
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: st září 19, 2012 4:50 pm    Předmět: Citovat

Poslední dobou mám příšerné konce. Suché, roztřepené, lámou se, rozčešu je, 2x otočím hlavou a jsou zase zacuchané... Confused dělala jsem si 2,5h zábal z gestilu, vždycky sem měla pak krásně jemné vlasy, potom jsem se 2dny nemusela vůbec česat..teď nic, stále stejně strašné Sad pořád používám ty samé věci, kondicionér, nesmývací věci do konečků, masky domácí i koupené...nic nepomáhá...vážně je to už tak zničené, že pomůže jen ostříhat? Nepřijdou mi zas tak roztřepené, už sem je měla v horším stavu...jen hrozně cuchavé, suché, drsné...už jsem 2 měsíce nehennila, tak jestli to taky není tím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: st září 19, 2012 8:57 pm    Předmět: Citovat

Zkus bezoplachové kondicionery, nebo se vyzbroj těžkými zbraněmi a kup si sprej od Gliss Kuru na zničené vlasy. Ten rozčeše všechno.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmelacik
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 9:21 pm    Předmět: Citovat

Po téhle zimě mám fakt hodně zničené vlasy. Byly suché a na dotek takové drsné a nepříjemné. Bohužel jsem je příliš často fénovala a častá změna teplot jim taky neprospěla Sad Tak jsem se objednala ke kadeřnici s tím, že se hold aspoň o polovinu zkrátí. Naštěstí mám boží kadeřnici a než vzala do ruky nůžky, tak, že první mi zkusí nanést kůru Hi Repair pro silně poškozené vlasy. Nevěřila jsem svým očím. V zrcadle jsem svoje vlasy nemohla poznat, byly zase krásně objemné, lesklé a na dotek hebké. V případě, že máte možnost také kůru absolovat u své kadeřnice, tak doporučuji. Já si i domů odnesla masku na vlasy Hi Repair.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rakave
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 10:38 am    Předmět: Zničené vlasy-foto a co teď s nimi? Citovat

Vždy jsem byla s vlasy spokojena,ale asi před 3-4 měs mi zřejmě přeskočilo a změnila jsem kosmetiku.Nakoupila jsem si přírodní Alverde a Laveru-šampony.A také jsem vyměnila barvu na vlasy.Místo Loreálu excellence jsem koupila Garniér.Vlasy mám hnědé a barvím na tmavou blond.Ze začátku používání přírodní kosmetiky(ne tady barvy,ta přírodní není) jsem si libovala,ale po 2-3 měs katastrofa!Vlasy se staly hrubými,nerozčesatelnými a strašně zkrepatěly.Takže jsem se pokorně vrátila k lékarenským vyzkoušeným šampónum i masce Klorane.Ale nic.Vlasy sou stále hrubé,krepaté.Takže jsem dnes ráno naklusala ke kadeřnici a nahodila letní střih.Hezky nakrátko.To není u mne žádná katastrofa,nosím vlasy lehce nad ramena takže brzy dorostou.Byla jsem si jista že se ostřiháním krepatosti zbavím,ale vlasy jsou krepaté i po ostříhání.Ještě před ostřiháním jsem si vlasy vyfotila na makro.Fotku vkládám,je vidět hodně vlasů bílých,zřejmě bez pigmentu? Holky když se na ty mé vlasy kouknete jsou zničené barvením,vysušené od špatné kosmetiky,polámané nebo vše dohromady? A co teď s nimi abych je dala dopořádku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 10:46 am    Předmět: Citovat

Loreál bych za Garnier nikdy nevyměnila. Nebarvím už pár let, ale garnierky považuji za nejhorší...

A mohla bych poprosit tu fotku? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rakave
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 10:51 am    Předmět: Citovat

Takže jsem zjistila,že neumím vkládat obrázky přímo do diskuze Embarassed dala jsem proto fotku do galerie na svém profilu.
wensdy Však už se taky k Loreálu vracím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 11:16 am    Předmět: Citovat

Tak všeobecně chemické barvy vlasy ničí. Osobně jsem vyzkoušela kdejakou značku a Loreal považuji za nejlepší (taky cena tomu odpovídá). Předpokládám, že barvu vlasů asi měnit nechceš, takže bych se držela osvědčené Loreal. A jinak na regeneraci asi zkoušet různé domácí masky nebo zábaly, receptů je tady spousta a vyjde to nejlevněji. Frčí tady asi nejvíc zábaly olejové a vejcomedové. Mně tohle domácí matlání moc nevyhovuje, preferuji kupované výrobky Embarassed Hodně chvály je tady na masku Gestil wonder (taky mám doma, je dobrá, akorát mi smrdí). Nejspíš nic nezkazíš ani když na nějakou chvíli zkusíš vynechat šampon a budeš používat jen kondicionér, tím zabráníš přerušování vlasů. Jinak už mě asi nic nenapadá... A výměnu kosmetiky za přírodnější jedině chválím, v tom bych pokračovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 11:29 am    Předmět: Citovat

Možná by tě mohlo zajímat (jestli jsi tedy ještě nečetla):

Top téma Jak na zničené vlasy:
http://dlouhevlasy.cz/top-tema/prvni-top-tema-znicene-vlasy.html

A jinak - nebyly v té kosmetice, co jsi používala před Alverde a Laverou, náhodou silikony? Některým lidem se změní vlasy, když přestanou silikony používat, a někdy dočasně i k horšímu...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.