Vodní dýmka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4890d5d1c6b47387a6b73bc33d1feeacZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 10:39 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
My jsme si kdysi v bývalým přítelem přivezli vodnici z Turecka, k tomu jablečnej a jahodovej tabák a to byla paráda Smile Jojo, vílka má pravdu, jsou takový lepivý a mazlavý, ale strašně dobrý a nádherně voní Smile


Toz ja volako nechapu, jak muze kour 'chutnat',vzdyt se neji(??!!) ale je fakt, ze jsem to tez jeste nezkousela... Shocked Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 10:42 am    Předmět: Citovat

no to ze je ten tabak nalozeny nebo nejak upravovany(do toho nevidim)a melasou a vetsinou je pridane i nejake vyrazne aroma,jako treba ovoce,ale i koreni jako skorice kardamon,tak se v tom kouri ta chut s vuni udrzi a ty to pak v puse pri vdechovani citis Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 10:42 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
sarahpentium napsal:
My jsme si kdysi v bývalým přítelem přivezli vodnici z Turecka, k tomu jablečnej a jahodovej tabák a to byla paráda Smile Jojo, vílka má pravdu, jsou takový lepivý a mazlavý, ale strašně dobrý a nádherně voní Smile


Toz ja volako nechapu, jak muze kour 'chutnat',vzdyt se neji(??!!) ale je fakt, ze jsem to tez jeste nezkousela... Shocked Wink


Já nevím, jak to popsat, ale ten sladkej "dojezd" je cítit na kořeni jazyka. To chce fakt vyzkoušet Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 10:45 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Morganna napsal:
sarahpentium napsal:
My jsme si kdysi v bývalým přítelem přivezli vodnici z Turecka, k tomu jablečnej a jahodovej tabák a to byla paráda Smile Jojo, vílka má pravdu, jsou takový lepivý a mazlavý, ale strašně dobrý a nádherně voní Smile


Toz ja volako nechapu, jak muze kour 'chutnat',vzdyt se neji(??!!) ale je fakt, ze jsem to tez jeste nezkousela... Shocked Wink


Já nevím, jak to popsat, ale ten sladkej "dojezd" je cítit na kořeni jazyka. To chce fakt vyzkoušet Very Happy


Toz jo, mozna se k tomu odhodlam a vyzkousim....ale jestli se zhulim, tak si me neprejte..takova zhulena vila MOrganna, to bude fatamorgana Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 10:51 am    Předmět: Citovat

Já jsem zjistila, že neumím vodní dýmku kouřit. Embarassed Asi se bojím natáhnout pořádně nebo co, ale skoro nikdy jsem se k tomu, abych cítila chuť tabáku, nedostala. Confused Kamarád se mě to snaží naučit, ale jsem na to nějaká levá Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 10:59 am    Předmět: Citovat

to prijde slunecko,hlavne to nehrot Laughing Wink me se zas za ty spousty let snazili naucit kolecka a prd nejde to Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 11:45 am    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
no kdybys chtela upne odborny popis,tak zlanarim vecer tygrika at vam to sem napise Wink ale zjednodusene po vilym zpusobu:
nahore nad tim tackem je hagar,dovnitr das tabak(je to specialni dymkovy tabak..je totiz nalozen do melasy,tudiz je takovy lepivy mazlavy a byva promychan s nejakymi vunemi,coz pak dela prichut,ale jsou i ciste bez prichute brrr) Laughing to se cele prikryje alobalem,ten se propicha a navrch se placne rozpaleny uhlik...prez to dlouhe telo se ten kour z hagaru (kdyz potahujes)tahne dolu do karafy,kde je voda,ta ten kour ochladi a timi zjemni,no a do toho dlouheho slahounu tesne nad karafou jde uz studeny vonavy kour ktery vdechujes.pro me jako nekuraka klasickych cigaret a podobnych serepeticek je toto mnamka Very Happy kour nestipe a nepali,ale nemelo by se to slukovat Very Happy vsak kdybys jela na sraz do liberce a mne by to taky vyslo tam jet tak muzem jit na z cajoven co znam asi nejlepsi dymku Wink vedle pizzerky kam to sarah planuje je nadherna moje milovana cajovna Wink Very Happy


Ty jo, zní to krásně tajemně. Až se bojím to vyzkoušet. Ale vůbec není špatný nápad někde ji sehnat a darovat jí! I kdyby měla jen sedět v koutě. To je originelní nápad!!!!! Shocked Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 12:40 pm    Předmět: Citovat

jů, tohle je fajn téma:) ikdyž my jsme si dávali vodnici jen asi dvakrát a to s jednou veselou rostlinou Cool(ježiš to byla jízda) jinak vodnici nedávám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 1:07 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
jů, tohle je fajn téma:) ikdyž my jsme si dávali vodnici jen asi dvakrát a to s jednou veselou rostlinou Cool(ježiš to byla jízda) jinak vodnici nedávám Smile


veselá rostlina.... žádnou neznám Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing znám akorát ty nudné, tiché, co stojí na okně a koukaj ven a nebaví se vůbec. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 1:38 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Tree napsal:
jů, tohle je fajn téma:) ikdyž my jsme si dávali vodnici jen asi dvakrát a to s jednou veselou rostlinou Cool(ježiš to byla jízda) jinak vodnici nedávám Smile


veselá rostlina.... žádnou neznám Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing znám akorát ty nudné, tiché, co stojí na okně a koukaj ven a nebaví se vůbec. Laughing


Jestli ta veselá rostlinka nebude marjánka... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.