Vodní dýmka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 1:54 pm    Předmět: Citovat

Vodní dýmky, a jéje... Lidi kolem mě je kouří celkem často, ale já k nim už nemám důvěru. Když jsme byli na zatmění v Turecku, přivezli jsme odtamtud jeden velice kvalitní tabák a když se to dalo do dýmky, bylo to jak rána do palice a následně jak rána do ledvin. Od té doby si dávám bacha. Radši. Polovička chce malou vodnici domů pořídit, ale mě se k tomu moc nechce...

A co se zdravotního rizika týče - rakoviny plic je po tom míň. Naopak závratně roste riziko rakoviny hrtanu. Vyberte si Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 2:19 pm    Předmět: Citovat

Bone, záleží, co to bylo za tabák. Oni totiž ti Arabové a Turci jsou na to zvyklí a zvládnou i tabáky, které by nás asi zabily Laughing
Jinak vodnici máme doma a děláme ji celkem často, ale taky jsem se kdysi nechala dlouho přemlouvat, abych to zkusila, tak jako vílka. Pak mi to zachutnalo:)
Co se týče tabáků, tak právě takové ty jabka a višně, co bývají oblíbené, já moc nemusím, jsou na mě moc sladké. U nás neexistuje dělat dýmku bez máty a pak tam přidáváme buď nějaké citrusové plody nebo třeba meloun, to jsou takové fajn lehké a svěží tabáky.
Morganno, kouř může samozřejmě chutnat, protože chuťové buňky jsou přece na jazyku a ne v žaludku. Idea Zkouřit se z toho docela dá, i když ne jako z marijánky, takže pozor, je dobré to nepřehánět, sledovat, co to s tebou dělá a zavčasu přestat. A taky mít po ruce sklenici vody.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 2:49 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Bone, záleží, co to bylo za tabák. Oni totiž ti Arabové a Turci jsou na to zvyklí a zvládnou i tabáky, které by nás asi zabily Laughing
Jinak vodnici máme doma a děláme ji celkem často, ale taky jsem se kdysi nechala dlouho přemlouvat, abych to zkusila, tak jako vílka. Pak mi to zachutnalo:)
Co se týče tabáků, tak právě takové ty jabka a višně, co bývají oblíbené, já moc nemusím, jsou na mě moc sladké. U nás neexistuje dělat dýmku bez máty a pak tam přidáváme buď nějaké citrusové plody nebo třeba meloun, to jsou takové fajn lehké a svěží tabáky.
Morganno, kouř může samozřejmě chutnat, protože chuťové buňky jsou přece na jazyku a ne v žaludku. Idea Zkouřit se z toho docela dá, i když ne jako z marijánky, takže pozor, je dobré to nepřehánět, sledovat, co to s tebou dělá a zavčasu přestat. A taky mít po ruce sklenici vody.


Než jsem to dočetla, myslela jsem, že místo sklenice tam bude kýbl Laughing Laughing Embarassed pardon. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 2:58 pm    Předmět: Citovat

Jj, byl to hodně silný tabák, bez příchutě, prostě tabákový. Asi byla chyba i v tom, že ho tam kamarád nacpal tolik, jako by to byl ten běžný, co se prodává u nás.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 4:07 pm    Předmět: Citovat

Juj,tož vodárna to je moje Very Happy .Fajn je si po vyfouknutí olíznout rty Wink .Jinak nikotinu je tam 0,05mg estli se nemýlím a vzhledem k tomu,že se nemusí nic lepit tak je to bez dehtu Wink .Ale co my fakt nechutnalo byla příchuť jasmín.Jako by člověk kouřil mýdlo Confused .Ale takej hrozen je fajn Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 4:19 pm    Předmět: Citovat

tak jeden nejhnusnejsi tabak pro me je ruze,je to prevoneny a jednou sem se malem po....hodila pollocka Laughing a lekorice brrr,tak chutna i hodne spinava sisa Confused

jinak adelko zanm spoustu lidi co shishu poridily prave kvuli dekorativnimu efektu a ne pro ucel koureni Very Happy ale tahle par rodicu na dovolenych poridilo svym detickam i hasisovou dymku Laughing protoze oni si mysleli ze je to ta detmi zadana shisha a samozrejme tamnejsi obchodnici ankecaj nevedoucim cokoli Laughing

jinak bone kdyby ste se rozhodli pro tu dymku domu,tak urcite kupte minimalne stredni a jeste lip velkou ty maly jsou podle mne jen hracky a halvne kvuli male velikosti(a tudiz malemu telu kudy projde kour a malemu mnozstvi vody v pidi karafe,se ten kour nakonec prakticky neochladi a je to brrr alespon podle me a to si myslim ze zrovna v tomhle se vyznam Cool Laughing )

Tree v zivote by sme do sve vodarny nenacpali veselou kytku Confused a to hlavne kvuli tomu,ze to tu dymku proste znasi az nici(teda hlavne slahoun) a to je ohromna skoda,takze ja naopak vodarnu nikdy s kytkou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 4:37 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Bone, záleží, co to bylo za tabák. Oni totiž ti Arabové a Turci jsou na to zvyklí a zvládnou i tabáky, které by nás asi zabily Laughing
Jinak vodnici máme doma a děláme ji celkem často, ale taky jsem se kdysi nechala dlouho přemlouvat, abych to zkusila, tak jako vílka. Pak mi to zachutnalo:)
Co se týče tabáků, tak právě takové ty jabka a višně, co bývají oblíbené, já moc nemusím, jsou na mě moc sladké. U nás neexistuje dělat dýmku bez máty a pak tam přidáváme buď nějaké citrusové plody nebo třeba meloun, to jsou takové fajn lehké a svěží tabáky.
Morganno, kouř může samozřejmě chutnat, protože chuťové buňky jsou přece na jazyku a ne v žaludku. Idea Zkouřit se z toho docela dá, i když ne jako z marijánky, takže pozor, je dobré to nepřehánět, sledovat, co to s tebou dělá a zavčasu přestat. A taky mít po ruce sklenici vody.


ano ano, zavčasu přestat, moje řeč. my jsme tak jednou dali jednu a druhou a třetí...u nás v pohodě, ale moje fenečka pak ještě dva dny byla úplně zkouřená, takže když jsme pak kouřili, tak jsme ji dávali tzv. kuřpausy, kdy byla vypuštěna na balkon na čerstvý vzduch Smile už není mezi námi Crying or Very sad Embarassed ale byla blázen do tří jablek a kávy... tak nevím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 6:15 pm    Předmět: Citovat

No, to je zas téma Rolling Eyes Já osobně teda vodnici nemůžu ani vidět, ani cítit, nebudu rozebírat proč. Nikdy jsem to nezkoušela, ale bohatě mi stačí, když mi to někdo v čajce strčí pod nos...bych blila Rolling Eyes Taky jsem nikdy nedokázala pochopit, jak to může nějak chutnat-pro mě je to prostě dusivý kouř a tečka a nikdo ať mi netvrdí, že to voní nebo chutná.
Jinak ale nebudu rušit diskuzi, jen můj názor Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 6:34 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím se Soufflet, zase tabák a smrad, jen v jiné podobě. Když budu chtít chuť jablka, tak si do nějakého kousnu a nebudu se nesmyslně udit zevnitř! O marjáně už ani nemluvím, hodně bych sebou musela pohrdat, kdybych takové svinstvo vzala kdy do úst. Ty eufemismy o "veselé kytce" nejsou vůbec na místě. Velmi to ničí fyzické a hlavně psychické zdraví. Ale to už se tu řešilo. Když se někdo není schopný bavit bez drog...Kdo chce kam, pomozme mu tam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 7:11 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Souhlasím se Soufflet, zase tabák a smrad, jen v jiné podobě. Když budu chtít chuť jablka, tak si do nějakého kousnu a nebudu se nesmyslně udit zevnitř! O marjáně už ani nemluvím, hodně bych sebou musela pohrdat, kdybych takové svinstvo vzala kdy do úst. Ty eufemismy o "veselé kytce" nejsou vůbec na místě. Velmi to ničí fyzické a hlavně psychické zdraví. Ale to už se tu řešilo. Když se někdo není schopný bavit bez drog...Kdo chce kam, pomozme mu tam.

já se umim bez drog bavit dobře náhodou Laughing (předpokládám že tvoje poznámka byla mířená na mě) naštěstí se bavim s lidma kteří se taky umí bavit bez drog ale nejsou tak zapšklí aby odsuzovali několik z nás co si jednou zarok dáme travičku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.