Vodní dýmka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=871a18e0660779d6a65f14915a898d7eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HankaKozelnice
21-40
21-40


Založen: 18.2.2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 7:16 pm    Předmět: Citovat

Tak ja teda dymku doma nemam ale chtela bych...momentalne nejsou penize a nemam na to vek (ale to neresim), nastesti mam kamarada u kteryho jsou dvere vzdy otevrene. Nejradsi mam asi dvojite jablko a treba do stejne vodnice pak vanilku...pekne tam jeste to jablko ucitis, ze zacatku. No a pak takove ty ovocne...nedavno sem mela pomerancovomatovou a taky nechutnala spatne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HankaKozelnice
21-40
21-40


Založen: 18.2.2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 7:20 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Fairy napsal:
Souhlasím se Soufflet, zase tabák a smrad, jen v jiné podobě. Když budu chtít chuť jablka, tak si do nějakého kousnu a nebudu se nesmyslně udit zevnitř! O marjáně už ani nemluvím, hodně bych sebou musela pohrdat, kdybych takové svinstvo vzala kdy do úst. Ty eufemismy o "veselé kytce" nejsou vůbec na místě. Velmi to ničí fyzické a hlavně psychické zdraví. Ale to už se tu řešilo. Když se někdo není schopný bavit bez drog...Kdo chce kam, pomozme mu tam.

já se umim bez drog bavit dobře náhodou Laughing (předpokládám že tvoje poznámka byla mířená na mě) naštěstí se bavim s lidma kteří se taky umí bavit bez drog ale nejsou tak zapšklí aby odsuzovali několik z nás co si jednou zarok dáme travičku Wink


No tak ja uz travu moc nemusim, ale jednou za pul roku me to myslim neuskodi...byvalo hur, nemam rada kdyz se to prehani, a hlavne kdyz to nekdo kouri jen pro zasmani, nebo ze to delaji vsichni
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 7:25 pm    Předmět: Citovat

HankaKozelnice napsal:

No tak ja uz travu moc nemusim, ale jednou za pul roku me to myslim neuskodi...byvalo hur, nemam rada kdyz se to prehani, a hlavne kdyz to nekdo kouri jen pro zasmani, nebo ze to delaji vsichni

no jako s tou vodnicí, já na tom taky nevidim nic zvláštního, všichni z toho šílí "poďtě na vodniciiii"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HankaKozelnice
21-40
21-40


Založen: 18.2.2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 7:28 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
HankaKozelnice napsal:

No tak ja uz travu moc nemusim, ale jednou za pul roku me to myslim neuskodi...byvalo hur, nemam rada kdyz se to prehani, a hlavne kdyz to nekdo kouri jen pro zasmani, nebo ze to delaji vsichni

no jako s tou vodnicí, já na tom taky nevidim nic zvláštního, všichni z toho šílí "poďtě na vodniciiii"



Taky z toho nesilim...ale mam proste tabaky rada...obcas i ten cigaretovy...ale proste to ma krasnou atmosferu, a je to takove uvolnujici, na povidani...kdyz neni co delat... tak na ni zajdem do cajky...ale silenstvi asi nikdy nebylo... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 7:35 pm    Předmět: Citovat

HankaKozelnice napsal:
Tree napsal:
HankaKozelnice napsal:

No tak ja uz travu moc nemusim, ale jednou za pul roku me to myslim neuskodi...byvalo hur, nemam rada kdyz se to prehani, a hlavne kdyz to nekdo kouri jen pro zasmani, nebo ze to delaji vsichni

no jako s tou vodnicí, já na tom taky nevidim nic zvláštního, všichni z toho šílí "poďtě na vodniciiii"



Taky z toho nesilim...ale mam proste tabaky rada...obcas i ten cigaretovy...ale proste to ma krasnou atmosferu, a je to takove uvolnujici, na povidani...kdyz neni co delat... tak na ni zajdem do cajky...ale silenstvi asi nikdy nebylo... Very Happy

jako jo:) když je ten tabák nějak hezky voňavej Twisted Evil je to vlastně stejný jako ty doutníky...akorát že doutníky nikomu nepučuju do pusy Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HankaKozelnice
21-40
21-40


Založen: 18.2.2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 7:37 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
HankaKozelnice napsal:
Tree napsal:
HankaKozelnice napsal:

No tak ja uz travu moc nemusim, ale jednou za pul roku me to myslim neuskodi...byvalo hur, nemam rada kdyz se to prehani, a hlavne kdyz to nekdo kouri jen pro zasmani, nebo ze to delaji vsichni

no jako s tou vodnicí, já na tom taky nevidim nic zvláštního, všichni z toho šílí "poďtě na vodniciiii"



Taky z toho nesilim...ale mam proste tabaky rada...obcas i ten cigaretovy...ale proste to ma krasnou atmosferu, a je to takove uvolnujici, na povidani...kdyz neni co delat... tak na ni zajdem do cajky...ale silenstvi asi nikdy nebylo... Very Happy

jako jo:) když je ten tabák nějak hezky voňavej Twisted Evil je to vlastně stejný jako ty doutníky...akorát že doutníky nikomu nepučuju do pusy Confused


Jo, nemam rada ty moc preslazene, nebo jakoze umele...kvetinove moc nemusim, ruze a tak... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 9:25 pm    Předmět: Citovat

Příspěvky o marihuaně jsem přesunula do příslušného vlákna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2011 1:02 pm    Předmět: Citovat

Tahám z hlubin zapomenuté téma Smile Zkoušel jste někdo shiazo kamínky?
Já na ně slyšela docela dobré reference...vodní dýmku sice nevlastním, ale občas si jí ráda dám ( jak někdo psal, dobře se u toho povídá Smile ) + s přítelem zvažujeme, že nějakou menší pořídíme (jinak jsme oba nekuřáci, co se týče cigaret, doutníků apod. )
Tu je o tom povídání
http://www.shanti.cz/novinky-u-shanti-co-s-r-o/shiazo-mineralni-kaminky-revoluce-ve-svete-vodnich-dymek.aspx
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2011 4:17 pm    Předmět: Citovat

Caithlin napsal:
Tahám z hlubin zapomenuté téma Smile Zkoušel jste někdo shiazo kamínky?
Já na ně slyšela docela dobré reference...vodní dýmku sice nevlastním, ale občas si jí ráda dám ( jak někdo psal, dobře se u toho povídá Smile ) + s přítelem zvažujeme, že nějakou menší pořídíme (jinak jsme oba nekuřáci, co se týče cigaret, doutníků apod. )
Tu je o tom povídání
http://www.shanti.cz/novinky-u-shanti-co-s-r-o/shiazo-mineralni-kaminky-revoluce-ve-svete-vodnich-dymek.aspx

tyjo, to vypadá parádně. vodní dýmku mám ráda, ale kouř mě vcelku dusí, tohle by mohlo být super. Díky za tip, zkusím si o tom něco najít Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2011 9:12 am    Předmět: Citovat

Přiznám se, že o vodní dýmce nic nevím - mám ji spojenou s kouřením opia ( nevím proč, asi jsem to viděla v nějakém filmu Embarassed Laughing ) .Na začátku prázdnin jsem m zažila šok - syn si pozval kamarády a kamarádky a když druhý den uklízel binec po "party" , mimo jiné jsem zahlédla ,jak dává do tašky malou vodní dýmku, kterou na akci donesla nějaká kamoška...a pak nějakou krabičku, která intenzivně voněla po třešních. V první chvíli se mi podlomily kolena Laughing !!!!!
Takže se ptám - jaký smysl vlastně vodní dýmka má? K čemu slouží? Co se do ní sype? Jaká jsou rizika? Samozřejmě jsem se ptala i potomků-byla jsem ubezpečena, že je to vlasntě neškodné, obzvlášt, když se to provozuje vyjmečně ... no ale jistota je jistota ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.