Vodní dýmka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f4ea23f76994015de7334a61149257cfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Noctifer287
161-320
161-320


Založen: 7.9.2009
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2011 9:43 am    Předmět: Citovat

Já osobně vodní dýmku strašně ráda. Jednu mám doma a krom toho chodím hrozně ráda do čajoven kde si dávám taky Smile
Dýmka je super do společnosti, řekla bych takový prostředek uvolňující atmosféru a napětí, příjemně se u ní povídá a takové Smile Co se týče ničení zdraví, samozřejmě je to škodlivé, jedni tvrdí že je to horší než cigarety a druzí ne. Každopádně se určitě nekouří v a takvém množství podle mě že by měla až takové následky jako cigarety. A další výhoda, nesmrdí, ale naopak tabák do dýmky moc hezky voní Smile
_________________
"Touha po dokonalosti je zabij??kem lidsk?© du??e." B.D.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
enkelinkiskanka
321-600
321-600


Založen: 4.11.2010
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2011 10:09 am    Předmět: Citovat

Caithlin napsal:
Tahám z hlubin zapomenuté téma Smile Zkoušel jste někdo shiazo kamínky?
Já na ně slyšela docela dobré reference...vodní dýmku sice nevlastním, ale občas si jí ráda dám ( jak někdo psal, dobře se u toho povídá Smile ) + s přítelem zvažujeme, že nějakou menší pořídíme (jinak jsme oba nekuřáci, co se týče cigaret, doutníků apod. )
Tu je o tom povídání
http://www.shanti.cz/novinky-u-shanti-co-s-r-o/shiazo-mineralni-kaminky-revoluce-ve-svete-vodnich-dymek.aspx


Teď je dones na tábor (to jste nikdo nečet Very Happy) kamarád a párkrát jsme je v dýmce měli. Mi chutnaj, kamarádce ani trochu, nikotin v tom není. Podle mě to chutná jako klasickej ochucenej tabák. Jen mi přijde, že je ta dýmka potom slabší.

Co se týče škodlivosti vodní dýmky, úplně bez rizika to rozhodně není, jak se někdo snaží tvrdit. Ale aspoň pro mě, když si ji dám jednou za čtvrt roku... Smile i když tábor byl v tomto krize Very Happy
_________________
Vlci lide jsou prokleti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2011 10:11 am    Předmět: Citovat

Vodní dýmku nekouřím od té doby, co jsem zjistila, že je mnohem škodlivější než cigarety. Jedno sezení v čajovně vydá za několik desítek cigaret (Moji kolegové letos v rámci stáže z hygieny a epidemiologie prováděli u návštěvníků čajoven měření CO a došli k dost alarmujícím výsledkům). Navíc kouř je chladnější a dostává se hlouběji do plic. V čajovnách je také velké riziko infekcí. Není výjimka ani TBC. Čajovníci totiž mění jen náustek dýmky. Hadice tam zůstává stále stejná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2011 11:22 am    Předmět: Citovat

no to věc dle mého známá. Jenže většina lidí si dá vodnici jednou za uherák, takže za tu dobu kuřáci nevykouří desítky, ale stovky cigaret.A já si jí dávám doma, ze své dýmky Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2011 12:08 pm    Předmět: Citovat

Takhle zlehka bych to nebrala. Nepřijde mi zrovna super zatížit si organismus jednorázově velkým množstvím škodlivin. Tím tedy nechci hájit cigarety, ke kterým od vodní dýmky není zrovna daleko. Spousta mých kamarádů si na vodní dýmce vypěstovala návyk a přešla potom na kouření cigaret. Ale to je jedno. Nebudu moralizovat. Přečtěte si raději článek paní doktorky Ježkové: http://www.bezcigaret.cz/clanek-mudr.-jezkove
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noctifer287
161-320
161-320


Založen: 7.9.2009
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2011 3:53 pm    Předmět: Citovat

Já bych to až tak nehrotila, protože kdyby měl člověk uvažovat jen nad tím co je moc škodlivé a co ne, tak by se dneska ani nenajedl ani nedýchal:-D všude je něco, někde je toho jen míň a někde více Smile
_________________
&amp;quot;Touha po dokonalosti je zabij??kem lidsk?© du??e.&amp;quot; B.D.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2011 4:06 pm    Předmět: Citovat

Já mám na vodnici podobný pohled jako medunka, dřív jsem si jí dávala, ale od té doby, co jsem se dozvěděla o její škodlivosti, což je asi 3 roky, jsem jí neměla. Navíc beru antikoncepci a gynekologovi říkám, že nekouřím (cigarety jsem nikdy ani nezkusila), tak jí nechci kombinovat ani s dýmkou. Ono pro tu vůni tabáku, kvůli které jsem si jí dřív dávala, stačí sedět vedle někoho, kdo kouří, nebo si párkrát nasát jen do pusy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2011 4:27 pm    Předmět: Citovat

Promin, ale když se podívám z okna, kolik tam projíždí aut, musím se vážně zasmát....ty asi škodlivá nejsou. Pomoc, 4x za rok si dám dýmku ...hmmm, myslím, že spíš umřu na otravu léky a ovzduším. A argument-zatížit své tělo najednou....on taky někdo za hodinu dokaže zužitkovat těch krabiček cigaret hned několik... Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2011 4:35 pm    Předmět: Citovat

wensdy, ono je to spíš asi o tom, jak k tomu člověk přistupuje. Ty si třeba říkáš, že v dnešním městském prostředí je už jedno, jestli si člověk tu dýmku dá, nebo ne, já si zase myslím, že když už žijeme ve znečištěném prostředí, tak proč si k tomu přidávat ještě další škodliviny. Jsem na tohle trochu ujetá, ale od doby, co musím kvůli alergii držet dietu, jsem krapet změnila přístup ke svému tělu, a ono se mi to v dobrém vrací, i když trávím většinu roku v Brně v jedné z nejznečištěnějších částí. Ta dýmka je jen jedna z mnoha věcí, které jsem si v poslední době odpustila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2011 4:43 pm    Předmět: Citovat

Shisha is a great social activity. I discovered it when I lived in your country and each time I visit I still enjoy shisha in a cajovna, or if someone has it in their home. Green and red apple tobacco mixed together is my favourite Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.