Schwarzkopf - šampony, kondicionéry...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1603eb26532ea7cebaaef70a76ee13acZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 1:10 pm    Předmět: Citovat

Hlásím první úspěchy Laughing Mám potřetí umyto a ošetřeno šamponem a kondišem bonacure repair rescue a podle očekávání je to čím dál lepší, už vlasy aspoň bez problému učešu a je to fakt změna. Nevím jestli to ty vlasy obaluje silikonem ale každopádně mi opět tato řada pomáhá a je pro mě nej Smile Až je dám trochu dokupy začnu střídat s řadou Loreal prof. shine blonde abych je příliš nezatížila. A pro příště už žádné experimenty Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poupátko
161-320
161-320


Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 9:41 am    Předmět: Activ od Schwarzkopf Citovat

Nově je teď v DM drogeriích vlasová kosmetika Activ šampon pro ženy a muže ( 189 Kč )a také tonikum ( 239 Kč ). Nechystáte se ji někdo vyzkoušet?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cerena
8-20
8-20


Založen: 21.9.2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2008 2:39 pm    Předmět: Citovat

Kde nakupuje? Na internetu? Chtěla sem zkusit jejich Uhlazující řadu, teď používam Elseve a sedí mi dobře, ale myslim, že by mi tohlo mohlo sednout ještě líp...a když to tady tak chválíte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 9:31 am    Předmět: Nový šampon od Schwarzkopf (Activ F/M) Citovat

Už jste si také všimly v DM nového šamponu od Schwarzkopf? Je zabalený v takové papírové krabičce a myslím, že se jmenuje Activ F (pro ženy) a Activ M (pro muže). Mě docela láká, ale je docela drahý. nezkoušel už jste někdo? Prodávají i tonikum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 9:36 am    Předmět: Citovat

Taky už jsme se po nich dívala, ale protože teď problémy s padáním nemám a peněz dost taky nemám, tak zatím zkoušet nebudu Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 7:36 am    Předmět: Citovat

taky jsem po tom koukala, ale říkala jsem si, jestli nebude mít někdo jiný odvahu to zkusit.. Smile asi nejsem sama Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 8:50 am    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
taky jsem po tom koukala, ale říkala jsem si, jestli nebude mít někdo jiný odvahu to zkusit.. Smile asi nejsem sama Very Happy


Tak to nejsi sama Smile Ono přece jenom skoro dvě stovky na za šampon je celkem dost. Ale pamatuju si, že se mi moc líbilo složení toho šamponu, tak uvidíme, ale jak se znám, tak si ho někdy na zkoušku koupím. Padání vlasů mě občas trápí.Jeden čas mi padaly fakt dost, docela jsem z toho byla vyřízená, tak jsem nasadila různé přípravky a ono se to srovnala, takže teď zatím dobrý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 9:04 am    Předmět: Citovat

mě spíš láká to tonikum - s šamponama proti padání mám krom vichy blbé zkušenosti - většinou mi nesedly Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 9:19 am    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
mě spíš láká to tonikum - s šamponama proti padání mám krom vichy blbé zkušenosti - většinou mi nesedly Sad


Asi jak komu co sedne. Vichy jsem kdysi měla a mně totálně nesedl. Jinak toniku proti padání bych řekla že bude určitě účinnější než šampon, protože se vtírá přímo do pokožky,šampony jsou asi spíš jen podpůrné prostředky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 7:38 pm    Předmět: Re: Activ od Schwarzkopf Citovat

poupátko napsal:
Nově je teď v DM drogeriích vlasová kosmetika Activ šampon pro ženy a muže ( 189 Kč )a také tonikum ( 239 Kč ). Nechystáte se ji někdo vyzkoušet?

Taky jsem ji dnes zahlédla v DM a dokonce má i reklamu v časopise Laughing Prý: Řešení proti vypadávání vlasů: Activ zvyšuje podíl aktivních vlasových kořínků a stabilizuje hustotu vlasů. ...Tak to se musím příště podívat na složení, jakýpak zázrak se v tom vyskytuje Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.