Schwarzkopf - šampony, kondicionéry...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1e3cf87c6bbdcccda45ff79a5ec8c088Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 2:29 pm    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
kalakai napsal:
já nemám šampon, ale to tonikum. zapoměla jsem to dopsat


I tak mi to složení přijde dobré a možná bude i dost podobné s tím šamponem(četla jsem si složení šamponu v drogérce, všechny si nepamatuju,ale některé složky jsou tam určitě stejné), možná bych jen měla strach trošku z toho alkoholu, když se to vtírá do pokožky, tak aby to moc nevysušovalo.


Všechny vlasové vody a tonika obsahují alkohol. Neviděla jsem ještě nic bez toho. Jestli používáš třeba lopuchový výluh, tak na to mrkni... je to jen alkohol a lopuch Laughing
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 9:59 pm    Předmět: Citovat

Tak sampon som otestoval a nelutujem tych 200 sk..Vlasy su po nom take prijemne,uhladene.Posobia zdravym dojmom..Pokozka nesvrbi,co je ok.
Este uvidime casom ci t posobi fakt an to padanie vlasov..Zatial je tento sampon fakt kvalita..Odporucam aj na jemne vlasy... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juice Lee
81-160
81-160


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 5:44 pm    Předmět: Schwarzkopf - Activ F Dr. Hoting Citovat

Tak mě napadlo, jestli s tímhle výrobkem nemáte někdo zkušenosti, píšou o něm zajímavé věci, že zamezuje vypadávání vlasů a produžuje fázi růstu...lákavé co? Nezkoušel to někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 5:47 pm    Předmět: Citovat

nějaký odkaz by nebyl? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juice Lee
81-160
81-160


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 5:50 pm    Předmět: Citovat

http://www.henkel.com/cps/rde/xchg/SID-0AC83309-998DAD5D/henkel_czc/hs.xsl/90_3591_CZC_HTML.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 9:15 pm    Předmět: Citovat

to som myslim videla v dmku,ked mi dojde biohar tak asi skusim to,celkom sa mi to pozdava,aj ked neviem ci je to dobry napad kedze nemam problem s vypadavanim vlasov len chcem aby rychlejsie rastli
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juice Lee
81-160
81-160


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 10:31 pm    Předmět: Citovat

biohar používám už dlouho...učinky měl ze začatku ale časem to nějak pominulo...

jako zní to docela zajímavě...jen jestli to není jen reklama...ak jak to vyzkoušíš tak dej určo vedět esi si to koupíš!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2008 6:28 pm    Předmět: Citovat

tak ja ho už mám doma aj šampón aj ten tonic..aj ked šampón mám pre mužov pretože ten pre ženy už nemali Embarassed Laughing ,myslíte že to môže nejako škodiť?ženská pokožka má asi iné PH..no ale už som si s ním dvakrát umyla hlavu a nič hrozné sa nedialo Laughing tonic pekne tak sladkasto vonia,šampón tak mužsky Embarassed ale používam ho na prvé umytie len na korienky a potom umývam vlasy ružovou laverou a tak je to ok a vlasy su potom veľmi krásne ale to skor tej lavere pripisujem,ale zdá sa mi že aj ten tonic je dobrý,či po ňom rýchlo rastú vlasy posúdiť ešte neviem ale okolo čela mi začali vyrastať take nové malé vlásky..takže tipujem že funguje aj ked ja som len nedávno spotrebovala biohar tak neviem či to nie je ešte jeho zásluha Laughing akurát že ma po tom tonicu zvykne trochu svrbieť hlava,ale ja to akosi pokladám za dobré znamenie lebo mám taký dojem že nesvrbí tak nepríjemne ale tak akoby brní že to účinkuje Laughing no neviem no,čas ukáže
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 8:31 am    Předmět: Citovat

Nevíte někdo náhodou jestli přípravek Hairbody od Schwarzkopf z řady Osis+ obsahuje silikony nebo ne? Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juice Lee
81-160
81-160


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 1:22 pm    Předmět: Citovat

Ja o tom Activ F zakládala vlákno,ale nějak se nechytlo. Koupila jsem si i šampon i tonikum. Líbilo se mi to složení a navíc jsem o tom četla zajímavý článek...ten carnitin tatrat a ještě s nějakou echinacou sou přihlášené k patentu. Tonikum používám 2 dny a líbí se mi jak hezky voní, narozdíl od bioharu a po bioharu sem měla vlasy takové slepené, po tomto nemám, na šampon se chystám dnes odpoledne. Mám velmi jemné kudrnaté vlasy co sou náchylné na bár co, takže to bude skutečný test kvality. Sem zvědavá jestli tp zrychlý růst nebo ne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.