MATRIX-vlasová kozmetika
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9721e6127969773ae4dd7bf6746b341fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
esi
161-320
161-320


Založen: 10.3.2008
Příspěvky: 189

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 11:35 pm    Předmět: Citovat

Ja dneska byla u kadernice a objevila jsem tam prave tu radu Biolage, tak jsem si rikala, ze bych ji zkusila, ale je to drazsi, takze nevim no... Skoda, ze je tady tak malo lidi, co s tim ma zkusenosti. Myslela jsem ze jich bude vic...
_________________
Az na konci pozname, jak jsme meli zacit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 12:04 pm    Předmět: Citovat

Já jsem vyhrála v jednom časopise sadu Matrix- oranžový šampon (sleek.look), fialový kondicioner (color.smart) a tři výrobky na objem (amplify). Kdybych si je sama kupovala a vyplázla cca patnáct stováků, tak bych byla docela dost zklamaná, protože nejsou nic extra. Ty výrobky na objem a šampon pěkně voní, ale docela mi mastily vlasy a měla jsem dojem, že mi na nich udělaly takový jako by voskový povrch. Takže za tu cenu rozhodně nic moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
esi
161-320
161-320


Založen: 10.3.2008
Příspěvky: 189

PříspěvekZaslal: so říjen 31, 2009 1:16 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem objednala z rady Biolage sampon a masku... Tak uvidime no, az to prijde a vyzkousim, tak pak poreferuji Wink
_________________
Az na konci pozname, jak jsme meli zacit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so říjen 31, 2009 8:35 pm    Předmět: Citovat

esi napsal:
Tak jsem objednala z rady Biolage sampon a masku... Tak uvidime no, az to prijde a vyzkousim, tak pak poreferuji Wink


A kterou řadu sis objednala? já taky uvažuju o Biolage...líbí se mi maska rejuvanate...něco hydratačního a něco zpevňujícího.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
esi
161-320
161-320


Založen: 10.3.2008
Příspěvky: 189

PříspěvekZaslal: so říjen 31, 2009 10:09 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
esi napsal:
Tak jsem objednala z rady Biolage sampon a masku... Tak uvidime no, az to prijde a vyzkousim, tak pak poreferuji Wink


A kterou řadu sis objednala? já taky uvažuju o Biolage...líbí se mi maska rejuvanate...něco hydratačního a něco zpevňujícího.


Oboji z te zelene...

Posilující šampon Biolage Fortetherapie a posilující balzám Biolage Scalptherapie
_________________
Az na konci pozname, jak jsme meli zacit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ewča
161-320
161-320


Založen: 9.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2009 7:36 pm    Předmět: Citovat

fialový Matrix balzam som používala dlho,ale mám pocit,ako keby mi vlasy zoslabli.taraz som prešla na Gestil Wonder.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2010 12:52 am    Předmět: Citovat

s matrixem teď dělám, tak jen nějaký shrnutí, co tak člověk zaslechl, vypozoroval.
základní řada, ta barevná - šampony a kondiše - osobní pohled - drahá drogerka. technická balení nám navíc rozežíraj ruce do krve, takže doufám, že jsou silnější než na prodej. modrý kondiš na objem mi přijde silnější a výživnější než oranžový na uhlazení. oranžový šampon - vlasy pak příjemně jemný. z oranžové řady express kúra miracle, super, zabírá na zacuchané vlasy. fialový šampon průměr, kondiš... vhodný na jemný vlasy, totálně nekondišuje... z modré objemové, sprej a mlíčka, rootlifter je super, používáme rádi Wink ale je to o tom spracovat ty vlasy pak fénem, nafoukat... pak zabírá. nečekejte, že když si to nastříkáte ke kořínkům a necháte uschnout, budete mít objem. spíš naopak (a tak je to s většinou Wink )
biolage - ze začátku mi byla sympatická. alespoň nerozežírá ruce. na barvené vlasy tmavší barvou, tudíž vlasy celkem gut a hlavně takové ty jemné, rovné, kluzké, moc silná, plihnou. hydra kondiš (alespoň ten technickej) super, fakt je ve vlasech poznat. zelená řada, ta forte, jako jedinná každý její výrobek obsahuje ceramidy. popravdě ji mám, asi se musí používat častěji nebo stále, protože na semotamo nic moc, po šamponu hrubý vlasy, kondiš moc nezabírá. když uschnou, sou fajn. objemový sou ok. a ten gel, na jemný vlasy naprosto super, používám ho hodně ráda. je to takovej objemovej gelík, který vlasy nezatíží a maj pak objem. viz ale moje připomínka vejš. rejuva řada taky super, asi nejvýživnější. maska bezkonkurenční za zničené vlasy z celé biolage, po použití vlasy pevný, lesklý. a ještě spešl sluneční řada, vyzkoušenou nemám, ale krásně voní, školitelka doporučuje na dovče mýt se šamponem celá, ne jen vlasy. chtěla bych ten olejíče na vlasy na slunění, vážně o něm přemýšlim Wink takže tak, snad je to trochu přínosný.
jo a ještě z oranžové řady olejíček do konců, super silikonovej obalovač (myšleno v dobrým), jako většina (všechny?) tyto olejíčky do konců. stačí trochu, vydrží dlouho. tip na nanášení - vmáčknout do dlaně, rozetřít po celých rukou - nahřát - a pak postupně vetřít do konců a mírně přes délky. super Wink
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 10:12 pm    Předmět: Citovat

Tahle kosmetika je silikonová prosím?
Nejsem chemik, ze složení to nepoznám. Mám šampon biolage na mastné vlasy, už ho používám asi 3 měsíce (a vůbec neubývá potvora). Kadeřnice mi ho vecpala, byla to moje první dražší kosmetika, před tím jsem byla drogerková. Účinky moc neumím posoudit, vlasy se mastí mám dojem stejně jako před tím, lesk a pevnost nevím, nic extra, třeba zde tolik pranýřovaný fructis mi na efekt přišel lepší, ale možná kecám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 11:11 pm    Předmět: Citovat

ahoj, biolage na tom bude o krapet líp (nemám teď šampon po ruce, zítra kdyžtak mrknu), základní řada MX je silikonová (ta barevná). Obzvlášť oranžová lajna, to je žůžo Wink
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 7:00 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
ahoj, biolage na tom bude o krapet líp (nemám teď šampon po ruce, zítra kdyžtak mrknu), základní řada MX je silikonová (ta barevná). Obzvlášť oranžová lajna, to je žůžo Wink


Mrkneš se mi prosím prosím? Smile Chci vyzkoušet šampón bez silikonů dlouhodoběji co to s hlavou udělá, poněvadž je tady ta příroda taaak chválená...Tak jestli ho mám vyřadit či co...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.