Vánoce, Vánoce přicházejíííííííí....
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=efab8b55f6365155cddd973dc7e194f0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt prosinec 24, 2009 10:48 am    Předmět: Citovat

Hm, sedím tu připravená na slavnostní oběd v restauraci a nemůžu tomu uvěřit. Kvůli jednomu sobeckému členovi rodiny se celý oběd ruší. Mělo to být místo vánoční večeře, takže doma nic na večeři nemáme. Je to jako ve špatném filmu. Crying or Very sad Confused
Asi půjdu do té restaurace sama a pak se budu toulat po Praze. Nemám chuť se trápit doma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: čt prosinec 24, 2009 11:15 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Hm, sedím tu připravená na slavnostní oběd v restauraci a nemůžu tomu uvěřit. Kvůli jednomu sobeckému členovi rodiny se celý oběd ruší. Mělo to být místo vánoční večeře, takže doma nic na večeři nemáme. Je to jako ve špatném filmu. Crying or Very sad Confused
Asi půjdu do té restaurace sama a pak se budu toulat po Praze. Nemám chuť se trápit doma.

proč tam nejdete? Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt prosinec 24, 2009 5:41 pm    Předmět: Citovat

Jak jsem napsala, protože jeden sobecký člen rodiny odmítl jíst v "drahé" restauraci. Přitáhl domů teprve v noci a pokazil vánoce všem.
Nakonec jsem tam šla opravdu sama. Pak jsem se procházela po městě.
Teď jsem přišla domů, kde se na poslední chvíli patlá salát a filé.
Kdybych tu zůstala, asi by mě kleplo Confused

Tak mě napadá, jestli existuje nějaká podpůrná komunita pro lidi, které o vánocích někdo "vyšplouchl" a nemají s kým slavit. Mohla by se pořádat na smluveném místě hromadná oslava. Hm, asi to příští rok založím Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: čt prosinec 24, 2009 9:00 pm    Předmět: Citovat

Přeji krásné a pohodové vánoce , bohatého ježíška, žádnou rybí kost v krku, žádný žlučníkový záchvat, střídmost v konzumaci alkoholu a jídla Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: čt prosinec 24, 2009 10:23 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Jak jsem napsala, protože jeden sobecký člen rodiny odmítl jíst v "drahé" restauraci. Přitáhl domů teprve v noci a pokazil vánoce všem.
Nakonec jsem tam šla opravdu sama. Pak jsem se procházela po městě.
Teď jsem přišla domů, kde se na poslední chvíli patlá salát a filé.
Kdybych tu zůstala, asi by mě kleplo Confused

Tak mě napadá, jestli existuje nějaká podpůrná komunita pro lidi, které o vánocích někdo "vyšplouchl" a nemají s kým slavit. Mohla by se pořádat na smluveném místě hromadná oslava. Hm, asi to příští rok založím Cool


to si umím představit, že by se v druhé rodině klidně i stalo..
leč my řešíme jiný problém, KDE slavit.. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2009 12:58 pm    Předmět: Citovat

tak se pochlubte, co jste dostali néé?Wink

já začnu Laughing

od svého drahého: novou myšku k počítači, k tomu jednu plyšovou, čuměla jsem na sadu s parfémem (escada), naušničky, diář, 2 3D fotky, knížku o kamenech, kalhoty na sport, CD Deník ostravaka a ještě si pro mě nadělil deodorant, aby mi prý voněl.. Laughing

a od rodiny: pětistovkovou poukázku na knihy, ponožky na hory, taky parfém, sprcháč, deodorant (voňavé vánoce), půllitrový hrneček, penízky do domácnosti a hlavně: keramické nože!
tak hurá, hurá, hurá...Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2009 11:38 pm    Předmět: Citovat

Tak jo, jdu se taky chlubit Very Happy
Od manžela jsem dostala parfém, náušnice, prstýnek, nádherný tričko, mikču - ale ta mi ještě nepřišla Very Happy , knížky, jedna mě fakt potěšila - Kniha stínů Twisted Evil , takovou krásnou věc z Nosferatu na krk a ještě spoustu věcí, který si teď nepamatuju Very Happy
Večer přišel kamarád a kvalitně jsme se opili, šla jsem spát v šest ráno Very Happy Celkem slušný Vánoce Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so prosinec 26, 2009 11:36 am    Předmět: Citovat

Morgyš taky dostala novou myšku. A aby jí nebylo smutno, tak k ní i noťas Twisted Evil Sama vybírala, takže, když se něco zepsuje, muže to svést leda na sebe. ak taky nejake smuky do uší, šminky, diar, měkkoš na sebe, vitamíny na vlasy, indickou kabelku od segry - to jsem čubrněla, jak se strefila barevně i celkově Smile A sama si Morgyšák koupila měděný šmuk na krk, moc hezký ornament Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so prosinec 26, 2009 12:02 pm    Předmět: Citovat

...dárků bylo dost, protože jsem byla jako vždy celý rok moc hodná Laughing , ale největší radost mám z poukazu do Barvič-Novotný ( knihkupectví v Brně - knihy dle vlastního výběru) a z takového spotřebiče zajímavého, je to radio, budík, přehrává to MP3, můžu si tam nahrát svoje fotky , takže na pozadí hodin se neustále mění obrázky - taková hračička, akorát pro mě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so prosinec 26, 2009 8:22 pm    Předmět: Citovat

Dostala jsem jen 3 dárky. 2 CD a knihu. Všechno jsem si vybrala sama. No, letos to ani moc vánoce nebyly. Po všech stránkách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.