Očkování proti rakovině děložního čípku
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f0ba7fb46f31e49f973617b2ffb4ea23Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 7:12 pm    Předmět: Citovat

Forest_fay napsal:
vlkun, ja som mala silgard vakcinu. Citala som prilozeny letak kde je zlozenie... aj vedlajsie ucinky. Nezdali sa mi az tak hrozive. Myslim ze firmy ktore vyrtvaraju tieto vakciny si nemozu dovolit ututlat nejaky vedlajsi ucinok a vyskumy su dostatocne...

Noo... Firma, která přišla s první vakcínou na HPV, okamžitě začala prosazovat uzákonění povinného očkování, a v některých amerických státech se jí to povedlo. Což jsou pro ni velké zisky. Nezdá se mi, že by rychlost testů nebyla ani trochu ovlivněna tím, že jim na paty šlapala konkurenční firma.
Na druhou stranu, každé očkování je riziko, negativních účinků celkem vzato tolik nebylo a těžko říct, zda je lepší déle testovat (tohle zkoušeli 3 roky), nebo dříve začít zachraňovat potenciální nemocné i za cenu toho, že není vše dlouhodobě ověřeno. Spíš to druhé.
Takže se přikláním k názoru zbytečně neplašit a doufat, že se něco nepokazí. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Forest_fay
81-160
81-160


Založen: 30.3.2008
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 9:08 pm    Předmět: Citovat

Vlkun napsal:

Noo... Firma, která přišla s první vakcínou na HPV, okamžitě začala prosazovat uzákonění povinného očkování, a v některých amerických státech se jí to povedlo. Což jsou pro ni velké zisky. Nezdá se mi, že by rychlost testů nebyla ani trochu ovlivněna tím, že jim na paty šlapala konkurenční firma.
Na druhou stranu, každé očkování je riziko, negativních účinků celkem vzato tolik nebylo a těžko říct, zda je lepší déle testovat (tohle zkoušeli 3 roky), nebo dříve začít zachraňovat potenciální nemocné i za cenu toho, že není vše dlouhodobě ověřeno. Spíš to druhé.
Takže se přikláním k názoru zbytečně neplašit a doufat, že se něco nepokazí. Smile


ono vyvoj vakciny a jej testovanie je extremne draha zalezitost takze ked ju uz maju "dostatocne" preverenu tak chcu navrat investicie Wink Pacilo by sa mi keby to trvalo dlhsie, ovsem. a to mozno ani nevies ako testuju predtym na zvieratach... pokial viem tie sa im neoplati prilis dlho chovat po vakcine/lieku takze ktovie ci umru prirodzenou smrtou
testovanie na ludoch je tak drahe ze to brzdi vyvoj liekov(napr proti rakovine) v cz a svk. Vsetky dobre napady su vacsinou predane do USA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Forest_fay
81-160
81-160


Založen: 30.3.2008
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 9:09 pm    Předmět: Citovat

Ale zaujimalo by ma ako si sa dostal na toto tema vlkun Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 7:18 pm    Předmět: Citovat

Forest_fay napsal:
Ale zaujimalo by ma ako si sa dostal na toto tema vlkun Wink

Snadno Smile To, že se tím nemohu sám nakazit (tedy spíš že to na mě jakožto muže více méně nepůsobí), neznamená, že se mě to netýká - tedy pokud nechci žít sám. Což nechci, takže se zajímám Smile
Prostě nerad říkám: To je ženská záležitost, to mě nezajímá, vyřeš si to sama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 7:27 pm    Předmět: Citovat

Vlkun napsal:
Forest_fay napsal:
Ale zaujimalo by ma ako si sa dostal na toto tema vlkun Wink

Snadno Smile To, že se tím nemohu sám nakazit (tedy spíš že to na mě jakožto muže více méně nepůsobí), neznamená, že se mě to netýká - tedy pokud nechci žít sám. Což nechci, takže se zajímám Smile
Prostě nerad říkám: To je ženská záležitost, to mě nezajímá, vyřeš si to sama.


Vzácný to muž
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Forest_fay
81-160
81-160


Založen: 30.3.2008
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: so květen 10, 2008 1:25 am    Předmět: Citovat

hehe Very Happy nj, vacsina muzov o niecom takom vela nevie, zistia ze dany organ ani nemaju tak ich to nemusi trapit Very Happy

este ma napada-nemusis rozoberat toto ockovanie ak by ste si planovali byt na veky vekov verni Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 2:03 pm    Předmět: Citovat

Forest_fay napsal:
nj, vacsina muzov o niecom takom vela nevie, zistia ze dany organ ani nemaju tak ich to nemusi trapit Very Happy

este ma napada-nemusis rozoberat toto ockovanie ak by ste si planovali byt na veky vekov verni Wink

Většina mužů možná... ale ne většina Vlkoní Smile

A to druhe nemusi byt nutne az tak zcela pravda Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 8:55 pm    Předmět: Citovat

Vlkun napsal:

Snadno Smile To, že se tím nemohu sám nakazit (tedy spíš že to na mě jakožto muže více méně nepůsobí), neznamená, že se mě to netýká - tedy pokud nechci žít sám. Což nechci, takže se zajímám Smile
Prostě nerad říkám: To je ženská záležitost, to mě nezajímá, vyřeš si to sama.

... bohužel působí!
třeba tady: HPV
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 7:46 pm    Předmět: Citovat

Protože mám tuhle smutnou věc bohužel v rodině, nabídl mi dneska můj nový gynekolog možnost očkování ( očkuje se až do 25ti ). Prý je lepší Cervarix než Silgard, ale zase takovej rozdíl to asi nebude. Přemýšlím, že do toho půjdu, u nás se to bohužel až děsivě dědí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 8:23 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Vlkun napsal:
Forest_fay napsal:
Ale zaujimalo by ma ako si sa dostal na toto tema vlkun Wink

Snadno Smile To, že se tím nemohu sám nakazit (tedy spíš že to na mě jakožto muže více méně nepůsobí), neznamená, že se mě to netýká - tedy pokud nechci žít sám. Což nechci, takže se zajímám Smile
Prostě nerad říkám: To je ženská záležitost, to mě nezajímá, vyřeš si to sama.


Vzácný to muž


Souhlas, tak od chlapa jsem tohle ještě nikdy neslyšela... Obdiv Tobě Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.