Visaka od Siddhalepy - ajurvédické bylinné mýdlo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 12:16 pm    Předmět: Citovat

Maudík napsal:
Holky, to mýdlo je dobré na jaký typ vlasů? Na jemné, suché?
Četla jsem ten článěk top téme: jemné vlasy a jak na ně, a tam se o něm psalo... Trochu mě to zaujalo, tak se ptám.
A jak si s ním ty vlasy myjete, když je to mýdlo?

Asi bych úplně neurčovala, na jaké vlasy je, prostě někomu sedne, jinému ne, na jemné vlasy je prý dobré, ale třeba zrovna mně úplně nepasuje (ale využila jsem ho na cyklodovolené v Rumunsku, kde šlo o úsporu místa a váhy a vlasy jsem měla furt pod helmou).
A jak mýt? Nevím, jak ostatní, ale já ho rozmydlím a pěnu z rukou vmsírovávám do pokožky hlavy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 12:53 pm    Předmět: Citovat

Mně na jemný vlasy sedlo, ale spíšna střídačku s něčím jiným (ob mytí). Při mytí rozmydlím v ruce, nanáším ke kořínkům a nechávám stýkat do dýlek (případně jemně promnu), většinou nechávám tak alespoň minutu nebo dě ve vlasech působit, než to spláchnu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 4:41 pm    Předmět: Citovat

Takže když si třeba jednou umyju hlavu tím mýdlem, pak příště nějakým jiným šamponem, a pořád to tak budu střídat, tak by to bylo lepší, než ho používat na každé mytí?
Vždyť to pak bude mít to mýdlo efekt na vlasy vždycky, jen když si je umyju zrovna jím, ne? No, funkčnost kosmetických přípravků moc nechápu... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 5:24 pm    Předmět: Citovat

Ono u tohohle mýdla může bejt ta potřeba střídání daná částečně i tím, že má ve složení dva oleje, kokosovej a ještě nějakej. Takže je možný, že se při jednom mytí vlásky pěkně vyživěj (ale ne do zplihnutí, alespoň ne ty moje, a to jinak plihnou skoro po všem), ale při druhým už je to moc a potřebujou spíš trošku odmastit.
Ale jinak já většinou musím střídat v podstatě každou vlasokosmetiku, i třeba způsob tužení. Když dám dvakrát po sobě to samý, tak podruhý je ten výsledek zpravidla o něco horší než poprvý, jako kdyby si ty vlasy příliš zvykly nebo co, potvory mlsný Twisted Evil Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: so březen 14, 2009 10:55 am    Předmět: Citovat

Tak jsem se na to mýdylko koukala a na stránkách te Najády stojí jen 59,- Shocked Smile Velmi příjemná cena.
Ještě se teda musím podívat na těch 20 korunu, co tu píšete, ale začlo mě to moc moc lákat Very Happy Když už by to nesedlo na vlasy, tak si s tím aspoň můžu umýt tělo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 2:36 pm    Předmět: Citovat

Tak já taky vyzkoušela Visaku. První pokus dopadl ne úplně slavně - zdálo se mi, že vlasy se moc neumyly, musela jsem pak brzy mýt znovu. Než jsem dala Visace druhou šanci, chvíli to trvalo, ale dneska nakonec proběhla druhá zkouška. Zkusila jsem hlavu víc "promydlit" a vypadá to, že to zabralo - vlasy jsou umyté, mají pěkný objem. Původně jsem chtěla vypustit olejování vlhkých konečků kvůli tomu, že v tom mýdle jsou už oleje obsažené, ale pak jsem se zapomněla, takže jsem konečky normálně naolejovala, a konečky dobrý. Vlasy se mi zdají trochu jiné na omak než normálně, hlavně v části u hlavy - možná je to tím, že je tam mám vlastně taky naolejované tím mýdlem a nejsem na to zvyklá, ale mastně nevypadají... No, tak ještě uvidím, za jak dlouho se vlasy zmastí a budu mýt...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 9:53 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si taky pořídila Visaku a ozkoušela ji, první mytí jsem udělala rozmarýnovým Urtekramem a druhé zmiňovanou Visakou. Vlasy krásné, nadýchané, ale takové mi je dělá právě Urtekram, takže s Visakou jsem žádný rozdíl nezazmanenala... Přístě ji zkusím předmýt jiným šamponem, který mi sám od sebe extra objem neudělá... Uvidíme, zatím Visaku rozhodně nehavrhuji, kdyby nic jiného, tak na tělo je moc fajn Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 5:22 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem opět zkusila Visaku, tentokrát se šamponem, co mi moc nedělá objem a výsledek skvělý, ALE... Objevil se jeden problém - můj drahý je na Visaku nejspíš dost silně alergický (tedy na něco, co obsahuje), o víkendu totiž dostal dost silný náběh na astma (což neměl dobrých pár let a prý mu to může vyvolat silná alergie), mysleli jsme, že je to jarem, protože teď jsou jeho tradiční alergeny v plné síle (hlavně bříza), ale včera v noci se to opakovalo, takže jsem hledala spojitost a jasně mi z toho vyšlo, že se to objevilo ty dny, kdy jsem použila Visaku (když jsem použila jen samotný šampon nebo u drahého nespala, tak se nic nedělo), takže budu mít asi outrum Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2009 4:30 pm    Předmět: Citovat

Shahlah: Tak to je čára přes rozpočet, tedy... No, ale než riskovat přítelovo astma, tak to je to asi jasné...

No, mně se po Visace zmastily vlasy dřív než jsem zvyklá - tak o den. Tak člověk nemůže chtít všechno, že, ale ten divný "omak" u hlavy, to jsem si zatím taky nezvykla... Ale na tělo je mi vyhovuje bezvaaa, takže ležet v koutě nebude, ani kdybych to s ním na vlasy vzdala Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sanna
8-20
8-20


Založen: 29.4.2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so duben 25, 2009 11:19 am    Předmět: Citovat

Já si Visaku kdysi taky koupila protože se mi líbilo složení a navíc za tu cenu sem to prostě chtěla zkusit Smile Při mytí mi vlasy přišly drsnější ale pak po uschnutí a rozčesání to nebylo vůbec špatné. Bohužel se mi po pár umytích začaly dělat lupy (na který normálně vubec netrpim Sad ) takže sem mýdlo odstavila
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.