Módní příšernosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ab94a23646f02ed56dbc285a3568a60cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 7:34 am    Předmět: Citovat

Nath napsal:
Fairy napsal:
ilona napsal:
Já jsem kozajdy ani žádné jiné boty na popatku nikdy neměla- necítím se v nich dobře, asi proto, že bych moc čněla.Taky se mi nechce mrznout v botách jen proto, že jsou moderní. Když vidím, do čeho jsou některé slečny nebo ženy schopny narvat nohy - kolikrát si říkám, jak do té uzounké špičky dostanou prsty? A musí v tom být příšerná zima, že?


No přesně. V tenkých podpatkách bych se přerazila i na rovném asfaltu, co teprve na sněhu a ledu! A špičky na botách se mi ani nelíbí, natož abych v nich chtěla ještě svírat a mrazit prsty.


No teda, podpatky, to je něco pro mě Shocked Laughing Stačí centimetrový a už mám hrůzu z toho, že si někde rozbiju držku. Teda pusu Rolling Eyes
Nechápu, jak některé ženské můžou chodit v centru Prahy po tom šílenym chodníku na těch tenoučkých a vysokánských jehlách. Já už se chci vidět Laughing Celý den někde pobíhám, do toho tašku s notama a ještě těžkej futrál s houslema- to bych nudělala ani tři kroky. Mě úplně stačí, že tyhle podpatky na sebe musím dávat, když hraju na koncertech a i to mám děsnou hrůzu, že při hraní ztratím stabilitu a nebo že tam přede všemi hodím držkopád. Takže kdyby jo, tak jediné co musím udělat je- Hlavně dát housle nad hlavu, já ať si třeba zlámu všechny kosti Laughing Laughing Wink


Kočko a kolik takové slušnější koncertní housle koštují ? Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 9:46 am    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Nath napsal:

No teda, podpatky, to je něco pro mě Shocked Laughing Stačí centimetrový a už mám hrůzu z toho, že si někde rozbiju držku. Teda pusu Rolling Eyes
Nechápu, jak některé ženské můžou chodit v centru Prahy po tom šílenym chodníku na těch tenoučkých a vysokánských jehlách. Já už se chci vidět Laughing Celý den někde pobíhám, do toho tašku s notama a ještě těžkej futrál s houslema- to bych nudělala ani tři kroky. Mě úplně stačí, že tyhle podpatky na sebe musím dávat, když hraju na koncertech a i to mám děsnou hrůzu, že při hraní ztratím stabilitu a nebo že tam přede všemi hodím držkopád. Takže kdyby jo, tak jediné co musím udělat je- Hlavně dát housle nad hlavu, já ať si třeba zlámu všechny kosti Laughing Laughing Wink


Kočko a kolik takové slušnější koncertní housle koštují ? Embarassed Wink


To by me zajimalo taky, ja pak prihodim, kolik stala moje fletna, jestli se pohybujem v podobne cenove relaci, teda pokud nehrajes na stradivarky Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 11:03 am    Předmět: Citovat

Jenomze nove housle se poridit daji a nove kosti ne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 11:15 am    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Jenomze nove housle se poridit daji a nove kosti ne

Ono je to samozrejme mineno s lehkou nadsazkou, kdybych si mela natrikrat zlomit hnatu nebo potriskat fletnu, tak asi zvolim to druhe, ale proste ve vetsine pripadu davam majzla, abych si nenamlatila ja ani ona Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 11:47 am    Předmět: Citovat

Nevím, kolik stojí housle Nath, ale jedna má kamarádka měla housle za 80 000,- A ukradli jí je Sad

Končím s OT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 12:56 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Nevím, kolik stojí housle Nath, ale jedna má kamarádka měla housle za 80 000,- A ukradli jí je Sad


no tyjo, to by me asi kleplo Shocked Confused Moja piskalka je, nebo byla ve sve dobe (kupovana pred skoro 10 lety) 'jen' za 20.000. NIcmene neoxiduje, povolene klapky umim sama pritahnout, hraje furt stejne dobre..proste moje stribro no Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 1:48 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Nevím, kolik stojí housle Nath, ale jedna má kamarádka měla housle za 80 000,- A ukradli jí je Sad

Končím s OT


No ty bláho Shocked To je hrozný, i když já ty housle hlídám jako oko v hlavě a rozhodně bych je nenechala jen tak někde ležet. To bych nepřežila. Nebudu tady psát, jakou hodnotu mejí mé housle, ale nepřežila bych ani ztrátu či odcizení smyčce, jehož hodnota nejde pod 35,000 kč. Ale i kdybych přišla o housle a měla k dispozici tu samou částku (což bych neměla, protože na tyhle housle se brala dost šílená půjčka), tak by mi to bylo jaksi k ničemu, dnes se těžko schání výborný nástroj a navíc bych to obrečela víc, než kdybych šla s vlasy na ježka Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 1:50 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Jenomze nove housle se poridit daji a nove kosti ne

Radši bych si zlámala obě nohy, než housle Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 2:10 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
lučnívíla napsal:
me se nejvic libi takova ta jemna zaoblena spicka,je to klasicky,pohodlny a hlavne to vypada prirozene hezky Very Happy


coz pro me splnuji balerinky..do prace mam takove krasne kozene s kytickama na mrnavem podpatku...na leto stribrite...
Do spicatych bot se nikdy rvat nehodlam, nejsou mi pohodlne a tez nepotrebuju, aby moja 39 vypadala jak Titanic Very Happy

Laughing to je vtipný s tim titanicem..

no jako přehnaný špičky jsou strašný ale pořád je to menší zlo než podpadky. boty bez podpadku jsem měla i na maturáku(tím sem si ušetřila nervy co měly spolužačky když jim uklouzávaly nohy Cool Twisted Evil )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: čt červenec 08, 2010 7:39 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Mně se tedy hrozně nelíbí bokovky, přijde mi, že i holky, které mají zadek pěkný a jaksi "nenadměrný" , si na něm těmi kalhotami zbytečně dělají špek. Ale o tom už tu někde debata byla... Laughing


Mě se též bokovky nelíbí ta prdel co vylézá je pak gigantická zvlášť u holek co mají trochu větší zadek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.