Indigo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8040b7727984885c0cfb0bdecf868ec4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 11:10 am    Předmět: Citovat

Já sháněla indigo,kvůli dočasnému tetování, jako se provádí s hennou,to samé jde s indigem, jenže jsem indigo u nás nesehnala... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 12:19 pm    Předmět: Citovat

To je zvláštní, na té stránce hennaforhair jak byly ty obrázky, tak jsem tam viděla jeden , kde měla ženská napatlané vlasy hennou...jenže je měla celé pokryté vypadalo to tak nějak tekutě....když si hennuji vlasy já hennecolor utvoří takovou hmotu, která se nedá na vlasech rozetřít, nebo jen lehce, nestěžuju si, ale jen mě to trošku zarazilo Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 3:27 pm    Předmět: Citovat

Ono u té konzistence dost záleží, co ti vyhovuje, někdo si to dává na suchý vlasy a pak si tu kašičku musí dělat relativně řídkou, někdo to dává na mokrý a tam pak asi stačí kaše hustší, aby to nestýkalo. Chce to s tou hustotou experimentovat, abys věděla, co přesně vyhovuje Tobě (je to fakt individuální - když jsem asistovala při hennování jedný kamarádce, docela jsem koukala, jak si tu kaši dělá řídkou, protože já používám o něco hustší, ale u ní to prostě vungovalo). Jo, a když si otevřeš stránky YouTube a dáš si do vyhledávače "henna AND hair", vypadnou Ti mimo jiný dva odkazy na "hennapage vegas 07" a na jednom z nich autorka stránek hennaforhair předvádí, jak hennu na vlasy plácá ona. Když si to pak člověk dělá sám v koupelně, funguje to samozřejmě jinak, ale stejně stojí za to na to kouknout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Armelle
161-320
161-320


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 239

PříspěvekZaslal: so květen 24, 2008 8:06 pm    Předmět: Uz jste nekdo zkousel barvit indigem? Citovat

Uz jste nekdo zkousel barvit indigem? Divala jsem se na stranky doporucene ve vlakne indigo hennaforhair.com a prislo mi to uzasne. Ale zdalipak to skutecne funguje?

Barvim si vlasy cernymi, obcas tmave hnedymi polochemickymi barvami a rada bych je vymenila za prirodni barvitka, ani cerna henna by mi vsak cerne nechytla, ani tmave hnede, nemusim byt cerna...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so květen 24, 2008 8:12 pm    Předmět: Citovat

mě to taky zajímá... myslim ale že to pude hůř než hennou, ale jít to musí protože lidi se s tim barví.. hodně sem ale četla že nejdřív musí bejt hennovej základ, aby to indigo chytlo líp.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so květen 24, 2008 8:23 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem četla, že je dobrý mít hennovej základ - na hennaforhair to dokonce barvěj dvoukrokově, napřed henna, pak indigo. Ale tam šlo o šediny - a je dost možný, že tam tu hennu dávali především proto, že indigo samo o sobě barví šedivý či bílý vlasy spíš namodro než na černo. A když se to s hennou dávalo jedno po druhým a ne směska, prej to líp drželo - jak píše Tree.
Kamarádka míchala hennu s indigem (taky byla dost prošedivělá) a vypadalo to hezky - ale pak se jí zalíbilo v čistě hennově zrzavý. Obecně se říká, že indigo se rychlejc vymejvá. Ale asi je to taky vlasy od vlasů, u těchhle přírodních barviv asi neexistuje rada, která by byla naprsoto univerzální. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: so květen 24, 2008 10:31 pm    Předmět: Citovat

Teda mne sa zakaždým vymylo a ostala len henna. A to som chcela byt len tmavohneda tak som ho zmiešala s trochou henny. Po pár umytiach bola z hnedej červená. Ale na niektorých vlasoch drží dobre, chce to len skusat
Návrat nahoru
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 5:11 pm    Předmět: Citovat

Uvažovala jsem o tom, ale nechci si vlasy podbarvovat hennou pro případ, že bych se někdy chtěla vrátit k původní barvě vlasů, takže zůstávám u vymývatelných přelivů...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 5:26 pm    Předmět: Modrá barva na vlasy Citovat

Ahoj všem. Chtěla bych si dát páár pramínů modrý barvy ńa vlasy.Ničí to hodně vlasy nebo ne?A kde to seženu. SEm z malýho města z jižních Čech tak proto se ptám Shocked . Děkujuu za odpověědi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 7:06 pm    Předmět: Re: Modrá barva na vlasy Citovat

skarma007 napsal:
Ahoj všem. Chtěla bych si dát páár pramínů modrý barvy ńa vlasy.Ničí to hodně vlasy nebo ne?A kde to seženu. SEm z malýho města z jižních Čech tak proto se ptám Shocked . Děkujuu za odpověědi Smile


www.directions.cz
K prodeji v sítích kadeřnických potřeb Cmíral www.cmiral.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.