Indigo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=33c7383e8a4e201e9cc5b67de6fea609Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
_Darlinka_
41-80
41-80


Založen: 8.6.2012
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: pá leden 10, 2014 5:23 pm    Předmět: Citovat

No nechci používat klasickou čistou hennu, ale ani třeba černou, protože indigo by se s té černé rychle vymylo a měla bych zase červené prameny a odlesky :?hennuju se vždy jednou měsíc/ měsíc a něco a tak dlouho mi na hlavně černá henna nikdy nevydržela.. indigo se z henny vymylo a zůstala červeno-rezavá barva odlesky. I když těžko říct, jak by to vypadalo, kdybych střídala čisté indigo a černou hennu:).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: pá leden 10, 2014 5:31 pm    Předmět: Citovat

Mně se do červené ani oranžové nic nevymývá (jenom odrosty po první aplikaci, ale pak je to ok) a to už mám henny slušnou vrstvu, protože na začátku mého hennování jsem dělala zábaly každý víkend. Barvím jen čistým indigem od Khadí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2014 2:02 pm    Předmět: Citovat

môžete mi prosím poradiť ako to je s vymývaním indiga? na hlave mám niekoľkoročné hennové nánosy, ale výsledná farba (hnedoryšavá) nie je zrovna to pravé orechové, tak by som chcela skúsiť indigo
neviem síce ako to celkovo bude vyzerať, ale v prípade "prúseru" by som sa chcela dostať nazad na moju momentálnu farbu... a najlepšie bez toho, aby som musela pol roka chodiť kanálmi Very Happy
neviete teda ako dobre indigo drží na hennovaných vlasoch, a či následne nebude problém ho vymyť?
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lakrimozita
321-600
321-600


Založen: 2.1.2014
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2014 2:15 pm    Předmět: Citovat

Ja som si koncom decembra dala na vlasy tmavohnedú hennu, koncom apríla čiernu a o týždeň čisté indigo. Trochu sa vyzmývalo, ale oproti mojej vlastnej farbe - tmavohnedej, sú tie farbené vlasy stále dosť tmavé :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2014 2:44 pm    Předmět: Citovat

tmavohnedá s čiernou majú indigo aj v zložení, nie? to by malo byť robené tak, aby sa nevymývalo...
skôr by som potrebovala vedieť, ako je to keď dám indigo na čistú, či sa to tiež tak naviaže (ale keď píšeš, že aj tak máš vlasy dosť tmavé, tak sa to asi úplne nevymyje)

inak, kde si kúpila to čisté indigo? lebo ja som našla akurát české e-shopy, a poštovné na SVK by ma zrejme zruinovalo Very Happy
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2014 2:56 pm    Předmět: Citovat

Seelya, ja som indigo použila asi 3krát ešte pred dvoma či troma rokmi, čisté od slovenského shopu hennayvette, neviem, či ešte predáva. mala som nánosy čistej henny a chcela som trochu potlačiť zrz. farbu som mala zo zrz razom nádherne tmavohnedú skoro čiernu. ale púšťalo to ako ďas, ako nové rifle, krk som mala stále modrý Smile tiež som to chcela vtedy iba vyskúšať, vymývalo sa veľmi rýchlo. ako experiment dobré, neviem, ako by to bolo po dlhodobom používaní, prípadne s nejakým iným druhom indiga.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2014 3:08 pm    Předmět: Citovat

Juanitta: takže tak za mesiac by sa mi to mohlo vymyť? dlhšie by som byť tmavovláska asi nechcela... a to púšťanie farby, to bolo len pri mokrých/vlhkých vlasoch, či aj za sucha robili zlobu? a ako dlho predtým si používala hennu? aspoň ten rok-dva? a ešte posledný dotaz (dúfam, že ti nevadí to kvantum otázok, ale indigo som doteraz ani nevidela, nieto že používala Embarassed), nemáš nejaký obrázok pred indigom a potom? aby som si vedela urobiť nejaký obraz, ako to asi vyzerá... ďakujem za odpovede Smile
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2014 3:19 pm    Předmět: Citovat

Uf, obrázok už určite nemám, to ma mrzí... hennu som predtým určite 2 roky používala, mala som indickú čistú, veľmi dobrú. to indigo púšťa postupne, samozrejme iba za mokra, na to si treba dať pozor, ten modrý krk je celkom srandovný, keď si to človek nevšimne. myslím si, že ten prvý pokus nevydrží ani ten mesiac. pozerala som na hennayvette, ešte stále to indigo predáva, stojí tuším 7,50. Inak sa neboj, čierna na prvý raz určite nebudeš, vlasy ti to stmaví a "ochladí" farbu. (mňa hlavne z indiga bolela strašne hlava, ale aj tak ma nebavilo sa s tým toľko babrať, preto som s tým skončila, ale ako krátkodobý experiment je to v pohode)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2014 3:21 pm    Předmět: Citovat

vlastne v profile, tá moja dlhovlasá foto, to sú také pozostatky indiga. tá krátkovlasá fotka, to sú moje prirodzené vlasy, ešte by som povedala, že v skutočnosti sú trošku svetlejšie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2014 3:52 pm    Předmět: Citovat

hennayvette som si pozrela, mali tam to za 7,50 + nejaké khadí henna čisté indigo, tak jedno z nich skúsim (aj keď mám podozrenie, že mne by sa hodilo skôr nejaké polkilové balenie Very Happy)
inak, o koľko odtieňov by ma to stmaviť? keď píšeš, že čierna nebudem, a teraz mám hnedoryšavú (v profile mám foto, ale to bolo slnečno, dnu v dome je to tmavšie)
a vieš porovnať, že koľko indiga zhruba treba na farbenie oproti henne? vyjde to cca narovnako, alebo stačí menej, prípadne dokonca treba toho indiga dať viac? nech viem, že cca koľko gramov mám kúpiť Smile
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.