Ozdůbky do různých části těl
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 71, 72, 73  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=17854fcc449afe49acc430d01446bd7bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 2:44 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
tak jedine co se mi od detstvi opravdu vylozene libilo byla nejaka pekna nezna pecicka v nose,jenze mela jsem to doma zakazany,tak jsem si po maturite udelala radost a jako darek sama sobe jsem si koupila stribrnou pecicku ve tvaru jemnounkeho kvitku a sama v koupelne sem si propichla nos(vsak sem mela cerstvou maturu z veteriny ze Laughing )no a od te doby mam pecku v nose a jsem spokojena,nosim bu malinkaty zeleny kaminek,nebo kyticku a nebo berusku,vylozene se mi to stale libi neokoukalo se mi to a tygrik je z toho taky nadseny Very Happy takze to je zas moje ozdoba,ale nedam na ni dopustit Twisted Evil ale horsi je kdyz jednou za cas nausnicku zasantrocim a nebo si ji zapomenu vzit,to si pak venku pripadam jak naha Laughing

jinak piercing me nijak moc neoslovuje,obcas pokukuju po ozdubkach do pupiku a treba motylek ci vazka me vzdy nadchnou,ale to touzeni jsem uzavrela s tim ze do pupiku bych sla jen kdyby se vyrabely secesni sperky do pupiku(coz se nestane) Laughing

ale co mi prijde fakt divny jsou implantaty treba do paze a na to si podle nalady muzete neco nasroubovat,to je fakt zvraceny Shocked


Jéé, tochu odběhnu od tématu - vílko, kde jsi dělala veterinu? Já chtěla jit na veterinu, ale tenkrát byla jen v Hradci, jestli si to dobře pamatuju a mě se nechtělo z Lbc, tak jsem šla na právku, ale doteď mě to mrzí. Co jsi dělala po střední?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 2:49 pm    Předmět: Citovat

ja ji delala v hradci kralove a po stredni jsem sla na rok na umeleckou za tygrikem a ted delam etnologii Very Happy ale po pravde to byla pro me hodne tvrda skola a uz na zacatku druhaku jsem chtela zdrhnout na tu umeleckou,jenze doma me nutili zustat a odmaturovat Confused ale taky dobre bez veteriny bych enzazila co jsem zazila a hlavne bych nepoznala me tygratko,takze vsechno zle k necemu dobre Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 2:57 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
ja ji delala v hradci kralove a po stredni jsem sla na rok na umeleckou za tygrikem a ted delam etnologii Very Happy ale po pravde to byla pro me hodne tvrda skola a uz na zacatku druhaku jsem chtela zdrhnout na tu umeleckou,jenze doma me nutili zustat a odmaturovat Confused ale taky dobre bez veteriny bych enzazila co jsem zazila a hlavne bych nepoznala me tygratko,takze vsechno zle k necemu dobre Very Happy


Fíha Smile Já právě chtěla dělat veterinu vždycky... No, třeba v příštím životě Laughing
A skok z veteriny na uměleckou je dobrej Laughing Laughing


Naposledy upravil sarahpentium dne ne leden 06, 2008 2:58 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 2:58 pm    Předmět: Citovat

vsak treba jo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 3:22 pm    Předmět: Citovat

se mi strasne libi malej pierc v oboci. takovej jemnej malej nenapadnej, podle me vypada lip a zajimaveji nez tuna make-upu;))) a tak sem se jednou rozhodla a sla do toho;)) Cool koupila jsem si stribro a vse bylo ok, zahojilo se to, jenze za casek zacalo mile stribro tmavnout a nevypadlo to uz pekne, tak jsem si rekla, ze koupim tu vychvalovanou a drazsi chir. ocel. no a co se nestalo, krasne zahojeny vpich me zacal behem par dnu delat strasnou neplechu Crying or Very sad tak jsem si rekla, radej oko nez nausnice v oboci;) takze jsem vytahla tu hnusnou chir. ocel (uz nikdy vic co se nausnic tyka Exclamation ) a po vpichu za par dni ani nebylo znat, ze kdy byl..proste kuze zarosla a mam ted jen dve tecky nad a pod obocim Rolling Eyes fakt me mrzi ze jsem ho vyndala, ale tenkrat to jinak neslo, ted mam o5 obdobi, kdy premyslim, ze do toho pujdu znovu (ze bych se obdarovala k 20. narozeninam) .. ale nevim, nebolelo me to, porad se mi to libi, cena ani hojeni zde nehraji roli..jenze kdyz popremyslim do budoucna, tak studuji pajdak a jako ucitelka s piercem v oboci teda neviim neviim. chtela bych do zahranici, ale v zahranici se pry divaji dost pres prsty na lidi, kteri maji vic jak 2dirky treba jen v uchu + pritel mi to vyndani chvali.
Takze jsem ted na vazkach zda znovu jo ci ne. Ted si na to jeste pripadnu "mlada", ale kdyz vidim nejakou 30cetiletou zenskou s propichlim obocim, tak mi to uz pripadne docela "divny" (snad jsem ted nikoho neurazila) Wink Samozrejme pocitam s tim, ze si ho nekdy vyndam, ale hloda me ten pocit to znovu nezkusit Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 3:48 pm    Předmět: Citovat

S tím učitelstvím bych to tak žhavě neviděla. Na základce jsem měla učitelku, co měla piercing v jazyku a teď na střední se po naší škole potlouká takový zajímavý mladý profesor s dredy po lopatky a nějaké piercingy jsem na něm tež viděla Smile (Tedy myslím, nějak jsem ho nepozorovala).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 5:02 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Moje obliba piercingu končí u náušnic, s jedinou výjimkou a tou je pupík. Tam mám červený kamínek, ale ne proto, že bych se tím chtěla nějak parádit nebo bych vyznávala tuto módu. Měla jsem totiž nepěkně zdeformovaný pupík jizvou po laparoskopické operaci, proto jsem dloooouho přemýšlela co s tím a nakonec jsem zašla do salonu, zda by to nešlo nějak zamaskovat pávě nějakým šperkem. Tam jsem zjistila, že do jizev se píchat nesmí, takže mi udělali díru těsně vedle ní, ještě to šlo. Ten kamínek skutečně odvedl pozornost od toho zpotvoření, i když ho samozřejmě nenapravil a já byla spokojená, udělala jsem tím to jediné, co se dalo.
Teď s tím ovšem mám v těhotenství problém. Doktorka na mě naléhá, abych šperk vyndala, prý to dráždí dělohu. Nechápu tedy jak, je to jen kousíček chirurgické oceli a já s tím nemám sebemenší potíže, žádné záněty , nic takového (naštěstí nemám citlivou kůži, i když je tenká a bílá). Horší je, že když to na několik měsíců vyndám, tak mi to zaroste a protože vedle je ta jizva, už to nebude kam nechat znovu píchnout Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad . Doktorka mi řekla, že tam mám zkusit dát nějakou nit nebo tak, ale nevím, zda to bude stačit. Co si o tom myslíte? Máte nějakou zkušenost s tím zarůstáním?


Já osobně problémy se zarůstáním piercingu v pupíku ani nemám. Ale moje známá řešila ten samý problém jako ty, když čekala mimí. Piercing je možno ponechat si asi do 8. měsíce, pak se tam dá speciální nit, aby se to úplně nezatáhlo. Ona si tam ani tu nit nedala a hned po porodu si tam piercing dala zpátky. A s tím drážděním dělohy- nejsem žádný odborník, ale přijde mi to jako nesmysl Rolling Eyes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 5:12 pm    Předmět: Citovat

Incrí napsal:
Mám piercing v pupíku a abych pravdu řekla,kdyby šel vrátit čas,tak bych si ho tenkrát vůbec nedala!:)bylo mi patnáct a v té době jsem ho musela mít za každou cenu.Viděla jsem ho jen v nějakém módním časopise a dokonce nebyla žádná holčina v okolí(o které bych věděla),že bych ho měla.Chtěla jsem mít něco vyjimečného.. Rolling Eyes A teďka,ho má každá druhá holka,kam se podívám...už to není nic ojedinělého.Tenkrát jsem se zajímala,kde si ho nechat píchnout,jaký piercing si vybrat atd.,teď se zajímám,jak se zbavit jizvičky,která po něm zůstane. Confused Laughing


To já naštěstí nikdy nelitovala toho, co všechno jsem si nechala propíchat. Vůbec, ani trochu. A tohle upřednostňuji před tetováním, šperk se dá vyndat vždycky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 5:16 pm    Předmět: Citovat

Breberka napsal:
se mi strasne libi malej pierc v oboci. takovej jemnej malej nenapadnej, podle me vypada lip a zajimaveji nez tuna make-upu;))) a tak sem se jednou rozhodla a sla do toho;)) Cool koupila jsem si stribro a vse bylo ok, zahojilo se to, jenze za casek zacalo mile stribro tmavnout a nevypadlo to uz pekne, tak jsem si rekla, ze koupim tu vychvalovanou a drazsi chir. ocel. no a co se nestalo, krasne zahojeny vpich me zacal behem par dnu delat strasnou neplechu Crying or Very sad tak jsem si rekla, radej oko nez nausnice v oboci;) takze jsem vytahla tu hnusnou chir. ocel (uz nikdy vic co se nausnic tyka Exclamation ) a po vpichu za par dni ani nebylo znat, ze kdy byl..proste kuze zarosla a mam ted jen dve tecky nad a pod obocim Rolling Eyes fakt me mrzi ze jsem ho vyndala, ale tenkrat to jinak neslo, ted mam o5 obdobi, kdy premyslim, ze do toho pujdu znovu (ze bych se obdarovala k 20. narozeninam) .. ale nevim, nebolelo me to, porad se mi to libi, cena ani hojeni zde nehraji roli..jenze kdyz popremyslim do budoucna, tak studuji pajdak a jako ucitelka s piercem v oboci teda neviim neviim. chtela bych do zahranici, ale v zahranici se pry divaji dost pres prsty na lidi, kteri maji vic jak 2dirky treba jen v uchu + pritel mi to vyndani chvali.
Takze jsem ted na vazkach zda znovu jo ci ne. Ted si na to jeste pripadnu "mlada", ale kdyz vidim nejakou 30cetiletou zenskou s propichlim obocim, tak mi to uz pripadne docela "divny" (snad jsem ted nikoho neurazila) Wink Samozrejme pocitam s tim, ze si ho nekdy vyndam, ale hloda me ten pocit to znovu nezkusit Twisted Evil


Piercingu v obočí bych se já trochu bála z toho důvodu, že piercingy jsou z obočí často vyloučeny a nebo vytrženy. Mám čtyři známé, kteří si ho omylem vytrhli a nebo jim šperk vycestoval Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 5:26 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Piercing v pupiku je dost nebezpečný, mluvila jsem o tom kdysi s dětským lékařem,při troše smůly může zpusobit rozsáhlý a nebezpečný zánět v břišní dutině (spolužačka dcery s tím skončila v nemocnici). V uších je zase spousta akupunkturních bodů, které když se napichnou nebo nastřelí způsobují další zdravotní problémy- bolest hlavy, problemy se zrakem atd . Také jsem měla období, kdy jsem uvažovala o další dírce v uchu, ale představa,že by se mi mohl zhoršit zrak mě odradila. Dcera má v jednom uchu dvě dírky, ta druhá ji neustále hnisá....
Fairy - nemyslím, že by ti dírka u pupíku zarostla - spíš naopak - jak se budeš kulatit, bude se ti kůže okolo pupíku napínat a dírka se spíš zvětší. Ale určitě být tebou bych lékařku poslechla Exclamation


Ono s tím hnisáním- každý na to reaguje jinak. Spolužačka si nechala píchnout druhou dírku do ucha a neustále jí to hnisalo, bolelo jí to a měla s tím problémy. Takže šperk musela dát ven. Já mám v pravém uchu tři dírky, nemám s tím vůbec žádné problémy, hned po propíchnutí jsem si vyměnila i náušnici. To samé s pupíkem a nemám problémy ani s piercingem v jazyku. Ten mám propíchnutý podruhé Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 71, 72, 73  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.