Problémy s očním okolím
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5b97a332a005cecaacce9dd65bad95a7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2008 1:59 pm    Předmět: Citovat

Já mám jen kruhy pod očima a souhlasím s egle, že na to je leda korektor. U někoho to mohou být problémy strávením, ale u mě a podobných typů je to prostě tenká průsvitná kůže, pod kterou prosvítají vlásečnice. Na pytle a otoky také netrpím, zato vrásky, to je něco. Jak mám nemocné a citlivé oči, pořád je bezděčně mhouřím a pomáhám si tak při ostření nebo když oči bolí. A to se pak dělají pěkné vrásky v koutcích, pod očima a také na čele a už se jim, potvorám, nechce skrývat. Štve mě to, ale s tím mhouřením asi nic neudělám, je to reflexivní. Asi ze mě bude předčasně vrásčitá baba Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2008 2:08 pm    Předmět: Citovat

Tak kromě otoků mám úplně vše, co bylo vyjmenované. Pytle pod očima - genetická záležitost. Tmavé kruhy pod očima - dáno průhlednou pletí. Mně jde vidět úplně všechno, různé fleky, barevné nerovnosti a ty černo/červeno/šedé kruhy. Často jsem proti tomu bojovala třeba okurkama, heřmánkovými, zelenými čaji, a kulové. Zkusím ty brambory, co tady byly jmenované, ale jestli to pomáhá těm, co kruhy normálně nemají a sem tam se jim objeví, tak s tím, že se to u mě zlepší, počítat moc nemohu, protože je mám drtivou většinu života vkuse. Jediné, co spolehlivě zakryje je Aknecolor, ani většina korektorů mi jsou na nic.

Celé dny mám vlastně oči zakryté Aknecolorem, tak chudáci ti, co mě vidí pak večer odlíčenou, vypadám fakt jak mrtvola.

Fairy, taky mhouřím kvůli citlivosti na světlo a mám vrásky okolo očí, ale mně se ty vrásky docela líbí. Ono se říká, že přitažlivé jsou hlavně u mužů, ale já bych řekla, že i u žen Smile Ono to mhouření je přirozený proces - třeba jako smích, horší jsou obličejové zlozvyky - třeba "špulení" rtů při pískání - to je prý nejhorší pohyb na obličej na tvorbu ošklivých vrásek. Bez vrásek bychom byli bez výrazu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2008 2:22 pm    Předmět: Citovat

Ano, je pravda, že elfíkovi se mé vrásky kolem očí líbí. Ale mně NEEE! Nechce s emi mít vrásky už ve 29ti Sad . Ale jelikož nechci používat ty předražené protivráskové dryáky, tak se asi budu muset s nimi smířit, co naplat. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2008 2:28 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Já mám jen kruhy pod očima a souhlasím s egle, že na to je leda korektor. U někoho to mohou být problémy strávením, ale u mě a podobných typů je to prostě tenká průsvitná kůže, pod kterou prosvítají vlásečnice. Na pytle a otoky také netrpím, zato vrásky, to je něco. Jak mám nemocné a citlivé oči, pořád je bezděčně mhouřím a pomáhám si tak při ostření nebo když oči bolí. A to se pak dělají pěkné vrásky v koutcích, pod očima a také na čele a už se jim, potvorám, nechce skrývat. Štve mě to, ale s tím mhouřením asi nic neudělám, je to reflexivní. Asi ze mě bude předčasně vrásčitá baba Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Já taky mhouříííím Sad pořád odolávám nějaké korekci, ale asi postupem času budu muset brýle na dálku pořídit, aspoň už vím, z čeho mám tu vrásku na čele Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2008 10:34 pm    Předmět: Citovat

Já mám velké kruhy pod očima. Někdy jsou dost tmavé, že ani korektor to nzakryje. Navíc nepoužívám make-up ani pudr prostě nic tak nerada si dávám i tu korekční tyčinku. A jak se tu zmiňovalo s ledvinama tak asi něco na tom bude. Já mám velké problémy s ledvinama před 4lety jsem byla na operaci ledvinového kamene a občas dost dobře potrápí!!! Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2008 11:33 pm    Předmět: Citovat

AJAN: Tak to nejsi sama, já také byla na operaci ledvinového kamene, když mi bylo necelých 13...takže to jsou dva roky zpátky...Operace se navíc nezdařila, takže mi kámen na ledvině zůstal..občas mě to trápí také, hlavně ta bolest mi jde do celého těla občas mám pocit jakoby přicházela z žaludku je to nesnesitelné...ale kruhy pod očima mám jen trošku a někdy....někdy víc někdy míň... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2008 11:59 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
AJAN: Tak to nejsi sama, já také byla na operaci ledvinového kamene, když mi bylo necelých 13...takže to jsou dva roky zpátky...Operace se navíc nezdařila, takže mi kámen na ledvině zůstal..občas mě to trápí také, hlavně ta bolest mi jde do celého těla občas mám pocit jakoby přicházela z žaludku je to nesnesitelné...ale kruhy pod očima mám jen trošku a někdy....někdy víc někdy míň... Rolling Eyes


To je mi líto. Doufám, že to bude lepší i když divím se, že ti tam kousek zůstal a máš ho tam. Tu bolest dobře znám někdy se ani nemůžu narovnat od páteře jak to bolí. Je to různé každý člověk je jinak náchylný, ale i více lidí tvrdí, že se to může projevit něčím co není v těle v pořádku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 12:28 am    Předmět: Citovat

Mně se kámen udělal kvůli tomu, že jsem málo pila...měla jsem původně na té ledvině dva a nevěděla o tom, jenže jednoho dne přišla strašlivá bolest od břicha až k páteři a já týden nemohla chodit...tak jsem jela do nemocnice a zjistili mi, že to byla ledvinová kolika, že mám kámen na ledvině a jeden se prý asi vyplavil a proto ta kolika...no a tak to začalo...já jsem s tím pitím děsná...dřív jsem vypila skleničku vody denně...ted už je to lepší, ale beztak se mi to občas stane, že vypiju necelý půllitr denně Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 11:18 am    Předmět: Citovat

Jsme na to opravdu skoro podobně. Bohužel jsem 14dní doma ležela a každý pohyb mě bolel ani nechápu proč jsme tehdy nešli hned k doktorce. Pak už se to nedalo vydržet tak mě matka odvezla a doktorka zjistila, že mám ledvinový kámen a po vyšetření řekla, že ještě jeden den doma ledvina mi mohla klidně prasknout a já vykrvácet. Bohužel do ted nevím proč se mi utvořil, protože po operaci a odstranění ledvinového kamene ho doktoři prý "ztratili"!!!! Posílali ´ten kámen na vyšetření, ale prý nedorazil. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Trapný. A s tím pití jsem se taky zlepšila. Někdy vypiji 3litry a někdy bohužel jen litr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 12:08 pm    Předmět: Citovat

He 3 litry? Surprised Tak to smekám...moje maximum je 1 litr až litr a půl postupně a už i tak je mi blbě...A to jsem prý vodní znamení grrrrr Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.