Problémy s očním okolím
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1b26f34b9bd50e62d83a425efba803d7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 1:11 pm    Předmět: Citovat

Awerin: Hlavně se co nejvíc vyhýbej slaným věcem. Já jsem typ co hodně solí a přesoluje a je to možná i jeden zdůvodů proč se mi ten kámen utvořil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 2:40 pm    Předmět: Citovat

Já snad solím tak nějak normálně, nesmím minerálky a moc mastné, ale to mi nějak neschází beztak mám nejradši obyčejnou čistou vodu bez bublinek... Wink Jednu dobu jsem i pila hodně urologických a ledvinových čajů...to byly děsné časy...já sama jsem milovník čajů a také tak trochu sběratel...miluju černé čaje...ale ty urologické to bylo otřesné brr Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 4:09 pm    Předmět: Citovat

tak ja jako zrzka se svetlou pleti a pihama prirozene trpim na kruhy pod ocima,nejsou asi az tak drasticke,ale me vadi a neni to spatnyma ledvinama,je to proste tou tankou kuzi a nosenim bryli Crying or Very sad davam pidi mnozstvi korektoru abych se citila lip a jinak na to asi nic nezabira,mam je od malicka a asi je to fakt hlavne typem kuze...casto touzim po tom mit velke oci a nebo alespon hezke vyraznejsi oci,kteryma bych od kruhu odpoutala pozornostjenze priroda me obdarila malyma,nehezkyma nevyraznyma ocima,kterym ke vsemu neslusi ani rasenky ,liceni,takze se s tim asi budu muset smirit Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 4:13 pm    Předmět: Citovat

Vílko, nepodceňuj se, nejkrásnější je na člověku jeho osobnost a z těch tvých příspěvků to přímo čiší Smile normální člověk se dívá na druhého tak ňák komplexně a ty uchvacuješ svými vlásky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 4:16 pm    Předmět: Citovat

janie jsi hodna Very Happy
kdyz me vzdy prisly na lidech,teda na vsech bytostech krasne hlavne oci,jak se rika okno do duse,no tak proto me asi mrzi,ze ja je nemam krasne no Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 4:34 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
janie jsi hodna Very Happy
kdyz me vzdy prisly na lidech,teda na vsech bytostech krasne hlavne oci,jak se rika okno do duse,no tak proto me asi mrzi,ze ja je nemam krasne no Embarassed


Vílko, vílko... taková studánková kukadla a že nejsou hezká?
Nechej toho, vždyť důležité je, co z očiček čiší a toho se ty nemusíš jistojistě bát Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 5:21 pm    Předmět: Citovat

kvetinko tak ja uz mlcim Embarassed kdyz ja to proste na sobe nevidim Embarassed Very Happy dekuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 9:46 pm    Předmět: Citovat

Sestřičko, vždyť máš nádherné oči! Shocked Víš, brýle hodně zmenšují. když jsem měla čočky poprvé, nestačila jsem se divit, jak velké oči ve skutečnosti mám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 9:59 pm    Předmět: Citovat

juj Shocked dekuju Very Happy no ja o cockach ze zvedavosti uz tak pet let uvazuju,ale zatim sem se neodhodlala,asi bych je chtela vyzkouset hlavne nekdy na leto at vidim i do vody Very Happy ale ja mam skutecne mala kukadla Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 10:11 pm    Předmět: Citovat

Oči nejsou jen o rozměrech, Vílko Smile

Čočky jsou úžasný český vynález. Smile Já už bych bez nich nemohla žít! Cool Brýle jsem nenáviděla zcela, z duše. Čočky nosím tak 2roky a nemohu si je vynachválit, mám takové skvělé, které jsou sice na noc vyndavací, ale zároveň nevadí, když přebydou v oku déle bez vyndání. (a to i u mě, citlivoočky ) Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.