Problémy s očním okolím
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=deda633ff2297478c60434f60a0d268eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 10:26 pm    Předmět: Citovat

no neco takovyho si predstavuju Very Happy

ja vim,ze nejsou o velikosti,kdyz ja to mam nejak vsugerovane z detstvi asi Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 11:10 pm    Předmět: Citovat

A netušíte nějaký babský recept proti ječnému zrnu?

Jinak kruhy pod očima mám odjakživa, poslední dva roky se začínají dělat i pytle. Zamalovávat to šminkama nemá smysl, stejně je to vidět. Alespoň u mě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 2:46 am    Předmět: Citovat

Co jsem nastoupila na Vysokou, tak mám permanentní kruhy i pytle Mad Zkoušela jsem ty sáčky od čaje (zeleného), účinek bohužel veškerý žádný, nicméně jako relaxace to bylo moc příjemné...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 3:24 pm    Předmět: Citovat

Vílko, trochu jsem Ti pročmuchala obrázky v galerii a připojuju se k ostatním - máš krásný vílí oči, starosti s nima si děláš úplně zbytečně. Brejle jsou v tomhle potvory, normálně velký oči v nich můžou vypadat malý (to vím jako odvěká nositelka dost silných brýlí na dálku z vlastní zkušenosti Sad Evil or Very Mad ) - čočky fakt stojí za pokus.
A na optický zvětšení očí za brejlema se mi osvědčily světlounce béžový oční stíny (trochu světlejší než pleť) a nějaká světlá oční linka (bílá většinou vypadá divně, k Tobě by mi asi nejvíc sedla světle tyrkysová nebo perleťově šedá - ale jenom slabounce). A taky je fajn bezbarvá vyživovací řasenka. Ovšem nejsem žádná vyzážistka, jen říkám, jaký triky fungujou u mně. Jak jsem psala, z objektivního hlediska to nepotřebuješ - ale jestli Ti to pomůže získat lepší pocit, tak to možná stojí za pokus Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 3:34 pm    Předmět: Citovat

Bone, s ječným zrnem Tě asi zklamu - už jsem jich pár absolvovala, a ať jsem dělala, co jsem dělala, zabraly až kapky od doktorky. A je docela dobrý jít tam co nejdřív, protože pak je větší šance, že se to samo vstřebá - mně po tom posledním zůstala maličkatá boulička, která se nemusí řezat (lépe řečeno jizva by byla větší, než ta boulička), ale myslím, že to bylo proto, že mě to přepadlo v době letních dovolených, a než jsem se propracovala z hor k nějaký fungující očařce, bylo minimálně deset dní v čudu.
Ale kamarádka mi kdysi radila, že jak se ucítí první příznaky, je dobrý nakoupit čerstvej oftalmoseptonex a kapat a kapat - ale to se musí chytit fakt v zárodku (a mně se to ještě nepovedlo). Zkoušela jsem to na něčí radu zvenku opatrně potírat tea tree oilem, ale kromě přechodného, leč pěkně silného pálení oka se žádný výsledek nedostavil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 3:54 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
A netušíte nějaký babský recept proti ječnému zrnu?


Tak babskou radu bych měla Very Happy akorát nevím, jestli opravdu funguje, nezkoušela jsem..Smile prý na ječné zrno pomáhá pár kapek mateřského mléka Wink
Já ho měla jen jednou, teda předpokládám, že o bylo ječné...když je to zánět mazové žlázky řasy...vyhodilo se mi to po silnějším malování, normálně se nemaluju vůbec,ale tehdy jsem musela a hnedka navečer po odlíčení mě víčko začalo tlačit a bolet...sice se to nemá dělat, ale já ho vymáčkla Smile a pomohlo to..(stejně by možná prasklo samo, tak co)...navíc já zmáčknu kdejaký milimetrový beďar, takže zrno nemohlo obstát..ale u častějšího opakování teda nevím, jak bych to řešila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 3:54 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
A netušíte nějaký babský recept proti ječnému zrnu?


Mě akorát napadlo uvařit bramboru, rozpůlit ji, dát do kapesníku, hadru apod., a jak trošku vychladne, aby sis oko nespálila, přiložit na ječné zrno...mělo by to urychlit to prasknutí..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 3:55 pm    Předmět: Citovat

Vílko, já myslím, že si namlouváš něco, co vůbec není pravda Wink Vůbec se kvůli brýlím netrap, vypadáš moc hezky i s nimi.
Jinak já mívám kruhy pod očima hlavně z únavy a nevyspání, ale já jsem na tohle nějak přisleplá - když jsem ještě bydlela u našich, tak mi mamka nebo babička říkaly skoro pořád, že mám hrozné kruhy pod očima, přitom já sama jsem skoro nic na sobě neviděla Razz Tak nevím, jestli když je teď na sobě pozoruju, jsou už tak děsné, že si toho všimnu i já Laughing Laughing Laughing Nedělám s nimi v podstatě nic, akorát občas ráno si zchladím ruce ve studené vodě a ty si přidržím na očích a párkát to ješě zopakuju. Kdysi jsem to četla jako doporučení, ale mělo by se to dělat spíš ledovými kostkami, ale na takové srandičky většinou nemám ráno čas Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 4:03 pm    Předmět: Citovat

Jinak od čoček se zase vracím více k brýlím, taky je zrovna nemiluju (respektive strašně nenávidím jak jsou pořád zmaštěné a špinavé, vadí mi na nich jakákoli šmouha), ale od té doby co jsem přešla převážně k čočkám, začala jsem mít podrážděnější. Takže doma a do školy nosím hlavně brýle, čočky jen tak "vycházkově"...Mám teďka docela hezké brýle, tak už aspoň nemám pocit, že jsem v nich taková obludka Smile A bez brýlí mám takový blbý zvyk mhouřit levé oko ( na něm mám -3 dioptrie, ale oko je celkově slabší, protože to táhnu hlavně pravým, které je vycvičené Smile na pravém mám -2,5.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 4:20 pm    Předmět: Citovat

Titanio a Klarusko jste zlaticka,dekuju Very Happy

Titanio,me prave normalni liceni neslusi,ale perletova seda tuzka zni moc hezky,jen sem ji snad jeste nevidela(teda v prirodni dekorativce) Embarassed nez sem objevila prirodni kosmetiku,mela jsem bezbarvou vyzivnou rasenku osvedcenou,ale hold uz nejakou dobu nechci chemii pouzivat a bezbarva rasenka se skutecne prirodni nedela,pry funguje ricinovy olej,ale nevim Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.