Problémy s očním okolím
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7a168c11002f647b77d6a5c25cbf0364Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 4:29 pm    Předmět: Citovat

Vílko, riciňák na řasy můžu doporučit Very Happy - pokud Ti nedráždí oči. Moje řasy si ho alespoň docela libujou, dokonce mám pocit, že zhoustly, kažodpádně je moc hezky zvýrazní (ale zase linky se tím asi budou trochu rozpatlávat - i když u těch světlejch to zas až tak moc neva).
S přírodníma očníma linkama Ti neporadím - já mám svoje ještě z dob, kdy jsem o přírodní kosmetice věděla houby (nelíčím se zdaleka každej den, tak mi to vydrží léta, navíc mám víc barev). Šedivou mám myslím od Orifame, tyrkysovou od Margaret Astor a bleděmodrou jsem kdysi na zkoušku koupila Miss Sporty. Fakt to chce nějakou světlounkou, jinak ty oči za brejlema spíš ještě zapadnou. Ale snad nějaký světlý přírodní budou. Hodně štěstí v experimentování! Razz Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 4:35 pm    Předmět: Citovat

titanio dekuji moc za rady,jsi skvela Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 4:36 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
tak ja jako zrzka se svetlou pleti a pihama prirozene trpim na kruhy pod ocima,nejsou asi az tak drasticke,ale me vadi a neni to spatnyma ledvinama,je to proste tou tankou kuzi a nosenim bryli Crying or Very sad davam pidi mnozstvi korektoru abych se citila lip a jinak na to asi nic nezabira,mam je od malicka a asi je to fakt hlavne typem kuze...casto touzim po tom mit velke oci a nebo alespon hezke vyraznejsi oci,kteryma bych od kruhu odpoutala pozornostjenze priroda me obdarila malyma,nehezkyma nevyraznyma ocima,kterym ke vsemu neslusi ani rasenky ,liceni,takze se s tim asi budu muset smirit Confused


Vilko, ty kdybys nebyla vila, tak jsi osel Shocked zadne kruhy pod okadlama nejsou videt, to za jedno. Mas kukadla jak zrcadla - uplne jak Klara Issova (ta ma podle me ocka nadherne), to za druhe. A za treti - bryle na dalku holt oci zmensuji - ja kdyz si jednou za cas vezmu cocky, tak najednou objevim, ze mam oci Laughing Pak taky, jak ti nekdo psal - svetle ocni linky oci opticky zvetsuji, to urcite stoji za pokus. A az najdes nejakou tu perletove sedou prirodni tuzku, dej mi vedet, ju? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 4:37 pm    Předmět: Citovat

Ne tolik, jako ty, vílko! Razz Razz Razz
Je prima, že bytosti jako ty mezi nás smrtelníky občas zavítají! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 4:43 pm    Předmět: Citovat

jeee kvetinky vy jste tak hodne Very Happy

morgan ja vim,vsak osel ja jsem aj v tomto vilym podani Laughing a urcite dam s tuzkou vedet Wink mam podezreni na logonu,ze by mohla byt Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 4:48 pm    Předmět: Citovat

Vílko, vílko, taková krásná bytůstka a pořád se bude tak hrozně podceňovat... Když si o sobě budeš takové věci myslet, tak si to začnou myslet i ostatní. A to ty přece nechceš... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 4:51 pm    Předmět: Citovat

Embarassed neci Very Happy uz mlcim,ale opravdu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 4:59 pm    Předmět: Citovat

Morgann tak jsem nasla Very Happy Wink na biobeauty.cz najdes v dekorativce kajaly na oci(tyrkysovou a olivove sedou) a pak maji stiny v tuzce(perletova,svetle modra, a olivova) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 5:03 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Morgann tak jsem nasla Very Happy Wink na biobeauty.cz najdes v dekorativce kajaly na oci(tyrkysovou a olivove sedou) a pak maji stiny v tuzce(perletova,svetle modra, a olivova) Wink


ooooo, tyrkys, seda, svetle modra..... Laughing Laughing same moje barvicky..no to je zuzovni Laughing jsi zlato, diky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 5:15 pm    Předmět: Citovat

Vílko ani jsi nenapsala , co ta tvoje vyrážka u očí . Wink Pomohl ti ten krvečistící extrakt ? Nebo jsi vyzkoušela něco jiného ? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.