Mil mil
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 29, 30, 31  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c754ded71b46c3da0ffed5fa3a033f26Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 7:47 pm    Předmět: Citovat

Ta placenta v ampulkách se používá na co? Embarassed Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
erathia
41-80
41-80


Založen: 31.10.2006
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 7:54 pm    Předmět: Citovat

no to já vlastně ani přesně nevím na co to je, nic na té ampulce totiž nepíšou ale je to předpokládám na regeneraci:-)vlastně jsem vůbec nevěděla jak si to tam mám dát jestli na mokré vlasy nebo suché...až sem si koupila placentu v takové lahviččce s rozprašovačem a tam se píše že je to na vlhké...tak sem si to párkrát dala a dobrý Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
erathia
41-80
41-80


Založen: 31.10.2006
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 7:56 pm    Předmět: Citovat

je to teda od jiné značky, ale jen tak pro představu:-)
http://www.vlasy-kosmetika.cz/?searchstring=placenta&flr_state=1&submit=OK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 8:51 pm    Předmět: Citovat

To je zajímavý...a pomáhá to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 9:12 pm    Předmět: Citovat

Nevím, proč se udává, že je určená pro regeneraci, protože mi bylo řečeno a je to napsané i na té krabičce, že je určená pro tenké, jemné vlasy, které posiluje, podporuje růst a působí proti padání vlasů - což všechno potvrzuji!!!! I moje kamarádka, které po tom vlasy rostly ještě rychleji než mi Smile Já jsem ji totiž tak na 3 měsíce vysadila, protože jsem neměla penízky. Zprvu by se měla používat po každém mytí, pak jednou týdně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 9:17 pm    Předmět: Citovat

A to používáš jakou značku té placenty? Asi si zavedu deníček různých typů patlátek na vlasy, protože se vše naráz nedá koupit... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 9:21 pm    Předmět: Citovat

Placenta hair-liquid - právě ta, co je na těchto stránkách http://www.vlasy-kosmetika.cz/MIL-MIL/ .Celá krabička s 12 ampulkama stojí cca 180 korun.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 9:26 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Placenta hair-liquid - právě ta, co je na těchto stránkách http://www.vlasy-kosmetika.cz/MIL-MIL/ .Celá krabička s 12 ampulkama stojí cca 180 korun.

Teď koukám, že na těch stránkách ji mají za 130 (a něco), fíííha, kupuji ji normálně v Brně v Jasmínu ve Vágnerovi, ti si tam teda pěkně přírážejí...i když na těch stránkách bych zas zaplatila za poštovné Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 9:32 pm    Předmět: Citovat

Tak zkusit jiný brněnský Jasmín Smile třeba vím, že DMko ve Vaňkovce je dražší než třeba na Masaryčce...tak zapisuji placentu Smile a výsledky jsou vidět zhruba za jak dlouho? Jak intenzívně by se měla používat? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 9:45 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Tak zkusit jiný brněnský Jasmín Smile třeba vím, že DMko ve Vaňkovce je dražší než třeba na Masaryčce...tak zapisuji placentu Smile a výsledky jsou vidět zhruba za jak dlouho? Jak intenzívně by se měla používat? Smile

V žádném jiném Jasmínu v Brně neměli celou krabičku, už je mám oběhnuté Smile A ostatní Jasmíny jsou spíš menší obchůdky sotva k hnutí, tak se tam ani nehrnuli, že by mi obědnali celou krabičku, to až v tom Vágnerovi....Jinak s těma výsledkama, tam jde hlavně o ten růst, že vážně se mi zdálo, že rostou silnější vlasy, mají větší objem, i měsíční přírustek byl větší, používala jsem ji první měsíc po každém mytí - takže třikrát týdně vmasírovala po umytí do lehce vysušených vlasů, po tom měsíci už jsem ji používala jen jednou týdně. Teď už k tomu používám i Lopušák a Biohar, takže těžko říct, co má největší moc na růst vlásků Smile (teda, ja toho na ty vlasy plácám Rolling Eyes Embarassed Laughing , ale tak aspoň pěkně rostou Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 29, 30, 31  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.