Černé tečky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucca
21-40
21-40


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 9:15 am    Předmět: Citovat

lučnívílko co to prosím přesně ta lavova zem je? a kde jí seženu? děkuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 9:42 am    Předmět: Citovat

Tady je celé vlákno o lávové zemi

Nejoblíbenější a nejchválenější je Tautropfen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 10:03 am    Předmět: Citovat

janie me predbehla Embarassed Laughing ve vlaknu se vse dozvis a hlevne jdou koupit i vzorecky,ja ted mela jeden vzorecek ciste na oblicej,vydrzel mesic a pul a to jsem s ni kazdy den myla a jednou dvakrat tydne z ni udelala pletovou masku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucca
21-40
21-40


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 10:59 am    Předmět: Citovat

Tak to je super, už abych ho měla, ale jsem z Českých Budějovic, tak nevím jestli ho tady seženu Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 11:44 am    Předmět: Citovat

Lucca napsal:
Tak to je super, už abych ho měla, ale jsem z Českých Budějovic, tak nevím jestli ho tady seženu Confused


V tom ti bohužel neporadím, na internetu se dá sehnat taky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 6:34 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:


Já si kupuji v drgerce barvu na řasy a na obočí, napřed jsem si kupovala Hennu, pak Londu a teď zase nějakou jinou, ale je to fajn, jednou za 14 dní, někdy za 3 týdny si nabarvím obočí i řasy a mám klid. Ke kosmetičce se mi s tím chodím nechce, když to zvládnu sama. Je u toho návod, takže není co zkazit.

Llucy, poradila by jsi mi, jak na to doma? a kde to sehnat a jak přesně ty barvy vypadají? už delší dobu nad tím přemýšlím, protože mi moc nesedí barva obočí k barvě vlasů, tak bych chtěla trochu ztmavit a zabarvit... děkuji:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 7:51 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
Llucy napsal:


Já si kupuji v drgerce barvu na řasy a na obočí, napřed jsem si kupovala Hennu, pak Londu a teď zase nějakou jinou, ale je to fajn, jednou za 14 dní, někdy za 3 týdny si nabarvím obočí i řasy a mám klid. Ke kosmetičce se mi s tím chodím nechce, když to zvládnu sama. Je u toho návod, takže není co zkazit.

Llucy, poradila by jsi mi, jak na to doma? a kde to sehnat a jak přesně ty barvy vypadají? už delší dobu nad tím přemýšlím, protože mi moc nesedí barva obočí k barvě vlasů, tak bych chtěla trochu ztmavit a zabarvit... děkuji:)


Tak já mám barvu na řasy zn.Swiss O Par - barvu tmavě hnědou. Krabička obsahuje lahvičku s tekutinou, tubu s gelem, malinký hřebínek, 2 vatové tyčinky, 10 papírků pod řasy, návod... Samotné barvení se dělá tak, že pomocí vatové tyčinky nanesu tekutinu na obočí, nechám minutu působit a po minutě nanesu gel, rozšeču hřebínkem a otřu navlhčeným tamponem. Toť vše. Stejně se dají barvit i řasy. Je to hrozně jednoduché a pohodlné, fakt doporučuju. Ale dlouho to nevydrží, tak 14 dní,max. 3 týdny, ale lepší,než se denně malovat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 8:34 am    Předmět: Citovat

Našla jsem něco na černé tečky od firmy Himalaya
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2008 5:35 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
tiborMel napsal:
Llucy napsal:


Já si kupuji v drgerce barvu na řasy a na obočí, napřed jsem si kupovala Hennu, pak Londu a teď zase nějakou jinou, ale je to fajn, jednou za 14 dní, někdy za 3 týdny si nabarvím obočí i řasy a mám klid. Ke kosmetičce se mi s tím chodím nechce, když to zvládnu sama. Je u toho návod, takže není co zkazit.

Llucy, poradila by jsi mi, jak na to doma? a kde to sehnat a jak přesně ty barvy vypadají? už delší dobu nad tím přemýšlím, protože mi moc nesedí barva obočí k barvě vlasů, tak bych chtěla trochu ztmavit a zabarvit... děkuji:)


Tak já mám barvu na řasy zn.Swiss O Par - barvu tmavě hnědou. Krabička obsahuje lahvičku s tekutinou, tubu s gelem, malinký hřebínek, 2 vatové tyčinky, 10 papírků pod řasy, návod... Samotné barvení se dělá tak, že pomocí vatové tyčinky nanesu tekutinu na obočí, nechám minutu působit a po minutě nanesu gel, rozšeču hřebínkem a otřu navlhčeným tamponem. Toť vše. Stejně se dají barvit i řasy. Je to hrozně jednoduché a pohodlné, fakt doporučuju. Ale dlouho to nevydrží, tak 14 dní,max. 3 týdny, ale lepší,než se denně malovat Very Happy

ty jo, a swiss o par mají v rossmanovi že? teda aspoň co se týče masek na vlasy těch malých... takže to kupuješ tam nebo jinde?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2008 6:02 pm    Předmět: Citovat

Holky,chtěla bych se zeptat,na kolik takové čištění pleti přijde a jak dlouho trvá... Potřebovala bych to jako sůl ale nějak se pořád nemůžu odhodlat....
Confused Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.