Černé tečky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=433a77d7f24a205433303c2cfa9a5b90Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2008 6:14 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Holky,chtěla bych se zeptat,na kolik takové čištění pleti přijde a jak dlouho trvá... Potřebovala bych to jako sůl ale nějak se pořád nemůžu odhodlat....
Confused Shocked


To je hodně individuální, záleží na kosmetičce, jak si vysoko nastaví cenu, taky jakou kosmetiku používá. Já chodím v Brně, čištění trvá asi hodinu a půl (včetně napařování, masky na závěr atd.) a platím 450 nebo tak nějak. Dřív (kdysi, už je to pár let), jsem chodívala v Praze, na dvě hoďky za tři stovky, ale ceny od té doby poskočily. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2008 6:49 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Holky,chtěla bych se zeptat,na kolik takové čištění pleti přijde a jak dlouho trvá... Potřebovala bych to jako sůl ale nějak se pořád nemůžu odhodlat....
Confused Shocked

Kosmetika - od 300 kč výš a s vyčištěním, masáží a maskou to trvá minimálně hodinu. Ale je to bezva relax. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2008 11:23 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Kopretina napsal:
Holky,chtěla bych se zeptat,na kolik takové čištění pleti přijde a jak dlouho trvá... Potřebovala bych to jako sůl ale nějak se pořád nemůžu odhodlat....
Confused Shocked

Kosmetika - od 300 kč výš a s vyčištěním, masáží a maskou to trvá minimálně hodinu. Ale je to bezva relax. Laughing


Ten relax... jo, v určitých fázích, ale záleží na tom, jak moc je potřeba pleť vyčistit, a možná taky na zkušenosti kosmetičky. Question Protože já teda v té "čistící" fázi zatínám zuby, docela to bolí. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 2:12 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Holky,chtěla bych se zeptat,na kolik takové čištění pleti přijde a jak dlouho trvá... Potřebovala bych to jako sůl ale nějak se pořád nemůžu odhodlat....
Confused Shocked


Na poslední kosmetice v Praze mě stálo čištění + masáž obličeje a dekoltu + maska 460,- a trvalo to hodinu a půl. U nás na vsi mě totéž (bez dekoltu) přišlo na 180,- a trvalo to hodinu.
Čištění mě tedy nebolí ani trochu, asi je to individuální (onehdy jsem slíbila mužovi, že mu napařím obličej a nebude ho to vůbec bolet, a stejně vyváděl jako pominutý Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 10:17 pm    Předmět: cierne tecky Citovat

ako sa zbavit ciernych bodiek na nose? Shocked Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 11:44 am    Předmět: Citovat

naparit si oblicej nad nejakou nadobou s teplou vodou (popr. i s nejakym vonnym olejem) a pak si vzit papirovy kapesnicek a postupne je opatrne vymacknout.. pote necim (ne moc silnym zdezinfikovat) .. to mi alespon poradila kamaradka kosmeticka Wink ale jeste jsem se k cele te procedure nedostala Rolling Eyes Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 3:42 pm    Předmět: Re: cierne tecky Citovat

eetynka napsal:
ako sa zbavit ciernych bodiek na nose? Shocked Confused


Já používám od Nivey clear -up strip, takové ty pásky, co se nalepí na vlhký nos/bradu/ a po té se to sloupne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 4:51 pm    Předmět: Citovat

Něco podobného jsem kdysi měla, ale moc to nefungovalo, u mě pomáhá jen mačkat a mačkat Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 5:22 pm    Předmět: Citovat

kdyz mackam tak jsou z nich cervene, tak je nechavam bejt, cerny jsou min videt a casem zmizi Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 5:39 pm    Předmět: Citovat

Já si připadám taková jakoby špinavá, když mám ty tečky (a bílé na bradě Confused ), takže mačkám, taky záleží, kdy se mačkají, když zkouším a jde to těžce a ještě k tomu zůstává dlouho otisk, mělo by se mačkání odložit na jiný den... (většino to stejně nedělám)...a nějakou radu na zmizení bych taky brala
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.