Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0fa4c5e655f0f5cd2bd31621ecccd39aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne srpen 08, 2010 9:05 pm    Předmět: Citovat

TiinnaLazer napsal:
Neznáte nějaký zázrak, při kterém by se mi povedlo shodit tak dvě tři kila špeků - jakože špeků a ne dvě tři kila na váze - do dvaceti dnů a přitom mi co nejvíc vymizela celulitida? Potom taky abych do tý doby měla co nejhezčí vlasy, pleť a nehty? Jo, já vim, chci hodně muziky za málo času Embarassed


Přece nemůžes shodit 2-3 kila špeků a neubrat na váze Smile Každopádně pít hodně vody a do jídelníčku zařadit zeleninu. Ovoce jíst třeba jen dopoledne protože obsahuje hodně cukru. Jinak omezit třeba přílohy- brambory, hranolky, knedlíky a takovéhle věci. Samozřejmě nehladovět a jíst pravidelně menší dávky.
A proti celulitidě jedině pohyb - to je ale dlouhodobější a navíc komu by se chtělo Laughing jinak mě docela pomohl gel od Nivei Good bye cellulite, ale dodržovat mazání alespoň 2x denně aby byl účinek do 20 dnů...

Jinak nevím jak poradit... Very Happy
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TiinnaLazer
81-160
81-160


Založen: 10.5.2010
Příspěvky: 153

PříspěvekZaslal: ne srpen 08, 2010 9:15 pm    Předmět: Citovat

Majdal_e_e_nka napsal:
TiinnaLazer napsal:
Neznáte nějaký zázrak, při kterém by se mi povedlo shodit tak dvě tři kila špeků - jakože špeků a ne dvě tři kila na váze - do dvaceti dnů a přitom mi co nejvíc vymizela celulitida? Potom taky abych do tý doby měla co nejhezčí vlasy, pleť a nehty? Jo, já vim, chci hodně muziky za málo času Embarassed


Přece nemůžes shodit 2-3 kila špeků a neubrat na váze Smile Každopádně pít hodně vody a do jídelníčku zařadit zeleninu. Ovoce jíst třeba jen dopoledne protože obsahuje hodně cukru. Jinak omezit třeba přílohy- brambory, hranolky, knedlíky a takovéhle věci. Samozřejmě nehladovět a jíst pravidelně menší dávky.
A proti celulitidě jedině pohyb - to je ale dlouhodobější a navíc komu by se chtělo Laughing jinak mě docela pomohl gel od Nivei Good bye cellulite, ale dodržovat mazání alespoň 2x denně aby byl účinek do 20 dnů...

Jinak nevím jak poradit... Very Happy


Já jsem to s tou váhou vysvětlila špatně Smile Myslela jsem, aby nebyl jen efekt toho, že na váze sice bude o dvě kila míň, ale že na postavě to nebude vidět Smile (Př.: Hladovky - jdou dolu svaly, ale špeky zůstávají, takže výsledek nulový.)
A děkuju, zkusím nasadit tvůj režim a doufat, že se to někde projeví Smile A pro ten gel od Nivei si asi taky skočím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne srpen 08, 2010 9:20 pm    Předmět: Citovat

TiinnaLazer napsal:

Já jsem to s tou váhou vysvětlila špatně Smile Myslela jsem, aby nebyl jen efekt toho, že na váze sice bude o dvě kila míň, ale že na postavě to nebude vidět Smile (Př.: Hladovky - jdou dolu svaly, ale špeky zůstávají, takže výsledek nulový.)
A děkuju, zkusím nasadit tvůj režim a doufat, že se to někde projeví Smile A pro ten gel od Nivei si asi taky skočím Smile


Stojí ale asi 200kč, ale mě pomohl.. jen na něj teď dlabu a tak to vypadá tak jak to vypadá Very Happy
Jo a třeba jídlo mě chutná daleko víc s hromadou zeleniny a bez přílohy. Člověk není tak nacpanej Smile No a taky je dobrý nejíst na noc.. Smile
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TiinnaLazer
81-160
81-160


Založen: 10.5.2010
Příspěvky: 153

PříspěvekZaslal: ne srpen 08, 2010 9:34 pm    Předmět: Citovat

Majdal_e_e_nka napsal:
Stojí ale asi 200kč, ale mě pomohl.. jen na něj teď dlabu a tak to vypadá tak jak to vypadá Very Happy
Jo a třeba jídlo mě chutná daleko víc s hromadou zeleniny a bez přílohy. Člověk není tak nacpanej Smile No a taky je dobrý nejíst na noc.. Smile


Nevadí, co stojí, hlavně, že zabere Smile Doufám Very Happy Fuuu, taky sem si mohla vzpomenout a začít s tím vylepšováním dřív, ale před dvouma měsícema se mi zdálo, že je čááásu habaděj a pak to dopadá tak, jak to dopadá Embarassed Very Happy
Díky za rady Wink
Jinak jsem zapomněla dodat, že bych ráda, aby se mi ty kila už nevrátily (pokud se mi ovšem povede něco shodit Very Happy), ale to je asi jasný Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne srpen 08, 2010 9:46 pm    Předmět: Citovat

TiinnaLazer napsal:
Nevadí, co stojí, hlavně, že zabere Smile Doufám Very Happy Fuuu, taky sem si mohla vzpomenout a začít s tím vylepšováním dřív, ale před dvouma měsícema se mi zdálo, že je čááásu habaděj a pak to dopadá tak, jak to dopadá Embarassed Very Happy
Díky za rady Wink
Jinak jsem zapomněla dodat, že bych ráda, aby se mi ty kila už nevrátily (pokud se mi ovšem povede něco shodit Very Happy), ale to je asi jasný Smile


Před rokem jsem shodila asi 4 kila a teď jím všechno, nijak se neomezuju a jsem v pohodě.. Sem tam kilo navrch mi nevadí no.. Ono hlavní je hubnout postupně a ne držet hladovku...
Zkus a uvidíš Smile snad ti to vyjde Wink ono 2 kila není moc, takže myslím, že to půjde Smile
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenca
161-320
161-320


Založen: 21.1.2010
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: ne srpen 08, 2010 9:50 pm    Předmět: Citovat

Majdal_e_e_nka napsal:

Přece nemůžes shodit 2-3 kila špeků a neubrat na váze Smile


Jasně, že můžeš Wink Můžeš přibrat na svalech nebo být zavodněná, když klesá váha, tak to neznamená, že jde dolů jen tuk Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne srpen 08, 2010 10:06 pm    Předmět: Citovat

Lenca napsal:
Jasně, že můžeš Wink Můžeš přibrat na svalech nebo být zavodněná, když klesá váha, tak to neznamená, že jde dolů jen tuk Wink


No to ano, tady nikdo neřekl, že jde jen o tuk. Smile myslím, že šlo o to, že ať shazuješ co shazuješ, vždy shodíš i na váze Very Happy
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenca
161-320
161-320


Založen: 21.1.2010
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: ne srpen 08, 2010 10:33 pm    Předmět: Citovat

Majdal_e_e_nka napsal:
Lenca napsal:
Jasně, že můžeš Wink Můžeš přibrat na svalech nebo být zavodněná, když klesá váha, tak to neznamená, že jde dolů jen tuk Wink


No to ano, tady nikdo neřekl, že jde jen o tuk. Smile myslím, že šlo o to, že ať shazuješ co shazuješ, vždy shodíš i na váze Very Happy


Jasně, to je pravda, já když jsem jednou chtěla zhubnout, tak jsem k tomu začala i posilovat a váha se mi vůbec nehla, ale měla jsem 5 cm v pase míň. Protože jsem shodila tuk, ale přibrala i na svalech, tak jsem to myslela Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne srpen 08, 2010 10:38 pm    Předmět: Citovat

Lenca napsal:

Jasně, to je pravda, já když jsem jednou chtěla zhubnout, tak jsem k tomu začala i posilovat a váha se mi vůbec nehla, ale měla jsem 5 cm v pase míň. Protože jsem shodila tuk, ale přibrala i na svalech, tak jsem to myslela Wink


Jasný, chápu Smile A nebo se tuk přeměnil ve svalovou hmotu Very Happy No každopádně už si rozumíme Smile
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: ne srpen 08, 2010 11:17 pm    Předmět: Citovat

Jááj,dajte mi dáke kilá! Crying or Very sad S chudnutím sa neoplatí zahrávať a hlavne nie s tým rýchlym,jojo efekt je 100% istý,nevravím o tom,že drastickými diétami stráca koža elasticitu,trpia vlasy a nechty.Stejne majú chlapi radi ženské tvary Wink Ja som sa cítila sebavedomejšie,ked som mala o 7 kíl viac ako teraz Sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.