Plastické operace
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=49a4dc137d6d5f99ba8dfaaa322f9e8fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 2:21 pm    Předmět: Citovat

Asi to sem nepatří, ale kamarádka byla na liposukci. Teda, nevím, ale ty modřiny, co měla, hrůza. Dokonce měla velkou modřinu pod lopatkou a nějak mi není jasné, jak k ní přišla. A co jsem sledovala v televizi, zvětšování prsou, vypínání kůže na břiše... Výsledky byly sice krásný, ale..... auauauau.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Navíc do nich rochali jak do vepřového... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 2:24 pm    Předmět: Citovat

Mě teda jednu "kosmetickou operaci" doporučoval doktor na chirurgii. Když jsem tam byla s kotníkem, všiml si, že mám na holeni pěknou modřinu a ptal se, jak jsem k ní přišla. Když jsem mu řekla, že před dvěmi lety na fotbale, chtěl mě poslat na vyříznutí té sraženiny, že prý to může škodit, když se nevstřebá. Tak nevím. Ale nešla jsem a za další 2 roky se skoro ztratila (ale ne úplně)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucca
21-40
21-40


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 2:46 pm    Předmět: Re: plastická operace nosu Citovat

Llucy napsal:
Lucca napsal:
Llucy napsal:
Lucca napsal:
tak tohle téma tady ještě neni. zajímalo by mě jaký máte názor na plastiku a úpravu těla? já osobně mám za sebou už dvě plastiky nosu. Ne že bych sama chtěla, ale měla jsem autonehodu a plastika byla nutná. A teď uvažuju že pujdu ještě jednou, protože to pořád neni ono,mám špatnou nosní přepážku a blbě se mi dejchá... máte taky některá zkušenost?


Mám plastiku nosu po úraze při volejbalu, kdy mi míč zasáhl obličej a měla jsem zlomenou nosní přepážku a následně špatně srostlou. Bohužel operace se nezdařila, nyní je to 5 let a chystám se na další. Nejen, že nemůžu dýchat, ale na špičce nosu se mi udělal zatvrdlý hrbol (v podkožní tkáni), takže se musím objednat znovu k lékařce, která to zhodnotí a operaci se už nevyhnu. Pořád to odkládám, ale výsledkem jsou akorát další komplikace, ach jo...



tak přesně s tou přepážkou to mám to samý, ale taky to pořád odkládám, ale ted už jsem si řekla že musím a hlavně doufám že mi operaci ještě proplatí pojištovna Confused ale asi si nechám přepážku vyndat,protože už dvakrát po narovnání se mi zkřivila a už to riskovat nechci... jinak taky mám po nehodě na obličeji jizvy, chodila jsem jen na lasery pro vyhlazení a nic víc s tím nedělám, nebo spíš už s tím nic dělat nejde, naučila jsem se s tím žít, o kluky nouzi nemám Smile tak co... a nakonec si myslím že už bych je pryč nedala nějak to prostě ke mě patří no holka drsoň Very Happy


Taky mi to hradí částečně pojišťovna,ale mě už štve to, že tam musím znovu Crying or Very sad Doktorka mi říkala, že se to po úrazech stává, že se reoperuje někdy i 3krát... Nevím,jestli jsem raději neměla chodit s křivým nosem.... Very Happy


no právě už jdu po třetí a to je vždycky na dlouho.. oteklej obličej modřiny a krvavé oči na několik měsícu.... sádra,tamponáda,dávat si bycha abych se nebouchla..já to tak nenávidím... ale už jen pro to dýchání to znovu podstoupím... kde si necháváš operaci dělat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 2:57 pm    Předmět: Re: plastická operace nosu Citovat

Lucca napsal:
Llucy napsal:
Lucca napsal:
Llucy napsal:
Lucca napsal:
tak tohle téma tady ještě neni. zajímalo by mě jaký máte názor na plastiku a úpravu těla? já osobně mám za sebou už dvě plastiky nosu. Ne že bych sama chtěla, ale měla jsem autonehodu a plastika byla nutná. A teď uvažuju že pujdu ještě jednou, protože to pořád neni ono,mám špatnou nosní přepážku a blbě se mi dejchá... máte taky některá zkušenost?


Mám plastiku nosu po úraze při volejbalu, kdy mi míč zasáhl obličej a měla jsem zlomenou nosní přepážku a následně špatně srostlou. Bohužel operace se nezdařila, nyní je to 5 let a chystám se na další. Nejen, že nemůžu dýchat, ale na špičce nosu se mi udělal zatvrdlý hrbol (v podkožní tkáni), takže se musím objednat znovu k lékařce, která to zhodnotí a operaci se už nevyhnu. Pořád to odkládám, ale výsledkem jsou akorát další komplikace, ach jo...



tak přesně s tou přepážkou to mám to samý, ale taky to pořád odkládám, ale ted už jsem si řekla že musím a hlavně doufám že mi operaci ještě proplatí pojištovna Confused ale asi si nechám přepážku vyndat,protože už dvakrát po narovnání se mi zkřivila a už to riskovat nechci... jinak taky mám po nehodě na obličeji jizvy, chodila jsem jen na lasery pro vyhlazení a nic víc s tím nedělám, nebo spíš už s tím nic dělat nejde, naučila jsem se s tím žít, o kluky nouzi nemám Smile tak co... a nakonec si myslím že už bych je pryč nedala nějak to prostě ke mě patří no holka drsoň Very Happy


Taky mi to hradí částečně pojišťovna,ale mě už štve to, že tam musím znovu Crying or Very sad Doktorka mi říkala, že se to po úrazech stává, že se reoperuje někdy i 3krát... Nevím,jestli jsem raději neměla chodit s křivým nosem.... Very Happy


no právě už jdu po třetí a to je vždycky na dlouho.. oteklej obličej modřiny a krvavé oči na několik měsícu.... sádra,tamponáda,dávat si bycha abych se nebouchla..já to tak nenávidím... ale už jen pro to dýchání to znovu podstoupím... kde si necháváš operaci dělat?


v Brně. A Ty? Taky to nesnáším Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil A nejhorší je pocit, že to třeba zase nebude dobrý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 3:04 pm    Předmět: Citovat

Přiznávám se, že když jsem byla mladší, měla jsem komplex ze svých odstátých uší (hlavně jednoho - když jsem byla miminko, blbě jsem si na něm ležela) a chtěla jsem si aspoň to jedno nechat operovat. Teď už to neřeším, zvykla jsem si na to a když chci, umím si ho zamaskovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 7:03 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Přiznávám se, že když jsem byla mladší, měla jsem komplex ze svých odstátých uší (hlavně jednoho - když jsem byla miminko, blbě jsem si na něm ležela) a chtěla jsem si aspoň to jedno nechat operovat. Teď už to neřeším, zvykla jsem si na to a když chci, umím si ho zamaskovat.


od toho jsou ty dlouhé vlasy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 7:31 pm    Předmět: Citovat

Já nad plastickou operaci nosu uvažovala ve svých 14, pak v 16 a poslední dobou o tom taky čítám, ale spíš už převládá ten strach, než to odhodlání pár let zpátky. Mně by to nikdy nepřišlo, kdyby mě na to spoustu lidí pořád neupozorňovalo Rolling Eyes Narážky, urážky, připomínky na můj nos. Na základce se to vydržet nedalo, ale tam to chápu - dětství meze neklade - ale nedokážu pochopit, proč posměšky pokračovaly i na střední. Nesmazatelné komplexy do konce života. Jestli něco nenávidím, pak je to můj profil. Ve spojitosti s kouty můj profil vypadá víc než směšně. Dost mě to obtěžuje i v komunikaci s druhými. Když s někým mluvím, koukám se mimo něj, podvědomě si tím myslím, že mě a na můj nos taky nevidí, no děs běs Very Happy Ale to už jsou problémy hlavně v hlavě a s nima nic, než se s tím smířit, neudělám. A prosím... jestli někdo bude reagovat, tak mi nepište, že velký nos nemám, protože to nejde vidět - jde a hodně výrazně, jen znám úhly, pod kterými se fotit můžu a pod kterými ne. Stejně jako s kouty Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 7:52 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Já nad plastickou operaci nosu uvažovala ve svých 14, pak v 16 a poslední dobou o tom taky čítám, ale spíš už převládá ten strach, než to odhodlání pár let zpátky. Mně by to nikdy nepřišlo, kdyby mě na to spoustu lidí pořád neupozorňovalo Rolling Eyes Narážky, urážky, připomínky na můj nos. Na základce se to vydržet nedalo, ale tam to chápu - dětství meze neklade - ale nedokážu pochopit, proč posměšky pokračovaly i na střední. Nesmazatelné komplexy do konce života. Jestli něco nenávidím, pak je to můj profil. Ve spojitosti s kouty můj profil vypadá víc než směšně. Dost mě to obtěžuje i v komunikaci s druhými. Když s někým mluvím, koukám se mimo něj, podvědomě si tím myslím, že mě a na můj nos taky nevidí, no děs běs Very Happy Ale to už jsou problémy hlavně v hlavě a s nima nic, než se s tím smířit, neudělám. A prosím... jestli někdo bude reagovat, tak mi nepište, že velký nos nemám, protože to nejde vidět - jde a hodně výrazně, jen znám úhly, pod kterými se fotit můžu a pod kterými ne. Stejně jako s kouty Wink


Kat, neblázni, co bych měla říkat já se svým nosem... Rolling Eyes Razz Bych se mohla jít zahrabat zrovna. Ale už to dáávno neřeším, naopak beru to jako přednost- takový klofec jenom tak někdo nemá Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 7:55 pm    Předmět: Citovat

no bóóže, to si akorát nesmíš tak brát Wink Mám jednoho spolužáka, který má strašně velký nos a úplně obrovské odstáté sloní uši. Napřed jsme se mu taky občas smáli, ale on si z toho nic nedělá. V tom to asi bude, víš Wink Teď už to nikomu nepřijde, já si z něho občas dělám srandu (tak jakože "ze srandy si z něj dělám srandu" - on sedí přímo přede mnou, takže když po něm třeba něco chci, tak ho cvrnknu do ucha, aby se otočil Wink ), ale právě proto, že vím, že on se neurazí a bere to sportovně.
Tak si toho nosu prostě nevšímej, je to za chvílu přejde a když občas bude mít někdo blbou poznámku k tvému nosu, tak to prostě ber jako srandu, ne jako urážku, za chvilku ti to ani nepřijde Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 7:55 pm    Předmět: Citovat

A ja mam zase sirokej po cele delce, ne takovy ten zuzujici se a mam skoro problem sehnat bryle Very Happy Very Happy . Ale je muj Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.