Plastické operace
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bd7b3fa47293827f740d37ce25472392Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 8:10 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s tím,že je to v hlavě. Člověk na to asi nějak sám podvědomě upozorňuje svých chováním, že má nějaký problém. A nedej Bože, když někdo prokoukl, z čeho komplex mám - taky znám blbé narážky a připomínky ze stran spolužaček apod. Znám to, taky jsem měla hrozné komplexy z toho, že se každý na můj křivý nos blbě dívá, nedokázala jsem se pak už pomalu s nikým bavit bez toho,aniž bych sledovala, jestli se mi náhodou nedívá na nos. Kamarádky mě taky přesvědčovaly,že to nejde vidět,ale já jsem to prostě viděla. Na tohle mi ta operace opravdu pomohla. I když se můj problém vyřešil jen esteticky a ne funkčně, bohužel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 11:05 am    Předmět: Citovat

Kathory promiň mi otázku, ale co že je špatně s tvým nosem? Shocked Nikdy jsem si na tvých fotkách nevšimla, že by byl nějak "defektní" a to opravdu neříkám proto, abych tě nějak uklidnila. Opravdu mě tvůj příspěvek překvapil.
Já chápu plastiku nosu u někoho, kdo ho má opravdu nějak zdeformovaný nebo hodně křivý (nebo samozřejmě po tom úrazu), ale jinak si myslím, že to opravdu je v hlavě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 11:10 am    Předmět: Citovat

On ty všemožné plastiky také mají za úkol většinou řešit něco, co má člověk spíš v hlavě, než aby to bylo ve skutečnosti tak nepřijatelně šeredné (tlusté, křivé atd.). proto se také říká plastické chirurgii medicína duše. Osobně je mi jedno, zda se bude léčit funkční nedostatečnost nebo psychický komplex, hlavně že to dotyčnému pomůže. V obou případech může být ta pomoc dost výrazná. Neuznávám jen operace jaksi bezdůvodné, kdy dotyčná jen neví roupama co dělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 11:32 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
On ty všemožné plastiky také mají za úkol většinou řešit něco, co má člověk spíš v hlavě, než aby to bylo ve skutečnosti tak nepřijatelně šeredné (tlusté, křivé atd.). proto se také říká plastické chirurgii medicína duše. Osobně je mi jedno, zda se bude léčit funkční nedostatečnost nebo psychický komplex, hlavně že to dotyčnému pomůže. V obou případech může být ta pomoc dost výrazná. Neuznávám jen operace jaksi bezdůvodné, kdy dotyčná jen neví roupama co dělat.


Jenomže problém je v tom, že pokud je to "v hlavě", tak ani ta operace nemusí pomoct, prortože s ní potom dotyčný stejně není spokojený, nebo si najde něco dalšího, co musí vyspravit... Rolling Eyes Dost dobře to bylo myslím ukázano v Ženy pro měny, ta paní, co si nechala dělat plastiku prsou - pořád tam viděla nějaký milimetrový rozdíl, kterého by si nikdo jiný v životě nevšiml, ale jí to prostě pořád nebylo dobré... A podstupovat kvůli takové chiméře kolotoč operací asi není moc v pohodě... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 11:52 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Fairy napsal:
On ty všemožné plastiky také mají za úkol většinou řešit něco, co má člověk spíš v hlavě, než aby to bylo ve skutečnosti tak nepřijatelně šeredné (tlusté, křivé atd.). proto se také říká plastické chirurgii medicína duše. Osobně je mi jedno, zda se bude léčit funkční nedostatečnost nebo psychický komplex, hlavně že to dotyčnému pomůže. V obou případech může být ta pomoc dost výrazná. Neuznávám jen operace jaksi bezdůvodné, kdy dotyčná jen neví roupama co dělat.


Jenomže problém je v tom, že pokud je to "v hlavě", tak ani ta operace nemusí pomoct, prortože s ní potom dotyčný stejně není spokojený, nebo si najde něco dalšího, co musí vyspravit... Rolling Eyes Dost dobře to bylo myslím ukázano v Ženy pro měny, ta paní, co si nechala dělat plastiku prsou - pořád tam viděla nějaký milimetrový rozdíl, kterého by si nikdo jiný v životě nevšiml, ale jí to prostě pořád nebylo dobré... A podstupovat kvůli takové chiméře kolotoč operací asi není moc v pohodě... Confused


Asi jak u koho... Já si myslím, že psychicky to může velice pomoct. Ale nemusí. Je to individuální. Každopádně jsem ráda, že taková možnost tu je...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 11:56 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
On ty všemožné plastiky také mají za úkol většinou řešit něco, co má člověk spíš v hlavě, než aby to bylo ve skutečnosti tak nepřijatelně šeredné (tlusté, křivé atd.). proto se také říká plastické chirurgii medicína duše. Osobně je mi jedno, zda se bude léčit funkční nedostatečnost nebo psychický komplex, hlavně že to dotyčnému pomůže. V obou případech může být ta pomoc dost výrazná. Neuznávám jen operace jaksi bezdůvodné, kdy dotyčná jen neví roupama co dělat.


Souhlasím... Záleží s čím, tam člověk jde. Měla jsem spolužačku, která měla orlí nos, plastika ji neskutenče zvedla sebevědomí, začala komunikovat s lidmi, cestovat a stal se z ní jiný člověk. Naopak znám zase jednu, která, ač nebyla nikdy silná, šla na liposukci a místo krásné postavy tam má jizvy a postavu stále stejnou... nevím,jak je to možné,efekt je možná vidět u silnějších žen,nevím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 12:07 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Klarusa napsal:

Tak ani ta operace nemusí pomoct, prortože s ní potom dotyčný stejně není spokojený, nebo si najde něco dalšího, co musí vyspravit... Rolling Eyes Dost dobře to bylo myslím ukázano v Ženy pro měny, ta paní, co si nechala dělat plastiku prsou - pořád tam viděla nějaký milimetrový rozdíl, kterého by si nikdo jiný v životě nevšiml, ale jí to prostě pořád nebylo dobré... A podstupovat kvůli takové chiméře kolotoč operací asi není moc v pohodě... Confused


Asi jak u koho... Já si myslím, že psychicky to může velice pomoct. Ale nemusí. Je to individuální. Každopádně jsem ráda, že taková možnost tu je...



Tak samozřejmě, pokud to pomůže, je to OK. Ale myslím, že bohužel v těch případech, kdy se jedná o nějaké kosmetické vady, často třeba okolím ani nevnímané, tak ani sto operací nic nevyřeší. Pokud někdo trpí koplexy méněcennosti, tak jenom úprava vzhledu mu je zázračně neodčaruje. Na to je spíš potřeba, aby změnil vnímání sebe samého a svůj přístup.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 12:31 pm    Předmět: Citovat

Nojo, já vím, že kolikrát může i zkrácení nosu o milimetr udělat neuvěřitelné změny v sebevědomí, ale co když se za půl roku dotyčný nebo dotyčná rozhodne, že má navíc ještě šerednou bradu? Tak možná by se víc než plastická operace hodil psycholog.
Návrat nahoru
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 1:07 pm    Předmět: Re: plastická operace nosu Citovat

Llucy napsal:
Lucca napsal:
tak tohle téma tady ještě neni. zajímalo by mě jaký máte názor na plastiku a úpravu těla? já osobně mám za sebou už dvě plastiky nosu. Ne že bych sama chtěla, ale měla jsem autonehodu a plastika byla nutná. A teď uvažuju že pujdu ještě jednou, protože to pořád neni ono,mám špatnou nosní přepážku a blbě se mi dejchá... máte taky některá zkušenost?


Mám plastiku nosu po úraze při volejbalu, kdy mi míč zasáhl obličej a měla jsem zlomenou nosní přepážku a následně špatně srostlou. Bohužel operace se nezdařila, nyní je to 5 let a chystám se na další. Nejen, že nemůžu dýchat, ale na špičce nosu se mi udělal zatvrdlý hrbol (v podkožní tkáni), takže se musím objednat znovu k lékařce, která to zhodnotí a operaci se už nevyhnu. Pořád to odkládám, ale výsledkem jsou akorát další komplikace, ach jo...


Me se stal stejny uraz se stejnymi nasledky!!Take je to 5 let, nos je sice rovny, ale zacina se mi spatne dychat, navic me postihla absolutni necitlivos spicky nosu. Zatim s tim nic delat nebudu, pouze pokud prestanu dychat Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 4:00 pm    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
Nojo, já vím, že kolikrát může i zkrácení nosu o milimetr udělat neuvěřitelné změny v sebevědomí, ale co když se za půl roku dotyčný nebo dotyčná rozhodne, že má navíc ještě šerednou bradu? Tak možná by se víc než plastická operace hodil psycholog.


Jenže já neřeším.... co když...? Co když se ji stane úraz, co když se plastika nepovede,...je jich spoustu těch "co když". Ale já řeším konkrétní problém a jeho možné odstranění. Takže pokud má komplex ve velkém nose, psychicky ji plastika (dobře udělaná) pomůže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.