Vlasoozdoby (spony, hřebínky, květiny a spol.)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 68, 69, 70  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=42191fac9ae50379792e0e6e39c3ebc1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 7:17 pm    Předmět: Citovat

Feliscatus napsal:
Zde je odkaz na další internetový obchod s pěknými a zajímavými vlasovými ozdobami. A nejen to...
http://www.drakkaria.com/drakkaria/index.php

Mám z něho sponku a náramek, přišlo to hned, domluva přes mail, všechno v poho. Mohu doporučit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2007 5:37 pm    Předmět: Citovat

Objev dalších krasoozdob:
http://www.um.me.cz/o_firme.php
Po objednání mi došly za pár dnů a jsou přímo od výrobce, takže žádné navýšené ceny... Zakoupila jsem mimo jiné takzvanou drdolku, ve vlasech drží perfektně a nádherně vypadá. O víkendu sem hodím fotky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2007 5:44 pm    Předmět: Citovat

Moc pekne moc pekne,ale to drevo na zacatku me okouzlilo nejvic.No,ale ja mam stejne stale rozpuštěne :)Ale co mi nesmi chybet ve vlaskach tak kvetiny:)To obcas lidi nemuzou na ulici zkousnout,ale pak mi to spousta jinych pochvali:)A zadne ty divne kvitky v bizuteriich a tak,ale nakoupim co nejverohodnejsi v kvetinarstvi)ale samozrejme ne zive,tech je mi lito:(A sup s malym spinatkem do vlasku a cejtim se fajne:)
Ale to jsem vam asi moc nepomohla:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 8:18 am    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Moc pekne moc pekne,ale to drevo na zacatku me okouzlilo nejvic.No,ale ja mam stejne stale rozpuštěne :)Ale co mi nesmi chybet ve vlaskach tak kvetiny:)To obcas lidi nemuzou na ulici zkousnout,ale pak mi to spousta jinych pochvali:)A zadne ty divne kvitky v bizuteriich a tak,ale nakoupim co nejverohodnejsi v kvetinarstvi)ale samozrejme ne zive,tech je mi lito:(A sup s malym spinatkem do vlasku a cejtim se fajne:)
Ale to jsem vam asi moc nepomohla:(



Ty květiny ve vlasech nosím taky , vypadá to moc hezky. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 4:37 pm    Předmět: Citovat

A ja jsem ted objevila ve jarne velikonocnim zbozi v kvetinach nadhernyho motyla a tak mi uz nejaky den posedava ve vlasech:)Fakt supr:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 5:25 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
A ja jsem ted objevila ve jarne velikonocnim zbozi v kvetinach nadhernyho motyla a tak mi uz nejaky den posedava ve vlasech:)Fakt supr:)
Tak šup, vyfotit Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 5:26 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
A ja jsem ted objevila ve jarne velikonocnim zbozi v kvetinach nadhernyho motyla a tak mi uz nejaky den posedava ve vlasech:)Fakt supr:)


...mně posedává na zácloně a mám páreček Very Happy Jeden je žlutý a druhý zelený.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 7:31 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
lučnívíla napsal:
Moc pekne moc pekne,ale to drevo na zacatku me okouzlilo nejvic.No,ale ja mam stejne stale rozpuštěne :)Ale co mi nesmi chybet ve vlaskach tak kvetiny:)To obcas lidi nemuzou na ulici zkousnout,ale pak mi to spousta jinych pochvali:)A zadne ty divne kvitky v bizuteriich a tak,ale nakoupim co nejverohodnejsi v kvetinarstvi)ale samozrejme ne zive,tech je mi lito:(A sup s malym spinatkem do vlasku a cejtim se fajne:)
Ale to jsem vam asi moc nepomohla:(



Ty květiny ve vlasech nosím taky , vypadá to moc hezky. Wink


Jj, já květiny ve vlasech taky ráda:-) Super bylo, když kamarádka pracovala v květinářství, vždycky pro mě našla nějakou ulomenou kytičku-tak akorát do vlasůSmile
A taky mám takovou jehlici s krajkovou rudou růží, co jsem si ji přivezla z Francie, a tu nosím taky moc ráda:-) nejenže je krásná, ale je taky kouzelná Shocked - přísahám Embarassed Very Happy . zažila se mnou věci neuvěřitelné a já s ní Shocked Ale to vám ani nebudu říkat, protože byste mi nevěřili:)


Naposledy upravil Nika dne čt březen 29, 2007 7:43 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 7:37 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:

A taky mám takovou jehlici s krajkovou rudou růží, co jsem si ji přivezla z Francie, a tu nosím taky moc ráda:-) nejenže je krásná, ale je taky kouzelná Shocked - přísahám Embarassed Very Happy . zažila se mnou věci neuvěřitelné a já s ní Shocked Ale to vám ani nebudu říkat, oritiže byste mi nevěřili:)

Věřili, věřili, my jsme důvěřivá parta, sem s tajemnými kouzelnými příběhy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 8:38 pm    Předmět: Citovat

Ja s dovolenim jeste odskocim od tajemnych pribehu k realite.....neni nekdo z Ostravy, kdo vi o nejakem obchudku, kde by se daly koupit nejake hezke spony do vlasu (klasicke zacvakavaci klipsny)?Ja tak nejak nemozu zadne najit...anebo jsem slepa a to neni ironie, ale uz skoro fakt Confused Wink Very Happy diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 68, 69, 70  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.