"Pěšinkovej" problém
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f9667c10055c9af144cd3b23da795c5eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
yero
8-20
8-20


Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 5:25 pm    Předmět: "Pěšinkovej" problém Citovat

Ahoj,
chtěl bych se zeptat jestli máte stejný problém nebo jestli nevíte jak na to. Když si chci udělat normální culík,kde mám všechny vlasy zčesaný dozadu,tak se mi z nich prostě furt dělá pěšinka(někdy pěšinky Evil or Very Mad ). Normálně nosím už několik let pešinku,tak jestli se vlasy z toho nějak nezbláznili.. Příjde mi to divný,možná to není tolik vidět,ale já mám nějak špatně nastínované zrcadlo a v mých očích to vypadá fakt nějak divně :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 5:29 pm    Předmět: Re: "Pěšinkovej" problém Citovat

yero napsal:
Ahoj,
chtěl bych se zeptat jestli máte stejný problém nebo jestli nevíte jak na to. Když si chci udělat normální culík,kde mám všechny vlasy zčesaný dozadu,tak se mi z nich prostě furt dělá pěšinka(někdy pěšinky Evil or Very Mad ). Normálně nosím už několik let pešinku,tak jestli se vlasy z toho nějak nezbláznili.. Příjde mi to divný,možná to není tolik vidět,ale já mám nějak špatně nastínované zrcadlo a v mých očích to vypadá fakt nějak divně :/


v pohodě.. měla jsem to taky tak.. vlasy si prostě zvykly.. mně na to srovnání dozadu "stačily" dva týdny.. teď už to mám bez těch pěšinek..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yero
8-20
8-20


Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 5:38 pm    Předmět: Citovat

A jakou metodou si je převychovávalá ? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 5:40 pm    Předmět: Citovat

no začalo jsem zvykat pěšinku i na jinou stranu.. frkla jse m ji o deset cm dál, utáhla do copu/drdolu.. a pak jsem vlasy uhladila kartáčem dozadu bez pěšinky a zase cop... ono to pak už jde.. jen to chce střídat..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišul
41-80
41-80


Založen: 1.11.2010
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 5:42 pm    Předmět: Re: "Pěšinkovej" problém Citovat

Tohle se mi taky dělá. Hodně lidí kolem mě to řeší takovou tou látkovou čelenkou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yero
8-20
8-20


Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 5:50 pm    Předmět: Re: "Pěšinkovej" problém Citovat

Mišul napsal:
Tohle se mi taky dělá. Hodně lidí kolem mě to řeší takovou tou látkovou čelenkou Wink


Achjo,myslím,že kdybych si vzal látkovou čelenku,tak by si lidé mysleli,že patřím mezi 4% Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 5:52 pm    Předmět: Re: "Pěšinkovej" problém Citovat

yero napsal:
Mišul napsal:
Tohle se mi taky dělá. Hodně lidí kolem mě to řeší takovou tou látkovou čelenkou Wink


Achjo,myslím,že kdybych si vzal látkovou čelenku,tak by si lidé mysleli,že patřím mezi 4% Very Happy


Už je 6%. Laughing

Tak si vem normální čelenku, nebo si prostě vlasy vyčeš dozadu, dej do culíku a ono si to časem zvykne, nebo jak ti radí Hanča, češ pěšinku na jiném místě.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 5:57 pm    Předmět: Citovat

no čelenka by třeba zrovna pro mě asi nebyla moc vhodná.. mám docela těžké vlasy a to by mi rozhodně vlasy neudrželo.. Confused

ale tak yero, pokud si pořídíš nějakou jednoduchou teňounkou čelenku, tak by to možná šlo.. ale za sebe říkám, že pro mě je kluk s čelenkou docela vtipný kmán.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yero
8-20
8-20


Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 6:16 pm    Předmět: Citovat

No nic Very Happy Díky za rady Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišul
41-80
41-80


Založen: 1.11.2010
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 10:41 pm    Předmět: Re: "Pěšinkovej" problém Citovat

yero napsal:
Mišul napsal:
Tohle se mi taky dělá. Hodně lidí kolem mě to řeší takovou tou látkovou čelenkou Wink


Achjo,myslím,že kdybych si vzal látkovou čelenku,tak by si lidé mysleli,že patřím mezi 4% Very Happy


Mám spolužáka, co ji taky nosí. Má kudrnatý vlasy na ramena. 4% NEvypadá Very Happy Ale tak záleží na člověku asi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.