REVLON Professional

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c0d21115f53382bfe4041f8542ad7503Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 9:15 pm    Předmět: REVLON Professional Citovat

Zakoupila jsem v kadeřnických potřebách Revlon Professional ANTI-HAIR LOSS SHAMPOO. Má být hlavně proti padání vlasů. Kamarádka si ale pochvalovala skvělý objem vlasů bez zatížení a krásný lesk. Zkoušela jsem ho dneska, ten objem je fakt dobrý a lesk zatím tak jako vždycky. S padáním nějak nemůžu posoudit. Máte někdo nějaké zkušenosti?
PS: omlouvám se, jestli tu je někde stejné vlákno. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 10:13 am    Předmět: Citovat

Hm, tak ten šampon je zřejmě na nechemicky upravované vlasy, neboť drahý si ho přivlastnil a nemůže si ho vynachválit a mě teda po něm vlasy nešly vůbec rozčesat a vstávají mi z něj vlasy hrůzou.. Škoda.... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: so leden 15, 2011 1:32 pm    Předmět: Citovat

Mate nekdo zkusenosti (jakekoli) s touto znackou? Obdrzela sem sampon z tehle rady jako darek, konkretne tento http://www.revlon-eshop.cz/revlon-professional-afer-sun-hydra-shampoo-250-ml/ a nejak se ho bijm pouzit, protoze vubec nevim, co od toho cekat Laughing
Predpokladala sem, ze bude nabity silikony, ale co sem koukala na slozeni podle seznamu silikonu tady v TopTematu, nebyl tam zadny, coz ovsem nic neznamena, ja tomu certa rozumim, tem chemickejm nazvum Laughing
Diky za kazdou radu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.