Kopřivy - zábaly, výluhy atd.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4970719d9e3ff51345f685c2410bbf4fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
esterisabella
0-7
0-7


Založen: 17.4.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2011 12:59 pm    Předmět: Citovat

Zrovna dneska jsem si udělala výluh z kopřiv a pořádně si v něm vymáchala hlavu. Vlasy se krásně lesknou a vypadají krásněSmile
Ta kopřiva ve spreji nemusí být špatný nápad. Zrovna dneska jsem uvažovala, jestli si dám do rozprašovače olivový olej s vodou, protože mi henna strašně vysušila vlasy. Ale možná to budou kopřivy a k nim bych vlastně ten oliváč taky mohla přidat;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ninka
81-160
81-160


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: so září 24, 2011 1:14 pm    Předmět: Citovat

Ja ako posledné zmytie používam silný žihľavový čaj a som spokojná Smile Pôvodne som to začala robiť proti vypadávaniu vlasov, na to to síce zatiaľ nezaberá, ale inak sa nemôžem sťažovať - vlasy mám po ňom pevné a lesklé Smile
_________________
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.
Eleanor Roosevelt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Haiky
161-320
161-320


Založen: 5.2.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: so září 24, 2011 1:49 pm    Předmět: Citovat

swery napsal:
ještě dneska bych si udělala výluh z heřmánku ale kčemu mi to bude když mám přeliv a heřmánek mi chemickou nezesvětlí, už aby vlasy odrostly Confused Confused


My (já a vlasy) heřmánek milujem! Very Happy Můj táta vždycky udělá do velkého kastrolu heřmánkovej odvar a pak se v tom třeba hodinu ráchám.Mám po tom vždycky hrozně pěknou kůži a koneckonců i vlasy Cool
(nehledě na to,že člověk může ponořit hlavu do vody a lokat heřmánkovej čaj Very Happy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wentyl
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 95
Bydliště: T??bor

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 8:03 pm    Předmět: Citovat

Sáákra, tady čtu spoustu skoro až čarodějnickejch nápadů Idea To budu zase řádit! Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/savings/wwL0bLv/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2012 6:40 am    Předmět: Citovat

Nasbírala jsem před 14 dny kopřivy - teď je ideální doba sběru, dokud jsou malé - a dělám si výluh, kterým vlasy přeleju po umytí. No,nečekám zázraky, ale aspoň v něčem by to pomoct mohlo. Jsou po tom takové lesklejší, pevné vlasy. Napadlo mě ještě poohlédnout se po přesličce, taky je z ní údajně dobrý výluh na vlasy nebo kůži, hlavně na lupy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosorka777
161-320
161-320


Založen: 6.3.2011
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2012 9:49 am    Předmět: Citovat

ja som sa podujala na zihlavovu kuru aj z vonka aj z vnutra, uvidime ci bosorovanie prinesie ovocie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2012 10:31 am    Předmět: Citovat

Ja mam nasbirane koprivy jeste z lonska (pritel to trochu prehnal a mam jich susenych jeste tri zavarovacky Laughing pouzivam do vyluhu lopuch/kopriva/briza) ale tak premyslim, ze bych si dala koprivovou cajovou kuru ... jen nevim, jak to udelat a ci je to vhodne (nebo jak to rict).

Koprivy jsou sbirane na vlastni zahradce, daleko od silnice, nicmene nejsou nijak myte nebo tak, proste jen utrzene a nasusene ... muzu z toho delat caj? prece jen ve vyluhu se snese kdeco ale v caji uz je to horsi Smile

Nebo radsi vsadit na jistotu a koupit si koprivu na caj v obchode?
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2012 8:16 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Ja mam nasbirane koprivy jeste z lonska (pritel to trochu prehnal a mam jich susenych jeste tri zavarovacky Laughing pouzivam do vyluhu lopuch/kopriva/briza) ale tak premyslim, ze bych si dala koprivovou cajovou kuru ... jen nevim, jak to udelat a ci je to vhodne (nebo jak to rict).

Koprivy jsou sbirane na vlastni zahradce, daleko od silnice, nicmene nejsou nijak myte nebo tak, proste jen utrzene a nasusene ... muzu z toho delat caj? prece jen ve vyluhu se snese kdeco ale v caji uz je to horsi Smile

Nebo radsi vsadit na jistotu a koupit si koprivu na caj v obchode?


Já nevim, my nikdy žádný bylinky nemyjeme (smyl by se pyl), celej život mi to doma dávali, sama to dělám dál úplně stejně a nic mi neni! Cool Jestli si trhala na zahradě, kde nejsou slepice ani pes, nebála bych se toho.
Mimochodem když nebudeš kupovat zrovna čaj bio, nevíš, jestli výrobce nebere od soukromníka, kterej to seká kosou podél dálnice.. Laughing Na to radši nemyslet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: út září 11, 2012 8:24 am    Předmět: Citovat

Chci se vrhnout na pití kopřivového výluhu (na vlasopřelití ne, už tam mi háro dost ztmavuje henna), ale ať přemýšlím jak přemýšlím, nijak mě nenapadá, kde do háje sehnat v Ostravě kopřivy? Very Happy Teda bydlím teď v centru asi dva týdny a moc to tu neznám, tak leda okolí školy a nákupní centra, tak vůbec nevím Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: út září 11, 2012 9:21 am    Předmět: Citovat

eMia napsal:
Chci se vrhnout na pití kopřivového výluhu (na vlasopřelití ne, už tam mi háro dost ztmavuje henna), ale ať přemýšlím jak přemýšlím, nijak mě nenapadá, kde do háje sehnat v Ostravě kopřivy? Very Happy Teda bydlím teď v centru asi dva týdny a moc to tu neznám, tak leda okolí školy a nákupní centra, tak vůbec nevím Shocked


Řekni mi na jaře, ti naškubu, co roste u nás na zahradě a pošlu Laughing A když vyškubu i kopřivy u tchyně, tak bude jedině ráda Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.