Trocha astrologie aneb Co jste kdo za znamení?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 49, 50, 51  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=56a161a0711af28dd991f1f62dabf166Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaké je vaše sluneční znamení?
Ohnivé (Beran, Lev, Střelec)
23%
 23%  [ 74 ]
Zemské (Býk, Panna, Kozoroh)
22%
 22%  [ 70 ]
Vzdušné (Blíženci, Váhy, Vodnář)
27%
 27%  [ 86 ]
Vodní (Rak, Štír, Ryby)
25%
 25%  [ 80 ]
Celkem hlasů : 310

Autor Zpráva
rose lavender
161-320
161-320


Založen: 22.1.2008
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 1:03 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s Klaruškou! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 1:03 pm    Předmět: Citovat

Tak taky jedna beranice, pěkně zprostředka, tak by to na mě mělo sedět Smile Ale ono něco sedí, něco ne. A já třeba vůbec nejsem tvrdohlavá, nechápu, proč všichni co mě znají tvrdí, že jsem...

Jo a jestli je vztah beranice s rakem katastrofa, tak u nás už ta katastrofa trvá nezmála 4 roky a eště jsme se nezabili ani trochu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 1:04 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
Klarusa napsal:
tiborMel napsal:
ty jo tak koukam, zatim první koza:) na mě teda charakteristika kozorohů sedí dost přesně, jediné vlastně co nesedí úplně je puntičkářství a strach z neznáma, že nemám ráda nejistotu a vše musím mít naplánovaný... no i když jak nad tim tak teď přemýšlím, začíná sedět i toto... takže já jsem ukázkovej kozoroh...
přítel je beran. o kozorozích se říká, že jsou ještě tvrdohlavější než beran a býk, což je pravda, a spojení beran+kozoroh nevěstí nic dobrého. sice když už spolu jsou, fungujou jako silný jedinec, ale proti sobě neustále narážejí. a to sedí taky dokonale. někdy si až řikám, že si zbytečně ubližujem, ale krok zpět neudělá nikdo.
jinak si myslím, že většinou charakteristika sedí, ta základní, někdo to dělí ještě podle dekád a to už mi moc nesedělo, ale měla jsem tu čest poznat i pana rybu a od té doby (teď nechci nikoho urazit) my přijdou ryby dost povrchní... ale vyjímka může být...




Tibi, teď sem se teda ale urazila... Wink Laughing Laughing Laughing Nešla bych zase tak daleko abych jednoznačně soudila podle znamení (a ještě podle jedné zkušenosti). Ryby bývají spíš pravý opak povrchnosti Wink Výjimka je spíš ta povrchní.

ne, samozřejmě jsem nechtěla nikoho urazit Laughing a psala jsem, že on mohl být vyjímka:) asi jsem to blbě napsala Embarassed Laughing


Sem asi špatně pochopila... Embarassed Embarassed Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 1:10 pm    Předmět: Citovat

Já jsem štír a přítel je taky štír..nedávno jsem měli takového štíra i doma na návštěvě, asi někomu utekl v baráku (ale nikdo se nepřiznal, zvláštní, že Embarassed ) jinak já už dlouho žádnou štíří charakteristiku nečetla, co tak vzpomínám, něco na mě sedlo, něco ne..a když jsem si i cosi přečetla z jiných znamení, taky bych se tam našla..takže bych to neházela do jednoho pytle Smile
Někdy se musím hrozně smát, protože my dva štíři reagujeme na stejný věci stejně, stejně se rozčilujem apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sofie
21-40
21-40


Založen: 21.1.2008
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 1:18 pm    Předmět: Citovat

Skvělé téma!
Jsem račice tělem i duší a charakteristika sedne jak hrnec na pr..l Laughing Dokonce i předpovědi v horoskopu mi dost vycházejí, což přičítám vlivu postupujícího Měsíce a podle toho i mých úměrně proměnlivých nálad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 1:20 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Tak taky jedna beranice, pěkně zprostředka, tak by to na mě mělo sedět Smile Ale ono něco sedí, něco ne. A já třeba vůbec nejsem tvrdohlavá, nechápu, proč všichni co mě znají tvrdí, že jsem...

Jo a jestli je vztah beranice s rakem katastrofa, tak u nás už ta katastrofa trvá nezmála 4 roky a eště jsme se nezabili ani trochu Smile


V tom pripade jsi prevlecena Racice, Bone................. Bane, Bone> ty jsi Beran az to praska nad horama, hromy divo biju, to se da vycitit i takhle na dalku... jeee ja mel Beranich karambolu... Bone my dva to asi dokopy nedame Smile)) (mj. tedy i quli hororskopu, ze Smile)

A zaroven kdykoli jsem s nekym neco mel, tak to byla stirka nebo prevlecena stirka Wink)) Stiri Rulezz!

hehe tohle je vtipny vlakno fakt Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 1:21 pm    Předmět: Citovat

Sofie napsal:
Skvělé téma!
Jsem račice tělem i duší a charakteristika sedne jak hrnec na pr..l .....


Sofie, vitej do Raciho klubu Smile)))

BTW jakto ze vedou zatim vodni znameni? Zeby jaky admin, take clenstvo??? (cau Bone, ty jsi vyjimka, no Wink))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 1:30 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Bonemína napsal:
Tak taky jedna beranice, pěkně zprostředka, tak by to na mě mělo sedět Smile Ale ono něco sedí, něco ne. A já třeba vůbec nejsem tvrdohlavá, nechápu, proč všichni co mě znají tvrdí, že jsem...

Jo a jestli je vztah beranice s rakem katastrofa, tak u nás už ta katastrofa trvá nezmála 4 roky a eště jsme se nezabili ani trochu Smile


V tom pripade jsi prevlecena Racice, Bone................. Bane, Bone> ty jsi Beran az to praska nad horama, hromy divo biju, to se da vycitit i takhle na dalku... jeee ja mel Beranich karambolu... Bone my dva to asi dokopy nedame Smile)) (mj. tedy i quli hororskopu, ze Smile)

A zaroven kdykoli jsem s nekym neco mel, tak to byla stirka nebo prevlecena stirka Wink)) Stiri Rulezz!
hehe tohle je vtipny vlakno fakt Wink


Tak Admine, abych si ne tebe dávala štířího bacha Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 1:34 pm    Předmět: Citovat

Ha, Aha, budu si dávat bacha Smile (koukám, že vzniká protiahová paranoidní liga Wink )

Ale já jsem fakt v reálu docela klidný beránek, jsem se moc nepovedla Smile

A rodiče jsou beranice a rybák ale kdo je zná, ten by řekl, že je to naopak, že táta je beran a mamina rybka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 1:37 pm    Předmět: Citovat

Tak trochu OT - Tož naši jsou oba Panny, ale každý je úplně jiný....asi jsou šmrnclí ještě jiným znamením Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 49, 50, 51  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.