proc vlastne mit dlouhe vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cfd7d470fb60820fe0ba18c7cb011d9cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Woland
8-20
8-20


Založen: 27.4.2006
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út květen 23, 2006 8:48 am    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
Arx napsal:
Honza napsal:
Moje přítelkyně má opravdu nádherné husté vlasy skoro po kolena. Souhlasím, že je s nimi víc práce a já se jí také snažím pomáhat - zejména s česáním Wink .A pro ni je to velmi příjemné, jako když hladím kočku a ona blahem vrní. Když jdeme spolu po ulici a nefouká vítr (to bezvětří je dost důležité), tak mívá často vlasy rozpuštěné a to je okamžitě středem pozornosti - zejména mužů, ale i žen. Je to prostě krása, která stojí za to. Moc si jí vážím, protože takto dlouhé vlasy má zejména kvůli mě (a nechává si je dál růst), protože ví, že se mi to moc líbí a já za to pro ni udělám cokoliv Laughing




Fííha! Shocked Závidět se nemá, nicméně.................. nemůžu si pomoci Smile)) Jakou má barvu? A má je rovné či vlnité?




Jsou hnědé a vlnité jsou jen jemně - spíše od zapleteného copu. Přesně takové, jaké se mi líbí Razz




Parada!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lonely
0-7
0-7


Založen: 27.5.2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so květen 27, 2006 8:47 pm    Předmět: Citovat

Protože dlouhé vlasy jsou ženské a sexy Very Happy
_________________
Aby byl člověk ??astný, musí mu ke ?těstí stále něco chybět...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2006 11:45 am    Předmět: Citovat

ahojky, Very Happy tak mě je už 38let... a dlouhé vlasy mám odjakživa.Dokonce jsem se s dlouhýma vlasama prý už narodila Very Happy Některé kamaradky mi "radily" se ostříhat,že už se na mě dlouhé vlasy nehodí,že žena po 30 by měla mít kratší sestřih,ale nedokážu si to představit.a myslim,že pak bych to už snad ani nebyla Já.Takže mám dlouhé blond vlasy do pasu, a musím potvrdit,že na to chlapi fakt letí. .. A když jdu po městě tak jsem opravdu nepřehlednutelná.Někdy je to příjemné,někdy ne...ale už jsem si zvykla.Ono všechno má své výhody a nevýhody,že?A že je s dlouhyma vlasama více práce?Ale kdeže.Nemusím chodit pravidelně ke kadeřníkovi,aby mi neodrostl střih..nepotřebuji tužidlo,lak ani kulmu.A ta trocha víc práce při umývání,to už nestojí ani za řeč. Very Happy
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá červen 09, 2006 12:39 am    Předmět: Citovat

Ahoj dlouhovlásky, já mám vlasy nad zadek, je mi 21 let a poslední dobou je nosím spíše v culiku což je asi škoda, ale když si je rozpustím tak si připadám jak Mona Lísa. Dřív jsem je nosila pořád rozpuštěné a moc se mi na tom líbilo, že jsem tak trochu výjimka no a pak samozřejmně, že se to líbí klukům a mně samotné. Ale teď mi to přijde, že už mi to ani nesluší spíše naopak. Mám je rovné, poch. slámu prostě hrozně fádní. A tak teď vážně uvažuji o tom, že se nechám ostříhat-samozřejmě ne na krátko to by mně určitě klepla pepka, ale zastřihnout konečky a nějak zajímavě prostříhat, aby nabyly na objemu a upravit ofinu, mám ji dlouhou a chtělo by to taky změnu.

Taky Vám přijde, že když v časopise mají kategorie a i na netu Dlouhé vlasy, že tam najdete dlouhé tak max. k lopatkám?
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá červen 09, 2006 12:09 pm    Předmět: Citovat

florecilla napsal:
Ahoj dlouhovlásky, já mám vlasy nad zadek, je mi 21 let a poslední dobou je nosím spíše v culiku což je asi škoda, ale když si je rozpustím tak si připadám jak Mona Lísa. Dřív jsem je nosila pořád rozpuštěné a moc se mi na tom líbilo, že jsem tak trochu výjimka no a pak samozřejmně, že se to líbí klukům a mně samotné. Ale teď mi to přijde, že už mi to ani nesluší spíše naopak. Mám je rovné, poch. slámu prostě hrozně fádní. A tak teď vážně uvažuji o tom, že se nechám ostříhat-samozřejmě ne na krátko to by mně určitě klepla pepka, ale zastřihnout konečky a nějak zajímavě prostříhat, aby nabyly na objemu a upravit ofinu, mám ji dlouhou a chtělo by to taky změnu.

Taky Vám přijde, že když v časopise mají kategorie a i na netu Dlouhé vlasy, že tam najdete dlouhé tak max. k lopatkám?




Vy, ženy, máte od přírody dánu snahu se sebou pořád něco dělat, jakože, abyste se líbily. Navíc se na vás zaměřují všelijaké reklamy na barvení, komerční vylhané pořady typu ?Vypadáš skvěle? apod.. Takže je možné, že máš jenom s u b j e k t i v n í pocit, že vypadáš nudně, nevýrazně a tak. Já ti radím, pokud ten pocit máš, udělej se sebou všechno možné (změň styl života, líčení, oblékání, česání, kondicionéry, natáčej se atd.), co jde večer zase vrátit, ale nedělej nevratné změny, jako je stříhání, prostříhávání, trvalení, barvení, dredy apod.. Věř, že přírodní krása (včetně tvé poch. slámy a dlouhé ofiny) je to nejhezčí, co může být a je blbost udělat takové změny, aby ses k ní nemohla snadno vrátit. Barvení ti vlasy poškodí a bude to pak odrůstat, takže se budeš muset barvit pořád dál a přitom mnoha chlapům se při pohledu na barvené vlasy zdvihá žaludek. Prostříhání ti zase rozhodně nezvětší objem (to je jedna z největších pověr a lží šířených v zájmu byznysu), ale naopak budeš vypadat, jako, že máš vlasy řídké (puštění žilou také nesníží chudokrevnost). Větší zkrácení tě zase zařadí do šedého nezajímavého průměru. To? můj názor.
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá červen 09, 2006 5:14 pm    Předmět: Citovat

Franta napsal:




Vy, ženy, máte od přírody dánu snahu se sebou pořád něco dělat, jakože, abyste se líbily. Navíc se na vás zaměřují všelijaké reklamy na barvení, komerční vylhané pořady typu ?Vypadáš skvěle? apod.. Takže je možné, že máš jenom s u b j e k t i v n í pocit, že vypadáš nudně, nevýrazně a tak. Já ti radím, pokud ten pocit máš, udělej se sebou všechno možné (změň styl života, líčení, oblékání, česání, kondicionéry, natáčej se atd.), co jde večer zase vrátit, ale nedělej nevratné změny, jako je stříhání, prostříhávání, trvalení, barvení, dredy apod.. Věř, že přírodní krása (včetně tvé poch. slámy a dlouhé ofiny) je to nejhezčí, co může být a je blbost udělat takové změny, aby ses k ní nemohla snadno vrátit. Barvení ti vlasy poškodí a bude to pak odrůstat, takže se budeš muset barvit pořád dál a přitom mnoha chlapům se při pohledu na barvené vlasy zdvihá žaludek. Prostříhání ti zase rozhodně nezvětší objem (to je jedna z největších pověr a lží šířených v zájmu byznysu), ale naopak budeš vypadat, jako, že máš vlasy řídké (puštění žilou také nesníží chudokrevnost). Větší zkrácení tě zase zařadí do šedého nezajímavého průměru. To? můj názor.




Franta: aaaamen Smile Souhlas totalni.
Návrat nahoru
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: so červen 10, 2006 7:23 pm    Předmět: Citovat

No Franta to napsal moc hezky. Asi se nad tim taky zamyslim.Jo, na to prostrihani se vykasli,budes mit tak leda splih. A presne mi beres slova, jak si psala, ze ucesy s dlouhych vlasu jsou ucesy s vlasu polodlouhych.Taky jsem mela tak 14 dni zpet depku, ze je to s tema vlasama desna nuda.Mrkni na tema uprava dlouhych vlasu, je tam adresa s fotkama ucesu s dlouhych vlasu. Privedlo me to na napad, ze do svych rovnych vlasu zepletu par copanku, pak nektere rozpustim, nektere necham a nektere vlasy zustanou rovne. Tak si necham asi 5 upletenych, 3 rozpletene vlnite, zbytek rovny.Vcera jsem byla parit, tak jsem si to udelala,jednoduchy a vysledek, proste zbalis kazdyho, na koho si ukazes.Doufam, ze to nebude cist manzel, chtela jsem tim jen rict, ze se to moooc libylo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne červenec 16, 2006 2:30 pm    Předmět: vlasy Citovat

jak to tak čtu, tak jsem si všimla, že většina dlouhovlásek nosí vlasy většinu času rozpuštěné. Holky, že se v těch pařákách neupečete Very Happy já vlasy nosím naopak většinu času spletené, rozpuštěné se zachytí tuhle za šroub na židli, tuhle je někdo přikecne v autobuse. Vždycky se při tom nějaké vytrhnou, utrhnou, zlomí... no strašná likvidace. A kdybych je neměla v horku zapletené, tak bych vážně uvažovala o ostříhání. A rozpuštěné ve větru...to už vůbec, to bych je už víckrát nerozčesala Smile
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út červenec 18, 2006 12:50 pm    Předmět: Re: vlasy Citovat

Ještěrka napsal:
jak to tak čtu, tak jsem si všimla, že většina dlouhovlásek nosí vlasy většinu času rozpuštěné. Holky, že se v těch pařákách neupečete Very Happy já vlasy nosím naopak většinu času spletené, rozpuštěné se zachytí tuhle za šroub na židli, tuhle je někdo přikecne v autobuse. Vždycky se při tom nějaké vytrhnou, utrhnou, zlomí... no strašná likvidace. A kdybych je neměla v horku zapletené, tak bych vážně uvažovala o ostříhání. A rozpuštěné ve větru...to už vůbec, to bych je už víckrát nerozčesala Smile




Hele, Jesterko, ja zase obcas slycham, ze mit dlouhe vlasy nema cenu, pokud nemuzou byt "pekne rozpustene". No mne to taky prijde jako blbost. A jak je nosis spletene? Jinde jsi tu psala, ze je mas az pod zadek...nosis je v copu nebo jak? Mne osobne se stejne v copu libi nekdy treba i o neco vic, ma to neco do sebe Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út červenec 18, 2006 6:39 pm    Předmět: Re: vlasy Citovat

Aha napsal:
Ještěrka napsal:
jak to tak čtu, tak jsem si všimla, že většina dlouhovlásek nosí vlasy většinu času rozpuštěné. Holky, že se v těch pařákách neupečete Very Happy já vlasy nosím naopak většinu času spletené, rozpuštěné se zachytí tuhle za šroub na židli, tuhle je někdo přikecne v autobuse. Vždycky se při tom nějaké vytrhnou, utrhnou, zlomí... no strašná likvidace. A kdybych je neměla v horku zapletené, tak bych vážně uvažovala o ostříhání. A rozpuštěné ve větru...to už vůbec, to bych je už víckrát nerozčesala Smile




Hele, Jesterko, ja zase obcas slycham, ze mit dlouhe vlasy nema cenu, pokud nemuzou byt "pekne rozpustene". No mne to taky prijde jako blbost. A jak je nosis spletene? Jinde jsi tu psala, ze je mas az pod zadek...nosis je v copu nebo jak? Mne osobne se stejne v copu libi nekdy treba i o neco vic, ma to neco do sebe Smile




V copu až dvou, vyjímečně to zapletu do pěti cůpků, když potřebuju, aby to vydrželo co nejdéle (max 2 dny) bez česání. Ale culík nepřipadá v úvahu, jelikož ten a) nedrží b) příšerně to tahá. Legrace je nosit tzv. "negativ krokodýla" je to opačně pletený francouzský cop, neboli krokodýl. To opticky ten cop ještě prodlouží Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.