proc vlastne mit dlouhe vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f33248252cfeaebd074015573310304aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2006 10:26 pm    Předmět: Citovat

Je to velmi ženské a romantické a my muži se za dlouhovláskami vždy otáčíme Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2006 6:32 pm    Předmět: Citovat

Totál souhlas s Frantou!!!

Ale chtěla jsem vlastně odpovědět Clondykovi, proč si ženy nechávají vlasy narůst. Se mnou je to tak:

1.) Připadají mi prostě krásné. Závidím ženám na obrazech a na starých fotografiích ty neskutečné vodopády hřív...

2.) Zdají se mi přirozené. V přirozenosti je obvykle nejvíce krásy, protože příroda nejlépe ví, jaký odstín barvy nám má k pleti namíchat a proč vůbec vlasy rostou a rostou...Umělé barvy jsou odpudivé, nevím, proč se považuje za pěkné vypadat, jako bych si na hlavu vylila malinovku.

3.) Je to odjakživa i znak určitého rebelství, divokosti a nespoutanosti. Líbí se mi nekonvenčnost, zvláštnost a vítr ve vlasech. Když ostatní šílí po barvách a střízích, já mohu jít i v tomto proti a řídit se jen svým názorem. Nebýt loutka, nenechat se spoutat obecným "vkusem".

Tak proto mám dlouhé vlasy.
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2006 8:53 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Totál souhlas s Frantou!!!

Ale chtěla jsem vlastně odpovědět Clondykovi, proč si ženy nechávají vlasy narůst. Se mnou je to tak:

1.) Připadají mi prostě krásné. Závidím ženám na obrazech a na starých fotografiích ty neskutečné vodopády hřív...

2.) Zdají se mi přirozené. V přirozenosti je obvykle nejvíce krásy, protože příroda nejlépe ví, jaký odstín barvy nám má k pleti namíchat a proč vůbec vlasy rostou a rostou...Umělé barvy jsou odpudivé, nevím, proč se považuje za pěkné vypadat, jako bych si na hlavu vylila malinovku.

3.) Je to odjakživa i znak určitého rebelství, divokosti a nespoutanosti. Líbí se mi nekonvenčnost, zvláštnost a vítr ve vlasech. Když ostatní šílí po barvách a střízích, já mohu jít i v tomto proti a řídit se jen svým názorem. Nebýt loutka, nenechat se spoutat obecným "vkusem".

Tak proto mám dlouhé vlasy.




Amen Smile obzvlast bod 3, i kdyby nebylo bodu 1 a 2, jen kvuli #3 by mi byly dlouhovlasky sympaticke (((mam-li tedy zobecnit, urcite existuji i vyjimky a urcite jich neni malo Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2006 3:57 am    Předmět: Citovat

Abych se přiznal, tak to vnímám i já... bod 3 vystihuje vše... Laughing Laughing Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2006 5:53 pm    Předmět: Citovat

Hm...Tak já jsem o tom nikdy moc nepřemýšlela...
Ale když teď čtu post od Fairy, tak musím říct, že bod 3 asi docela dobře vystihuje i můj pohled na život....Moc pěkně řečeno:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so říjen 21, 2006 5:09 am    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Hm...Tak já jsem o tom nikdy moc nepřemýšlela...
Ale když teď čtu post od Fairy, tak musím říct, že bod 3 asi docela dobře vystihuje i můj pohled na život....Moc pěkně řečeno:-)


Já mám ještě dojem, že dlouhovlásky bývají nějakým způsobem "pozitivně praštěné". Svým způsobem se to skoro nabízí: když dokážete jít proti proudu a tak trochu si dělat, co vy uznáte za vhodné (tedy se netřáhat oproti názoru okolí). tak musíte být nějakým způsobem švihlé. Mé dlouhvlasé známé to potvrzují. A pro mně je to pozitivní směr toho, jak být praštěný Wink

A.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2006 4:13 am    Předmět: Citovat

Aha napsal :
citace:
Já mám ještě dojem, že dlouhovlásky bývají nějakým způsobem "pozitivně praštěné". Svým způsobem se to skoro nabízí: když dokážete jít proti proudu a tak trochu si dělat, co vy uznáte za vhodné (tedy se netřáhat oproti názoru okolí). tak musíte být nějakým způsobem švihlé. Mé dlouhvlasé známé to potvrzují. A pro mně je to pozitivní směr toho, jak být praštěný Wink



S tím se dá jenom souhlasit, pouze je škoda, že časem doby se z dlouhovlásky stane baba "jinak pozitivně praštěná", přestane jít proti proudu a velice ráda to maskuje věkem... Embarassed Rolling Eyes , to je pak v dlouhovlásky oškubanec.... Confused Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
babuska
8-20
8-20


Založen: 18.10.2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2006 8:42 am    Předmět: Citovat

Ještěrko docela souhlasím Smile v létě se fakt solidně vařím i přestože se snažím spáchat cop nebo aspoň culíka (zatím ještě můžu, mám vlasy kousek pod lopatky). A taky si každoročně slibuju že se ostříhám. Párkrát už jsem se nachytala na honění parády ve větru - to česání pak bych ani největšímu nepříteli nepřála Very Happy
Nakonec mi ruply nervy poté, co jsem spala ve spacáku a zapomněla si nejdřív udělat cop... Jo kdybych nebyla blbá, měla bych teď vlasy už do pasu Embarassed
Mimochodem jakpak se dělá ten krokodýl?

Ale otázka zněla proč dlouhé vlasy že? Smile
Za prvé se mi to líbí, mám středně hustý a středně jemný a středně světlý, ale v kombinaci je to fakt hezký. Za další je to příjemný na omak, nebo když fouká třeba vánek a šimrá to na zádech Smile Za další jsem ještě nikdy neměla vlasy až do pasu (při větším vzrůstu to fakt trvá - 186cm), takže si je chci nechat dorůst. Nejsem navíc typ na krátký vlasy a vždycky, když vidím ty prostříhaný zbytečky, ze kterých se okudlanky snaží udělat culíky chce se mi smát (nebo možná spíš brečet).
Je s nima poměrně jednoduchá práce, na noc cop, ve dne rozpustit - nikde to nestojí jako krátký sestřihy. Neumím si představit že bych se ráno vzbudila a měla každej vlas jinam Very Happy . Můžu z toho páchat nějaký účesy (mimochodem nemáte nějakej odkaz na tvoření drdolů? Wink ) a tak vůbec. Prostě je to rozhodně lepší Wink
Jo, ještě někdo zmiňoval že je to lepidlo na kluky - no asi jo. Se svou výškou už takhle nejsem k přehlídnutí, takže se to těžko posuzuje Cool

+ absolutní souhlas s fairy Smile Jít proti proudu, nebýt davová ale sama sebou.
A taky už se mi osvědčilo, že přítel kterej mi tvrdil že mi víc sluší svázaný vlasy, se mě pak jako osobnost bude snažit spoutat, kdežto pokud se mu líbí volný vlasy, nechá mě, abych byla sama sebou.

Aha - pokud můžu mluvit za sebe, tak švihlá jsem teda dost Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: ne prosinec 10, 2006 5:38 pm    Předmět: Citovat

Milé dámy,
mám z Vašich názorů radost. Dlouhé vlasy jsem nosila jako holčička, sem tam jsem si je na ZŠ nechala ostříhat, ale velmi rychle nabyly. Od takových šestnácti let, kdy jsem se ponořila do poslechu metalu Smile , jsem začala po pořádné hřívě toužit čím dál víc, ale za rok jsem vlasy z nerozumu zkusila obarvit na černo, potom jsem již byla vázaná každý měsíc dobarvovat odrosty. V té době mi to ale do kvality nezasahovalo, byly husté tak, že jsem je nevzala do jedné ruky. V devatenácti letech mě to otroctví černě začalo totálně zmáhat, vzala jsem si na pomoc odbarvovač a vlasy dlouhé do půl zad ale husté až hanba "oblažila" tímto dryákem. Barva se samozřejmě rovnoměrně nepustila, musela jsem tuto drezůru opakovat za týden. To se však tomu, co jsem měla na hlavě, nedalo už říkat kvalitní vlasy. Nuž, objednala jsem se ke kadeřnici a porost vzal za své. Po roce jsem odstřihla další zničené kusy a nechala růst... Ve čtyřiadvaceti mi dorostly tak pod pas, trochu těmi procedurami zřídly ale ne nějak drasticky. Tuto délku udržuji, ač by se mi to líbilo tak o třicet čísel delší, nějak mi to už dál neroste.
Varuji tedy všechny dlouhovlasé-nebarvěte se, je to větší škoda než u krátkovlasých. Nějak jsem zapomněla poznamenat, proč vlastně vyznávám kult vlasů. Jako jiným, přijde mi to nádherně proženské, přirozené, cítím jakousi ochranu, jdu li někde s rozpuštěnými. A samozřejmě, své ego zapírat nebudu, je příjemné, když to lidé pochválí. Pracuji v nemocnici, nejvíce fandů mám mezi babičkami. A ten metal poslouchám i po jedenácti letech Very Happy
Díky také mužům, kteří nám to chválí, je to silná motivace Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne prosinec 10, 2006 6:55 pm    Předmět: Citovat

Feliscatus napsal:
A ten metal poslouchám i po jedenácti letech Very Happy
Skvělý Very Happy .Vítám tě tady a ať ti vlasy pěkně rostou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.